Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás vékonyszálú vagy festett hajra amely ragyogóvá és táplálttá teszi a frizurát.

kisko

2020. december 30.

Update: egész életem során ez a második hajpakolás, amit újravettem, lényegében egy éve használom. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam. Vékony szálú hajra nagyon ajánlom, nem nehezíti el, nem zsírosít, viszont nagyon jól kordában tartja a töredezést, egy ideje sima balzsamként használom minden hajmosás után, de így is sokáig elég. Sokkal kezelhetőbb az eredmény, mint a termékcsalád sima balzsamával, azt nem tudtam elhasználni, mert túlpuhított, rendezetlen hajat csinált nekem (vastagabb hajra jó lehet az is!)

Nagyon kevés elég belőle, hihetetlen jól eloszlik a hajon, és hamar hat. Sokszor mosás előtt teszek keveset vizes hajra, így is nagyon jól működik. Rugalmas, puha hajat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

lZsuzsi

2020. december 7.

Puha, fenyes, nem szallo es szoszosodo hajam lesz a hasznalata utan. Hajmosastol hajmosasig lathato a hatasa, engem megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Piko888

2020. május 16.

Hetente vagy kéthetente egyszer használom. Ez az első hajpakolás, ami után tényleg érzem a különbséget és nem csak egy plusz kence feleslegesen. 10 percig hagyom a törölközőszáraz hajamon. Öblítés után nagyon könnyen fésülhető lesz a hajam, szárítás után pedig kb "fodrásztól jöttem" puha. Szerintem tudjátok mire gondolok :)
Az illata nagyon finom, az ára nagyon borsos, de cserébe meglepően kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Az illata nagyon finom, az ára nagyon borsos, de cserébe meglepően kiadós.

beafe

2020. május 15.

Fantasztikus hajpakolás! Csodát művel a hajjal! Nagyon megéri. Rajta kell hagyni 5 percig legalább. Illata is fantasztikus, állagra tömény/sűrű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Moly

2019. november 29.

Elsőre töménynek tűnik az illata, de szárítás után már egyáltalán nem tolakodó. Első használat után meg vagyok vele elégedve. Kíváncsi vagyok, hogy teljesít hosszabb távon. Samponjával együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

prne0919

2019. november 27.

Én 3-4 percig hagyom a hajamon, és nagyon szépen puhítja a hajvégeket, nem zsírosít. A mennyisége látszólag nem sok, de nagyon sűrű krémről beszélünk, amiből nem kell sok, a keveset is jól el lehet oszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 27.

Hidratálók: Glutamic Acid, Histidine, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol