p2

Ár:   €3,25   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ttundi, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Ár:   €3,25
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A bázis ideális az ajkak előkészítésére a rúzsok felvitele előtt. A benne lévő Nude-Effekt egységesíti az ajkak színét, felerősíti a színek ragyogását, és az ajaksmink tartósságát.

KuliKali

2016. augusztus 28.

Ttundi-vel cseréltem őt,és igazából nem rossz. Amikor először használtam,meglepődtem a színén,azt hittem egy áttetsző zselés valamit fogok kapni,erre ez olyan mint egy bbkrém :D Jól el lehet dolgozni,eltűnteti az ajkakat,valóban tartóssá teszi a rúzst,bár én még egy Artdeco MagicFixet is ráteszek. Valahogy egy idő után viszont elkezdi hámlasztani a felvitt rétegeket,ami bár nem feltűnő,mert fokozatosan kopik,mégis elég bosszantó. Összességében nem rossz kis cucc,régóta kerestem már ajakra való primert,vagy hasonlót,az Artdecot is ehelyett vettem.Első próbálkozásnak megteszi.
Up.: alá felvinni vékony rétegben vazelint,mintegy hidratálásként segít a problémán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

dodikah

2016. március 26.

Nagyon vágytam rá, de csalódtam. A színeket nagyon megváltoztatja, az ajkamat szárítja, és 2 hónap alatt belekötött úgy a tubusba, hogy ölni lehetett volna vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

ttundi

2015. október 5.

Szükségem volt már egy ajakbázisra a rúzsok alá, és mivel ez elég pénztárcabarát, mellette döntöttem (németországból kaptam, itthon sajnos nem találkoztam még p2 termékekkel). Érdekes ez a krém, gyorsan ráköt az ajkakra, a rúzs nem csúszkál rajta, remekül megtartja azokat, és tényleg megnöveli kissé az ajaktermékek tartósságát, cserébe nagyon szárít. Elég világos, nude színe van, és sajnos nagyon megváltoztatja a rákerülő termék színét :( A feltűnő, erős pinkes-piros Mac rúzsomat babarózsaszínné szelídítette, tehát aki szereti a rikító színű rúzsokat, az ne ezt válassza; esetleg túl sötét rúzsok világosítására tudom elképzelni. Összességében, a szárító hatása, és a színváltoztatása miatt csak 3*-ra tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil