Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valicita, Módosítva: 2016. október 12.

Bőrtípus:   Száraz

Alapozó fáradt, dehidratált bőrre.

Camilla_B

2014. február 12.

Nagyon szeretem, mert ha felkenem nem olyan, mint egy vakolat, de mégis szépen fed. Lapos ecsettel jól el tudom dolgozni, bár ujjal mindig utána igazítok, mert csíkozok (bár ez az ecsetem hibája, le kellene már cserélnem). Nagyon szeretem ezt az alapozót, a fontosabb napokon ezt szoktam használni, mert nem kell utóigazítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

csilluu95

2014. február 2.

Én is szeretem a Paese termékeket, ez az alapozó is nagyon jó, elég jól fed, nem maszkosít, az állaga kicsit folyós. A problémám az illatával van, szerintem nagyon kellemetlen, alapozás után még fél órával is hányingerem van tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

LexiSmink

2013. február 10.

Nagyon jó alapozói és primerjei vannak a Paese-nek. Nem szárít, nagyon szép egyenletes bőrképet ad, jól takar. Primer nélkül is szuperál. A Paese-től egyebkent a Long Cover Fluid a kedvencem. Tényleg jó minőségűek, egybeolvad a bőrrel, egyáltalán nem maszkosít és nagyon természetes piros-mentes színekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Bella_Vita89

2013. február 5.

Egy barátnőm kint él Krakkóban és ott (mármint Lengyelo-ban) nagyon közkedvelt híres márka. Tőle kaptam egyszer ajándékba Paese termékeket, ezt az alapozót is. Nagyon-nagyon szeretem és már 3 üveggel elfogyasztottam. Tartós, jól takar, nem drága, szépen beleolvad a bőrbe és nem lettem tőle ragyás! Ecsettel jól felhordható, tényleg minőségi termék. Az ecsetei egyébként nagyon-nagyon jók, azokra egyébként Olaszországban futottam bele egy áruházban. Nem tudom itthon lehet-e kapni, de én nagyon szeretem ezt a márkát, mert megfizethető és rendkívül jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Cyclomethicone, Dimethiconol, Silica Dimethyl Silylate, Hexyl Laurate, Panthenol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethiconol, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.