Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mezeibernadett, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Hajápolók

Ne Mosd Ki Balzsam igénybevett,károsodott hajra

berta.lilla90

2013. január 17.

Alapvetően sokat vasalom a hajam, de ez szinte csodákat tesz vele. Elég egy pici belőle az egész hajamra és nagyon jól felpuhítja. Még akár hővédőnek is elmenne. Nagyon szeretem az illatát is, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

gerbaud

2012. október 24.

Kb. 2 évvel ezelőtt kiárusították a Rossmann-ben, kétszázvalahány forint volt egy, én pedig miután kipróbáltam, megvettem az összeset, amit ott lehetett kapni. Imádtam! Kihagyhattam a kiöblítendő balzsamot, nem nehezítette el a hajamat, nem zsírosodott tőle gyorsan, ellenben volt tartása és gyönyörű fénye. Azóta sem láttam sehol sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Flamingo

2012. szeptember 2.

Én imádtam ezt a balzsamot, és már körülbelül sehol nem lehet kapni. Nemrég véletlenül ismét ráakadtam, valószínűleg már csak az a pár darab maradt meg. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

5 csillagos termék,csak kevés helyen lehet kapni. :( Pedig tényleg nagyon jót tesz a hajjal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol