Pantene Pro-V

Ár:   1194 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Samponok

Sampon vékonyszálú, vékonyodó szálú vagy festett hajra.

0% színezék, ásványi olaj, ethanol.

Biancah

2021. március 20.

Mellényúltam a Müllerben :( Roppant sűrű sampon, első alkalommal nekem is zsírosított, már másnap lapult a fejemre a hajam. Illatát imádom plusz olyan kis puhának érzem tőle, állandóan simogatom, fogdosom! Közben rájöttem a technikára: hígítani kell vízzel mielőtt felviszem a hajamra, úgy annyira nem vészes.
Mindezek miatt újravenni nem fogom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Mindezek miatt újravenni nem fogom. :(

alexandra326

2021. február 8.

Ez a sampon számomra katasztrófa. A hajam nem szárítja és jó az illata, jól habzik. Negativ: olyan szinten kiszárítja a fejbőröm, mint semmi más. A maradékot a flakon alján ecset mosásra fogom elhasználni. A balzsamjának majd még lehet adok egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Heli

2020. szeptember 12.

Szinte mindenki írja, hogy nagyon zsírosít. Nekem mondjuk alapból zsíros a hajam, lehet ezért nem tűnt fel különösebben. Amúgy Olaplexet használok (sampon, balzsam, ápoló, hajfestéskor kezelés), csak most elfelejtettem utánrendelni és drogériás sampont kellett vennem. Ez épp akciós volt és meggyőzött amit írnak a flakonon. Az illata emlékeztet egy a 2000-es évek elején kapható Avonos mandulás testápolóra, amit szerettem. Szerintem egynek teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Cathi

2020. augusztus 15.

Kb. 1 honapja hasznalom...
Olyan brutal modon zsirosit, hogy az nem igaz...
Sajnos igy is altalaban amikor este megmosom, 2 nappal utana reggel mar zsiros a töve. Hat ennel megmosom este, MASNAP DELELÖTT mar zsiros!!!!!!!
Meg egy napot sem bir ki a hajam.
Egy samponnal sem fordult ez meg elö. Ennyi penzt nem er meg, hiaba a jo illat meg habzas, ha felnaponta kell(ene) mosnom hajat.
Kösz nem. 👎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Kb. 1 honapja hasznalom...
Olyan brutal modon zsirosit, hogy az nem igaz...
Meg egy napot sem bir ki a hajam.
Kösz nem. 👎

kisko

2020. január 23.

Vékonyszálú - száraz, seprűsödő haj. Ha valakinek ilyen van, tudja, milyen nehéz egyensúlyozni a túlpuhító (csúszós, nulla tartás, másnapra zsíros) és a szárító (tartást ad, de a hajvégek egy nap után szárazak, törnek) samponok között. Ez a sampon majdnem középen van, de csak majdnem, kicsit a túlpuhító vége felé mozdul a skálán. Télen nem bánom, nagyon vacak kiszáradt volt már a hajam, nyáron már most tudom, hogy zsírosítana. Több, mint egy hónapja használom az egész termékcsaládot, nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Ami különlegessége, hogy a szálló babahajakat teljesen belesimítja a hajkoronába. Nagyon kevés elég mindhárom termékből.
Még az is lehet, hogy állandó kedvenccé növi ki magát, egyelőre négy csillag, mert lehetne jobb azért, a vékonyszálúságra nem ad semmilyen választ. Az összetevői borzalmasak, a biology nevet nem tudom mi után kapta, de én már meguntam az évek küzdelmét a natúr samponokkal, a folyton töredező, matt hajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

tesztelmblog

2020. január 3.

Csodálatos illata van, nagyon finom hajmosásnál, de ami meglepő volt számomra, hogy száradás után is nagyon sokáig érezhető. Eszméletlenül puha tőle a hajam, nagyon sima, egyenes lesz tőle a hajam. Ami miatt viszont biztos, hogy nem veszem újra az az, hogy nagyon gyorsan zsírosodik mellette a hajam. Sajnálom, pedig a többi tulajdonsága miatt imádnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Moly

2019. november 29.

Még csak egyszer használtam ugyan, de tényleg nagyon szép fénye lett a hajamnak. A pakolást is használtam a hajvégekre, könnyen fésülhető lett a hajam, és nem nehezítette el. Kíváncsi vagyok, hogy milyen tapasztalataim lesznek hosszabb távon. Durván vékonyszálú, vékonyodó hajam van, amire ez a termék ki lett találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

prne0919

2019. november 27.

Már egy ideje ezt a sampont használom a festett, ombre hajamra. Nagyon kellemes az illata, nem tolakodó. Először a külseje fogott meg: a pasztell színek és a minimalizmus. Használtam már a márkától más sampont, de azok sajnos nem váltak be: gyorsan zsírosították a hajamat. Ez az új termékcsalád viszont telitalálat. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 27.

klaudiakovacs95

2019. szeptember 2.

Nagyon jó az illata,csodásan habzik és puhává és fényessé varázsolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Nagyon jó az illata,csodásan habzik és puhává és fényessé varázsolja a hajam.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.