Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fujfui, Módosítva: 2012. június 1.

Kategória:   Hajápolók

Azonnali védelmet és ragyogást kölcsönző spray. Azonnali védelem a hajformázás okozta károsodás ellen. Ragyogást, egészséges külsőt ad a festett vagy melírozott haj számára.

KKitty

2015. február 23.

Én szeretem ezt a haj sprayt, nekem szép fényes tőle a hajam két napig (az én hajam sajnos alapból nem bírja sokáig..) és puha is. Egy idő után mindenféle sprayt megunok, mert úgy érzem, elvesztik a hatásukat, vagy a hajam lesz "immunis". Majd meglátjuk neki mi lesz a sorsa. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 23.

sophiaa

2013. március 21.

Igazából semmi extra. Hővédőnek nem mondanám, lényegesen nem védi a hajat a károsodástól, viszont szép fényt ad a hajamnak (1 napig). Az illata nem marad meg. Teljesen felesleges,de ha már megvan elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

cunuuu

2012. október 25.

Fényesebb, életteltelibb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 25.

Fényesebb, életteltelibb tőle a hajam.

Cu2tka-baba

2012. augusztus 5.

Szépen élénkíti a fakó színt, de nem tudom hogy mennyire tartós az ápolása. Nagyon száraz hajra kevés viszont a könnyen zsírosodónak sok. Én az illatát észre sem veszem, szerintem van jobb is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

vira.15

2012. június 11.

Nem tudom, hogy ápoló hatása van-e csak a spray-nek, mivel én a balzsamjával együtt használom, de egy biztos, hogy simán jó "hajparfümnek" is, annyira jó az illata és tartós is. Szerintem megéri nagyon. Jobb az illata, mint a Gliss Kur spray-nek. Mikor ráfújom a hajamra olyan, mintha frissen lenne mosva a hajam, annyira erősen, mégis nem töményen érezhető az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.