p2

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finom, matt, selymes por. Védi a bőrt a napsugarak ellen. Alkalmas érzékeny bőrre is. Bőrgyógyászatilag megerősített.

hnikolett

2020. augusztus 19.

ősszel-télen nekem bevált, viszont nyáron nem sokat bír, 2-3. lépés nálam a púder, mire meghúzom a tusom, szemöldök és szempilla már át is fénylett (nem izzadstág). alapvetően nem rossz púder, de van olyan, ami jobban bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

BlackVelvet

2020. március 15.

Én nagyon szerettem. Bár alapvetően száraz az arcbőröm, szóval nálam az a főbb szempont, hogy ne emelje ki a száraz részeket. Szépen terül, nem ül bele a ráncokba, ráadásul fedése is van. Szerintem újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

98SzAnDi19

2019. július 4.

Bőrgyógyászati kezelés miatt 0-24 fényvédőznöm kell, amitől borzalmasan fénylik a fejem. Ezt akartam kicsit lemattítani. Teszi, amit ígér és az ára is jó. Durván érzékeny lett a bőröm a kezeléstől, de ezt a púdert jól tolerálja. A hegeken is finomít. Nem túl erős fedésű, de nem is várok tőle többet a nyárra. Tényleg hamar átfényesedik, de azt vettem észre, hogyha kicsit átütögetem az arcom, akkor nem kell új rétegben púderezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

tara95

2019. április 26.

A 010es nude jött velem, szuper hogy gondolnak a hullákra is, bár a tégelyben ez annyira fehér, hogy egy vámpír is előszeretettel nyúlná le.

Szerencsére arcon már nem az. Van egy kis fedése, kellemesen terül, nem poros, fényvédős. Plusz pont a tükör. Egyébként kicsivel drágább már. Még tesztelem :D

Borzalmasan átfénylik.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Borzalmasan átfénylik.....

neelad

2019. január 9.

Két eset áll elő, ha púdert teszek magamra. Vagy mattítóst választok, ami lasabban fényesedik át, viszont minden száraz részt kiemel az arcomon, vagy nem mattítósat teszek fel, akkor viszont hamarabb átfényesedek, viszont nem tűnök sivatagosnak. Nyáron is száraz itt-ott az arcom, télen főleg. Úgyhogy inkább maradok a kevésbé mattító+hamarabb átfényesedő verziónál, mert az szépen mutat, legfeljebb többször ránézek napközben. Na ez a púder is ilyen, a fedése közepes, nagyon finom szemcsés, ha lehet ezt mondni egy préselt púderre. Selymes, ez a jó szó rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Verena

2019. január 9.

Nagyon szépen mutat frissen feltéve. Egészen jó fedése van, szépen egységesíti az arcbőrt. Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos rekord gyorsasággal átzsírosodik a bőröm, ha ezt használom, ezért csak akkor merem, ha tudom, hogy max 1 órára ugrok el itthonrol. De munkába nem indulnék el vele.

lenizsu

2019. január 3.

Jó púder, jó áron. Teljesen elhasználtam az első tégelyt. Alacsony és közepes fedésű alapozókkal is kipróbáltam, eltérő márkákkal. Mindegyikkel jól együttműködött. Rajtam kb. 5 óra után fényesedett át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Sheila

2018. október 31.

Nagyon jó kis púder, egészen finom por állagú, gyönyőrűen fed és viszonylag tartósan matt. Ezért az árért nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

radioaktiva

2018. október 16.

Ez egy nagyon jó kis cucc. Egy idő után picit átfénylik, de egy idő után melyik nem?! Egyre jobban kedvelem a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.

zsizmo

2018. július 28.

Az illatát nagyon szeretem, mondjuk az összes púderes illat tetszik.. Nagyon szépen fed kis mennyiségben is, a Maxfactoros púdert simán veri, sőt még talán a L'oreálos sem volt ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.