Park Avenue

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: joyce01, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   kozmetika, online
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tiszta ásványi anyagokat tartalmazó folyékony alapozó, mely tökéletes matt hatású fedést és könnyű hidratálást biztosít. Parabén- és olajmentes formula, így az érzékeny, illetve a kombinált-zsíros bőr számára is tökéletes választás. Összetevői védelmet jelentenek a káros UVB sugárzással szemben is.

• parabén- és olajmentes formula
  • könnyű textúra
  • tökéletes, matt fedés
  • védelem a káros UVB sugarak ellen

csillaszabo

2018. november 12.

A chestnut és peach árnyalatát szoktam összekeverni. Imádom, nem nehezíti ez a bőrömet, a fedése mindennapokra tökéletes. Szerintem könnyű vele dolgozni és a tartósságga is elég jó. Nem tömíti el a pórusaimat.
Kiszerelése praktikus és elég sok ideig elég, bár én kettőt használok egyszerre de szerintem egy-egy tubus 3 hónapig simán kitart szinte mindennapos használattal. Rétegezésre is tökéletes, krémes sűrű az állaga így csak ecsettel lesz szép végeredmény :)
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Újravevős.

manitia

2017. október 1.

Én is a porcelain árnyalatot vettem meg. Sajnos internetről rendeltem, így csak a swatchok alapján tudtam színt választani. A legvilágosabbat vettem meg, ami a képek alapján szürkésebb árnyalatú volt inkább, nem narancs. Biztos voltam benne, hogy jó lesz. Nem lett. Sötétebb mint a bőröm és iszonyatosan sárga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

joyce01

2016. május 4.

Az új alapozókkal szemben mindig szkeptikus vagyok. Szeretem a MAC Pro longwear alapozóját NW 13-as homokszínű árnyalatban. Azonban, amikor a kezembe, majd az arcomra került a Park Avenue Porcelain színű matt alapozója, úgy döntötte, hogy én is beszerzem. Ha sokat viszek fel belőle egyszerre, akkor nehezebb eldolgozni, de ha rétegesen viszem fel és közben minden réteget egy szivaccsal beegyengetek a bőrömbe, akkor gyönyörűen fed. A Porcelain árnyalat pontosan megegyezik a bőröm színével, ilyet eddig még nem tapasztaltam egyetlen más alapozónál sem. Az alapozó kiszerelése kényelmes, tubusos, az állaga sűrű és krémes. A felvitel kézzel nem lesz jó csak ecsettel vagy szivaccsal. Kifejezetten üdévé és frissé teszi arcom. Nekem hajlamos kifényesedni a bőröm, ezért egy kis púderrel szoktam fixálni az eredményt. Nagyon tetszik és a nyári árnyalatokat is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.