Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. október 29.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam zsíros hajtőre és károsodott hajvégekre.

0% színezék ,szilikon, ásványi olaj.

egyno

2020. január 7.

Nem szeretem a hajbalzsamokra a gyorsan zsírosodó hajam miatt, de ezt megvettem, mert a samponját használom és pozitív csalódás, de hajtőre sosem kenem. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

ausmorzs

2019. október 28.

Fodrászom ajánlására hosszú hajam hajvégeire használom, lemosás nélkül.
Ugyanilyen samponnal együtt használom.
Puha tőle a hajam, nem töredezik és nem zsírosodik jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Fodrászom ajánlására hosszú hajam hajvégeire használom, lemosás nélkül.
Ugyanilyen samponnal együtt használom.
Puha tőle a hajam, nem töredezik és nem zsírosodik jobban.

szabocintia

2019. október 15.

Glamour napok alatti impulzusvásárlás eredménye, mivel volt rá kupon, tetszett a csomagolás ( :D ), és az, hogy szilikon és parabén mentes, ráadásul az én hajtípusomnak van kifejlesztve.
Még fix véleményt nem tudok mondani, mert csak kétszer használtam eddig, de az nem várt változást hozott.
A hajam (amiben póthaj is van) nagyon puha, és könnyen kezelhető lett. Az illata napokig megmaradt, ilyet még egy balzsamnál sem tapasztaltam, fontolgatom, hogy beszerzem az egész termékcsaládot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Hidratálók: Glutamic Acid, Histidine, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.