Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: tviki1298, Módosítva: 2014. december 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Oriflame Wonder Lash spirálja gyönyörűen íveli a pillákat, köszönhetően a különleges applikátornak, ráadásul szépen meg is hosszabbítja őket. A Wonder Lash vízálló változata kék színben pompázik, a festék viszont a jól megszokott, mindig beváló fekete. Nem csomósodik, nem ragad össze, a pillákat szétválasztja.

6vilag

2017. május 15.

Csak ezt a fajtát szoktam venni. Bár lehet kénytelen vagyok más termékeket is kipróbálni, sajnos megszűnt a beszerzési forrásom. Tök jó termék, pont azt tudja, amit tudnia kell. Nem irritál, szépen lehet vele dolgozni és az ára is kedvező.
És persze már nem lehet kapni, mint megannyi terméket, amiket szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 15.

És persze már nem lehet kapni, mint megannyi terméket, amiket szerettem.

xszemyx

2015. május 16.

Nekem nem vált be annyira, mint a sima társa sajnos :( Kár, pedig nyáron vízpartra a vízállónak nagyobb hasznát venném, de nem tudok vele olyan szép pillákat csinálni, mint a nem vízállóval. Mivel az applikátora teljesen megegyezik, így az összetevőkre fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Damayanti

2015. február 21.

Nekem ebből 3 is elfogyott, nagyon meg voltam vele elégedve :) Nincs is mit ragozni rajta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Christy

2014. augusztus 15.

Jól bírja a strandot. De megszabadulni sem könnyű tőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Jól bírja a strandot. De megszabadulni sem könnyű tőle :-)

dorci993

2014. május 27.

Ajándékba kaptam, bár én magamtól sosem választottam volna (általában hadilábon állok az Oriflame cuccokkal, főleg a hajápolási termékeikkel, szívből utálom mindet). Nem fűztem nagy elvárásokat hozzá, gondoltam, ha nagyon semmilyen majd a hétköznapokon elhasználgatom,amikor nem kell valami extrább sminket készítenem, és ennyi...de valójában kellemeset csalódtam. Elég jól dúsít, a hosszabbításra se panaszkodhatok végülis, és jól tartja magát, nem pereg (ja,és nem irritálja a kontaktlencsémet, mint némely vízálló spirál). Ár-érték arányban szerintem nagyon is jó, simán leköröz néhány drágább, márkás spirált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

CocoSunrise

2014. május 13.

A melegebb időre vettem, mert észrevettem, hogy a hiperszuper drága LOreal spirálom elkezd peregni húsz fok felett. Eszembe jutott, hogy régen kipróbáltam ezt a barátnőmnél és viszonylag elégedett voltam. Amikor megjött mindjárt feltettem és kicsit csalódtam, nagyon vizes volt az állaga ezért kb annyit csinált, hogy befestette a pilláimat feketére... viszont mióta állt egy kicsit és besűrűsödött a festék sokkal jobb, szépen hosszít és kiemel! A spirál formája is kezd a szívemhez nőni, nincs az a gubanc amit ne tudna előbb utóbb szétválasztani. Egyáltalán nem pereg. Szerintem nagy favorit lesz a nyáron amikor eleve nem szeretek sok réteg festéket rakni magamra és elvárom, hogy semmi se maszatolódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Annie137

2014. május 9.

A tavalyi nyaralás során tudtam tesztelni, meg voltam vele elégedve. Nem kell tőle sok mindent elvárni, nekem a lényeg az volt, hogy legyen vízálló, és kicsit emelje ki a szemem. Ezt megtette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

Gogo89

2014. február 28.

Alapvetően nem voltak nagy elvárásaim ezzel a spirállal szemben. Annyit szerettem volna hogy ne kenődjön le a szemem alá. Elég sok spirált próbáltam már de mivel teljesen egyenes lefelé álló pilláim vannak minden könnyen lekenődik akármilyen vízálló. Akkor meg inkább nem is spirálozok mert utálom mikor a nap végén belenézek a tükörbe és azon kell gondolkodnom aznap hányan jelenthettek szökött pandát az állatkertnek. A bourjoisnak volt egy jó spirálja ami tökéletes volt de megváltoztatták a csomagolást és úgy tűnik a formula is változhatott mert ez maszatol. Nade visszatérve erre a spirálra úgy tűnik ez beválik egész nap teszteltem és nem kenődött le egyáltalán. Ennél többet viszont nem nagyon csinál nemigazán hosszít vagy dúsít illetve nem túl kényelmes viselet valahogy elnehezíti a pilláimat. Mindenesetre ha nem fog elkenődni egyenlőre marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

vavyana

2014. február 9.

Vízálló és tartós, de a szempillákat nem igazán dúsítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Vízálló és tartós, de a szempillákat nem igazán dúsítja.

Monik

2013. december 22.

Valóban vízálló, a tengerparton teszteltem! Az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Valóban vízálló, a tengerparton teszteltem! Az ára is elfogadható.

Alkoholok: Ceteareth-20
Emolliensek: Isododecane, Hydrogenated Castor Oil, Paraffin, Stearyl Beeswax, Synthetic Wax, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Lecithin, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Ceteareth-20
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Sorbic Acid, Methylparaben, Ethylparaben

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.