Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

Forradalmian új, 3 dimenziós applikátorával kiemeli, meghosszabbítja és bámulatosan sűrűvé varázsolja a szempillákat. Minden egyes szálat a tövétől a végéig befed és különválaszt, azok nem csomósodnak össze. A színhatást különleges pigmenttartalma biztosítja. A pillák kondicionálására karnaubatejet tartalmaz.

anita11

2017. november 12.

Imádom ezt a spirált!
Tartottam tőle, hogy már nem gyártják :(
3 éve kaptam, még mindig van belőle (nem használom naponta)
Nagyon tartós, nem kenődik el, nem pereg le, mindig ezt teszem fel ha esik az eső:D
Nagyon szép hosszú szempillákat csinál, mintha Barbie baba szemem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Imádom ezt a spirált!
Tartottam tőle, hogy már nem gyártják :(
3 éve kaptam, még mindig van belőle (nem használom naponta)
Nagyon szép hosszú szempillákat csinál, mintha Barbie baba szemem lenne.

Ella

2017. március 1.

Pearly Green árnyalatban volt meg, ami elvileg kiemeli a barna szemszínt. Én nem voltam elájulva a spiráltól, nagyon szúrták a sörték a szememet, kicsit ügyeskedni is kellett, hogy ne tapasszon. A zöld mikrogyöngyök meg semennyire sem emelték ki a szemszínemet és olyan semmilyen színűek voltak a pilláim. Egy kicsit hosszabbított, nem pergett le a szemem alá a festék és nem volt nehéz lemosni a nap végén, ennyi. Nekem nem igazán jött be. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

bdori

2016. október 2.

Nagyon szép hosszú pilláim lesznek tőle, dúsítást nem vettem észre. Nekem pereg, csak olyankor használom, mikor pár órára megyek el itthonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

miraolajos

2016. július 14.

Ez az egyetlen szempillaspirál amit már rengetegszer újravásároltam. Én mindig a keféket nézem mert utálom ha összeragad a szempillám és ennek a keféje nagyon jó. Más spirált is használtam már el ennek a keféjével. nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

RBea

2016. április 28.

Az "egyszerű, de nagyszerű" termékek híve vagyok, ami számomra azt jelenti, hogy könnyen, gyorsan használható és szép eredményt hoz. Ebben az esetben a jelmondatom első fele nem teljesült, engem ugyanis zavart, hogy a kefe szálai eltérő hosszúságúak. Egyébként egy átlagos szempillaspirálnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

agen

2016. április 14.

Ennél szebb pillát nekem semmi más nem csinál, volt 3 féle Bobbim, ebből egyet el is adtam, Clinique, Dior, Bourjoir, az összes drogériás szinte, de mindig visszatérek ehhez. Ebből is nekem a lila verzió talált be a legjobban, olyan szürkés lila, de a fekete pilláimon nem világított, nem szabad tőle megijedni. Gyönyörű hosszú, ívelt pillákat csinál, nem csomósodik, nem kenődik. Hamar beszárad, a 2 hónapot sem bírja ki, de ennyi pénzért minden meg van bocsátva. Az újabb verzió annyira nem bejövős, de remélem még be tudok gyűjteni párat a régiből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Bogi0506

2016. február 27.

Nekem egyaltalan nem jott be, csomosit de mast nem csinal. 2*, mert szep fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Akasa

2016. február 16.

Szép, hosszú, ívelt pillákat csinál, nem csomósodik, pigmentált.
Nagyon szerettem.
1 * levonás, mert csak 8ml, ami nekem nagyon kevés ideig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Szép, hosszú, ívelt pillákat csinál, nem csomósodik, pigmentált.
Nagyon szerettem.
1 * levonás, mert csak 8ml, ami nekem nagyon kevés ideig elég.

dorci1994

2015. december 21.

Azok közül a spirálok közül, amiket eddig próbáltam ez volt a legjobb. Szépen lehet dolgozni a keféjével. El is tettem egyet kimosva. Gondoltam sose lehet tudni és kellett is! Szép hosszú, ívelt pillákat csinál, mégis természetesebb hatása van, mint sok más hasonló terméknek. Nem póklábas a végeredémény. A kedvencem! Tervezem, hogy harmadjára is újraveszem! Megéri az árát!
Ja és majd' elfeljettem: nem hullanak tőle a pilláim, nem dermednek tőle kővé, könnyű lemosni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Nyufika

2015. december 7.

Engem nem nyűgözött le, egy átlagos spirál. A keféje ötletes, szépen szétválaszt, nem csomósít. Drámai hatást nem lehet vele elérni, inkább csak természetest. Itt ki is merülnek a pozitívumok. Délutánra lepotyog és maszatol. Ezt még elviseltem. De olyan híg a festéke hogy jaj! A kefe rengeteget vesz fel. Soha egyetlenegy spirállal sem kentem össze magam az orrom oldalán vagy a szemem alatt annyiszor mint ezzel. Biztos nem én vagyok a béna, mert nekem van Maybelline spirálom, aminek a keféje háromszor akkora mint ennek, és soha nem kentem össze magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3