p2

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

dodikah

2016. március 26.

Elhasználtam belőle három tubust már. A fedése szuper, nekem egy Közepes fedést biztosít, talán ecsettel feltéve még többet. Az illata kicsit élesztőre emlékeztet, de az arcon ez már nem érződik. Egyes reggeleken imádtam, máskor utáltam. Talán ez az én hülyeségem :) Tartóssága sem rossz, de azért a nehezebb napokon lefixáltam. Egyetlen problémám, hogy picit megérzem az arcomon, nehezebbé teszi a bőröm, de nem annyira vészes, hogy 4*-nál kevesebbet kapjon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.