Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: elinor666, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Gabriella1992

2014. november 2.

Mű illat 0 hidratálással, még szerencse, hogy ajándékba kaptam és egy fillért se kellett erre kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

fdorottya

2014. szeptember 8.

Hát nem nagy durranás! Az illata nem rossz, de van ennél jobb illat is! Jó, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

shadow06

2014. szeptember 8.

Ajándékba kaptam, igaz nekem nem tetszik ez a fajta virág illat, de azért elkenegetem néha. Különösen tetszik, hogy nem zsíros kézkrém, és beszívódás után sem érzem utáni zsírosnak a kezemet! az illata miatt levonok egy pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

InvincibleRodent

2014. május 21.

Ajándékba kaptam pár héttel ezelőtt, és nem tudom, mennyire vagyok elégedett. Felkenés után rögtön érezhetően puhább, hidratáltabb lesz a kezem, de az az érzés mintha diszproporcionálisan rövid idő alatt eltűnne, és utána mintha enyhén, tényleg nagyon enyhén húzódna is a bőr, főleg az ujjaim belső oldalán. Viszont a száraz körömágyaimat helyre billentette, ennek pedig nagyon örülök.

Az illata viszont nagyon, nagyon kellemes! Nagyon enyhe, lágy virágillat, ami miatt őszintén többet szagolgatom a kezem, mint az szociálisan elfogadható lenne. A száraz érzés miatt veszek csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lilás piros.