Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2012. június 17.

Kategória:   Hajápolók

Gyenge, vékonyszálú hajra. Egyesül benne a Pro-V technológia és egy, a botanikusok, gyógyítók által is nagyra becsült ősi alapanyag, a kasszia (kínai fahéj) kivonatának jótékony hatása.

pono

2015. július 17.

Tipikus felesleges termek szerintem, igen, rogton hasznalat utan fenyesebb tole a haj, de egy ora mulva nalam mar semmi nem latszik ebbol. Az en hajam mondjuk nem vekonyszalu, sok van belole es mosas utan bazinagyra dagad. Nekem tehat az a jo, ami lelapitja es megszunteti azt a "bolyhossagot", gondoltam egy kremes balzsam majd jo lesz, de mondom, nem sokmindent tesz. Az illata is eltunik, bar nem tudom, a mesterseges illatanyag egyaltalan pozitivum-e. Nem jok az osszetevoi, szerintem erdemesebb olivaolajjal vagy kokuszolajos-vizes fujkalassal probalkozni akkor mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Liebe

2015. július 15.

Nagymamám polcán hevert már egy ideje. A múltkor ott aludtam és hajmosás után a vizes hajamra nyomtam belőle. Másnap fantasztikuan puha volt a hajam! Mivel ő nem használja nekem adta. Juhé! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 15.

Oraculum

2014. június 16.

Nagyon szeretem, nem nehezít és zsírosít, ez elég ritka az ilyen szérumoknál, akciósan nagyon megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

zella

2014. február 1.

Imádnivaló termék,nem neheziti el a zsirosodó hajat sem,szép fényt ad,nem ragad!Az illata elragadó.Az adagolása is nagyon takarékos a csomagolásnak köszönhetően,nincs feleslegesen kinyomott hajápoló.Nálam eladó 1db

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

pinkil

2014. január 22.

Jó illata van, olcsón vettem egy százasban. Hajvégápolónak szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Jó illata van, olcsón vettem egy százasban. Hajvégápolónak szuper.

Mildi

2013. április 30.

Már a harmadikat veszem belőle. Az elsőt én is valami potom pénzért, akciósan szereztem, és jól be is kaptam a horgot. :-) Vizesen kifésülhetetlen a hajam, és ebből a szérumból elég 1-2 pumpálásnyi, hogy azonnal kezelhető legyen. Egyébként hosszú, vékonyszálú, zsírosodós hajam van, ez a termék nem nehezíti el, nem zsírosítja. Szóval nálam ötös.

Update: már a negyediknél tartok. Még mindig szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

Update: már a negyediknél tartok. Még mindig szeretem!

Nyullabacska

2013. április 8.

Nagyon nem vált be. Ajándékba kaptam és nagyon megörültem neki mivel problémás, vékonyszálú, töredező végű a hajam, de nagy csalódás volt. Elvileg vékonyszálú, gyenge hajra találták ki, ezért nálam alapvető követelmény lenne hogy ne nehezítse el, lapítsa le a hajat, de ez a termék pont ezt csinálja. Először azt hittem én rontottam el és túl sokat tettem a hajamra, másodszor már csak picit, de a hatás ugyanaz. Lelapul és elnehezedik tőle a hajam, ugyanakkor szinte semmit nem hidratál. A pantene termékei sosem voltak a kedvenceim, de ez eddig a legrosszabb. Lehet hogy valakinek jó, de tartás nélküli, vékony hajra nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

cinnamon

2012. november 1.

Minimum egy eve var mar az elhasznalasra nalam is :D A szaraz hajvegeimet csak meg szarazabba teszi, nem hidratal. Tul soktol rogton tincsesedik, osszeall, nalam meg hajmosas elotti pakolaskent sem valt be... Az illata nagyon tetszik, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Jessica

2012. október 16.

Nekem meg jobban szárítja a töredezett hajvégeimet. Akciósan vettem, de nem is használom. Az egyetlen pantene termék a sok kipróbált közül, amit nem értek, miért nem jó :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

black_cico

2012. október 2.

nemtom, de nálunk vagy 2 éve tengődik ez a cucc.. igaz nem az enyém, de egyszer próbáltam és rettenetes volt, annyit tettem rá amennyit írt, mégis összeragadt a hajam, újból hajat kellett mosnom.. na azóta csak porlasztós hajápolókat használok :) de, mint észreveszem az itthoniaknak sem jött be túlságosan, mert még mindig itt feszít a fürdőben :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Oleyl Alcohol, Panthenol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Oleyl Alcohol, Polysorbate-60
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Polysorbate-60
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, DMDM Hydantoin, BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2