Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2012. május 5.

Kategória:   Hajápolók

Segít a festett haj hidratálásában és táplálásában.

Hygi

2015. október 4.

Egy éve kaptam ajándékba, azóta használom és nagyon szereti a hajam, fényes és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

Christal

2015. szeptember 24.

Nagyon sajnálom, hogy megszűntették ezt a terméket, mert imádtam!! Ázsia centerben néha még fellelhető, olyankor be szoktam vásárolni 2-3 db-t belőle. Nagyon selymessé tette a hajam, egyáltalán nem lett ragacsos, nem zsírosított, nem nehezítette el, csak szuper hidratált fényes és puha hajat eredményezett. Olyan széppé tette a hajat, hogy a több hónapja festett, már barnásra kopott fekete hajamat a FODRÁSZ dicsérte meg anno, hogy milyen szép a színe! Abszolút csodaszer volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

motoros_csaj

2014. április 2.

Meg vagyok elégedve a hatásával, viszont az illata nekem nem jön be! Könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, úgy hogy szívesen használom, csak az illata nem tetszik annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

bambi023

2013. január 29.

régen kaptam, még mindig van belőle, gy ideje már csak hajvasalás előtt használom. nagyon szépen hidratálja a hajam, nem tapad tőle össze, jó az illata. ha nem veszem újra, akkor az csak a kísérletezgető-szellemem miatt nem, egyébként teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

TijuMK

2012. május 6.

Elnézést de mi az hogy már nem gyártják? A vecsési tesco-ban is van, a mellette lévő DM-ben és a Müllerben is. Pont pénteken vettem 1-et. Amúgy nagyon jó készítmény, nekem nem göndöríti be a hajam szerencsére:) Viszont lágy lesz és kezelhető, a hajszárítás is gyorsabb vele. Nem ragad tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

rajkonetajtiandrea

2012. május 5.

A legjobb balzsam amit valaha használtam. A szögegyenes hosszú hajam teljesen begöndörödött, ha azzal kezeltem, gyönyörű volt és tartós. Miért pont a legjobb dolgokat vonják be?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 5.

Biu

2012. március 23.

Direkt olyan balzsamot kerestem, amit nem kell kimosni a hajból, s mivel festett hajam van, erre esett a választásom. Már az összetevői sem tetszenek különösebben, de gondoltam adok neki egy esélyt. Viszonylag kevés elég belőle, és pozitívum, hogy nem tapasztja össze a hajat, nem lesz zsíros hatása a hajnak utána, de különösebb ápolást sem vélek felfedezni általa. Elhasználom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol