Best of Beauty 2019

Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anianiko, Módosítva: 2012. március 19.

Kategória:   Hajápolók

Citromfű kivonatot, B5 Provitamint és fényvisszaverő anyagot tartalmaz. Segít megőrizni a barna haj színének ragyogását. Puhán és hidratáltan tartja a hajat. Természetes gesztenyebarna valamint festett barna hajra egyaránt kiváló. Használatával haja fényes, erős, egészséges kinézetű lesz

hunci07

2013. január 28.

Az eddig használt balzsamok közül magasan viszi a prímet. Sikerült egy szuper boltban egyszerre 3db-ot 599 Ft-ért megvennem, úgy voltam vele, hogy a Pantene Pro-v jó minőségű. Anyukám is ezt használja a festett hajára és sokkal intenzívebb a hajszíne a 4-5 héten is. Az én hosszú barna hajamat is egészséges, csillogóvá varázsolta. Egy flakon elég sokáig elég, pedig ketten használjuk. Aki azt szeretné, hogy a barna haja még szebb legyen feltétlen szerezzen be egy ilyen balzsamot, nem fogja megbánni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

vargazsuuu

2012. május 25.

Én még nem próbáltam ki, épp ma vettem egy ilyet balzsamot.Kíváncsi vagyok az eredményre. Az 1 euros boltban kell keresni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

Jessica

2012. április 12.

Egy barátnőmtől kaptam. Pantene termék nekem jobban beváltak a többinél. Nagyon száraz és töredezett a hajam vége, és naponta kell mosnom (edzés miatt), de ezt használva puha lesz, és selymes tapintású, szinte mintha frissen lenne vágva a hajam. Az illata kellemes, nem nehezíti a hajam, nem zsírosítja, nem gubancolódik, könnyebb kifésülni. Rugalmas lesz a hajam. Tényleg csak dicsérni tudom.
Nekem természetes barna hajam van, és én sem tudom még, hol keressek ilyet, de alaptermék lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

anianiko

2012. március 4.

A piros madaras áruházban vettem csomagban a samponjával együtt valami nagy akció keretében (499Ft-ért a kettőt), és nem bántam meg! Sajnos sehol nem látok ilyet, de még az interneten sem igazán. :( Gyönyörű fényes a haj, friss és illatos nagyon sokáig. Nem is hittem volna, hogy ennyire meg fogom szeretni. Nagyon simává és puhává varázsolja a festett barna hajat is, és nem zsírosodik be tőle a hajam x nap után. Tényleg sajnálom hogy még nem kapni ilyet mindenhol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Színező anyag. (Piros)

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.