Paris Berlin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 20.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Cicás tekintetet ad, nem vízálló, professzionális szemspirál

vrgdori

2018. június 25.

Eddig a Maybelline Lash Sensational-t használtam, de valahogy az utóbbi időben már nem volt az a minőség, amit megszoktam tőle. Akkor találtam rá erre, és azóta csak ezt használom! Gyönyörű pillákat csinál, dúsít, hosszabbít, szétválaszt, hatalmas szempillaspirál mániás vagyok, ebbe pedig szerelmes lettem! Nem pereg, nem kenődik, azonban nagyon könnyű eltávolítani. Imádom és marad állandó társam azt hiszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

dlmkvcs

2015. november 30.

Annyira jó ez a szempillaspirál! Gyönyörű porcelánbaba szempilláim lesznek tőle, nagyon tartós a festék, nem morzsolódik, nem kenődik, a helyén marad nap végéig. Árban szuper is nagyon szuper (3500Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Lilija

2015. november 18.

Jo szempillaspiralnak tartom, nem a kedvencem, de attol meg mindig megveszem, ha elfogy. Kisebb a kefeje, igy jobban be tudom vele nyomkodni a festeket a szempillak tovebe, hasznalata utan szet kell valasztanom egy szempillafesuvel a pillaimat, mert osszeragadnak, de nalam ez mindegyik spiralnal igy van. Jo arban kaphato, szerintem tartos is, es tenyleg az az elonye, hogy mostanaban mindenhol hatalmas kefeju spiralokat gyartanak, ami szamomra kenyelmetlen es nem erem el vele a megfelelo hatast, akarhogyan van csavarva extrazva. Ez egyszeru normalis meretu konnyen hasznalhato, csak ajanlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.