Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. április 10.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

60%-os természetes katalóniai agyagot tartalmazó ásványi poralapozó. Parabénmentes.

Kiszerelés: 8 g

Az utolsó négy összetevő árnyalatfüggő.

nagyorsolya78

2013. június 12.

A doboza nem csavaros tetejű, nagyon óvatosan kell nyitni, nehogy kiszóródjon a púder. Ez az egyetlen hátránya.
Nappali sminkem színezett hidratáló+ez, normál bőröm van, így nem csillog át a nap végére sem. Nagyon tartós, reggeltől estig a helyén marad, a pirosító is rajta. Fedése szinte semmi, színkiegyenlítő hatása van, nagyon természetes, nem poros. A fentieket nézve szerintem jobb, mint az Alverde ásványi púdere.
Sápadtka vagyok, a light beige árnyalat jó a nyári színemhez, kicsit sárgás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

Sápadtka vagyok, a light beige árnyalat jó a nyári színemhez, kicsit sárgás.

Trixi

2013. április 16.

Én a 3-as árnyalatot használom, és pont eltaláltam azt, amely beleolvad az arcom színébe. Nagyon könnyű púder, mintha semmi sem lenne az arcomon, hagyja lélegezni. Szinte átlátszó, nagyon alacsony a fedése, a piros ereim picit áttűnnek, de nagyon természetesnek tűnik az arcom. A mattítása nem természetellenes, pár óra múlva átcsillog a bőröm, de nem túlzottan, inkább normális bőrfénye van. És van benne katalóniai agyag, ásványi anyagok, E-vitamin, C-vitamin. UV védelem. Szereti a bőröm. Egyedüli bajom a kivitelével van, nagyon kicsi a doboza, vigyázva kell felvenni az anyagot, és óvatosan kell bánni a dobozzal, mert könnyen kiborul belőle a cucc. Macerás a dobozfedőt is visszatenni, nekem ki is esett a kezemből, egy kevéske anyag kárbaveszett. Jó lenne, ha kompakt púdert is gyártanának belőle, én nem találtam a webshopban, de szívesebben vennék inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 16.

Réti_D_smink

2013. április 10.

Én a 2-es light beige árnyalatot rendeltem, nagyon jó választás volt, rendkívül természetes a színe és tényleg nagyon jó a bőrnek. Aki teheti és szereti a minerál termékeket, érdemes kipróbálnia, mert gazdaságos, nagyon jó árban van és a hatóanyaga sem elhanyagolható. Nem szárítja nagyon a bőrt, mégis matt a finishe. Ha extra zsírfelszívó hatást akar valaki, akkor próbálja ki a Bambusz port (szintén Paese), valami szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate