Paula's Choice

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   13 600 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 600 Ft

3az1-ben formula, ami hatásosan veszi fel a harcot a pattanások, a pattanások utáni pirosas-barnás foltok és a ráncok ellen. Finoman hidratál, bársonyosan matt finisht hagy maga után.  Hatásos öregedő bőr, ráncok, pigmentfoltok, rosacea és pattanások esetén. Csökkenti a pirosságot, kimítja a ráncokat, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, bársonyos matt finise van, minimalizálja a tág pórusokat

100% illat- és színezékmentes, állatokon nem tesztelték

Ár: 13 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zsazsa

2020. szeptember 20.

Az elődjét jobban szerettem, annál tényleg éreztem, hogy felkentem este és reggelre sokkal jobb állapotban lett a bőröm. Ezzel nem ez történt. Félre is tettem. Majd el kezdtem a reggeli rutinba beépíteni. Minden nap használom. Nem mondom, hogy soha nincs rajtam pattanás, de talán segít valamit. El fogom használni mindenképp, de lehet keresek valami alternatívát rá. Egyébként szerintem egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Jeazy21

2020. május 10.

Elhasználtam eggyel, nem voltam oda érte. Használtam az ordinary-ét is régebben, az hatásos volt, de a formula katasztrófa- na de gondoltam MAJD EZ! Hát, én nem vettem észre különösebb hatást. Próbáltam egész arcra, próbáltam csak a problémásabb területekre, próbáltam niacinamide-dal, hidratáló előtt-után, de nem vettem észre változást. A használata valóban kellemesebb, de így ennyi, az árához képest sajnos ez nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Eliza18

2020. április 29.

Szuper, könnyű krém, szagtalan, nem szárít, nem csíp és csodásan hat a pattanások ellen. Szerencsére soha nem egyszerre használtam a niacinamidos szérummal, így viszonylag hamar rájöttem, hogy ez utóbbi irritálja a bőröm. Szóval marad ez a pattik ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

katesalty

2020. március 18.

Együtt használom a The Ordinary Niacinamide 10% + Zink termékével, reggel és este is. Az első trimeszterben úgy nézett ki a bőröm, mintha újra tinédzser lennék és már nem tudtam, hogy és mivel takargassam az arcom... A teafás termékek sajnos nem használtak, kicsit utánaolvastam a neten és ezt a PS Azelaic krémet ajánlotta.
Egyszerűen imádom. A második trimeszterbe léptem és 1,5 hete használom, de olyan minőségi változás lett az arcbőrömön, hogy elképesztő. Kitisztultak a pórusaim, eltüntek a mitteszerek, nem jön ki új pattanás, a piros gyulladtakat pár nap alatt eltűntette, a foltokat 90%-osan elhalványította. Ráadásul olyan selymes és feszes a bőröm, mint egy 23 évesnek :D
Abszolut ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Abszolut ajánlom!

jns.melinda

2020. január 7.

Nagyon jo tobbcelu szerum. Foleg pattanas utan maradt foltokra, bormegujitasra hasznalom, erre a celra bagyon bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Jennie94

2019. augusztus 26.

Na ez az a booster ami tényleg pattanásos bőrre való. Nekem igazából csak bizonyos napokon huncutkodik a bőröm és jön elő pár gyulladt pattanás amúgy egész jó állapotban szokott lenni. Szépen kordába tartja a dolgokat, bááár megmondom őszintén rengeteg helyen láttam hogy konkrét 2%os BHAval használják együtt... na nekem az már nagyon sok. A termék állagát tekintve igazából egy krém. Semmi folyós nincs benne. Én szeretem, elhasználom, de... mivel rendszeresen használok BHA hámlasztót nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)