Pantene Pro-V

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorigavran, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Samponok

Színvédelem és egészséges külsőt nyújtó ragyogás a festett, vagy melírozott haj számára. 99%-os regeneráló hatás.

Puszedli83

2019. augusztus 29.

Amíg festettem a hajam ezt használtam. Finom illatú, jól habzott. Könnyen kifésülhető volt a haj. Előfordult, hogy balzsam sem kellett, olyan puha lett a hajam. Szépen megtartotta a hajszínt. Elégedett voltam vele,ha újra festeném a hajam biztos ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

babszi11

2019. június 26.

Csodálatos az illata, és nagyon tartós is! Emellett nagyon puha lesz tőle a hajam, én ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

fannc22

2018. november 9.

Eleinte tetszett, puha lett a hajam hajmosás után, viszont nagyon hamar zsírosít, kb 2 nap után már borzasztó tőle a hajam...a vérk pedig teljesen kiszáradnak.
Nekem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Nekem pénzkidobás.

Alexandra186

2018. július 28.

A szőkített hajat nagyon szárítja, nekem a fenékig érő szőke hajamnak nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

stimea

2018. április 19.

Nemreg szereztem be a csodas illata miatt. Ez egy suru, nem nagyon folyos sampon isteni illattal :) A hajam szep fenyes es puha hajmosas utan (es illatos😃). Nekem egy kicsivel hamarabb zsirosodik tole a hajam de ez nem olyan nagy baj. Mostanaban nagyon viszketett a fejborom,szaraz korpa alakult ki nalam de ettol a sampontol szerencsere elmult es nem vakarozom allandoan. Egyelore nagyon szeretem, meg vagyok vele elegedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

bakocsenge

2018. február 8.

Az én rozé arany színű rózsaszínes hajamra bevált. Bevált abból a szempontból, hogy puhává teszi, hogy nem zsírosít. Persze, színvédelem szempontjából én még nem találkoztam tökéletes samponnal: nem koptatja jobban a festést, ez viszont nagy előnye. Az illatát imádom, szeretem az egész terméket, már a harmadik flakonnal szereztem be, és minden valószínűség szerint lesz ebből negyedik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Norszy

2017. szeptember 23.

Rézvörös hajra használom 2 hete, a színvédelemről még nem tudok pontosat mondani, az biztos, hogy nem koptatta pluszban, mint pár más márkájú színvédő társa. Az illata nagyon tetszik, messze eddigi legjobb és nagyon kellemes használni is, jól habzik. Puha a hajam tőle, napokkal később is érezni az illatát. Szárító hatást nem éreztem eddig. A színvédelemről még nem tudom eldönteni, hogy jó-e, minden másban nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

fleur83

2017. április 10.

Teljesen rendben van. Álltalában fodrászkellékesnél veszem a hajápolóimat de valamiért nem jutottam el és ezt vettem. Jól tisztít, puha a hajam használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

lilielli

2017. március 17.

Nagyon szuper!! Már hajmosás közben érzem, hogy puha a hajam. Nem használom a balzsamját, hanem mást kenek a hajamra utána. Az egyik legjobb festett hajra való sampon.! Ám kicsit gyorsabban zsírosodik a hajam. Nem tudom, ettől van-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Schmetterling

2016. november 22.

Már az első használatnál érezhető és látható volt a szárító hatása, csak balzsammal együtt ér valamit. Csillogó lett a hajam a használata után, de semmi ezen kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.