Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: svekits, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 15.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő lotion hidratáló hatással, kifejezetten a normál és száraz bőr táplálására és a káros napsugarakkal szembeni védelmére.

• Kipirosodásra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Növényi kivonatokkal, antioxidánsokkal & peptidekkel segíti a fiatalos bőrműködést
  • Napi használatával segít a bőröregedés elleni harcban
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 9000 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: budapest / szentendre, fizetés: atvetel szemelyesen bp 2. kerulet vagy szentendre, vagy foxpost/posta + pkg

sophienyuszi

2021. január 24.

Nekem óriási csalódás ez a fényvédő. Rosaceás bőrre vettem, pont azért, mert ez a termékcsalád az érzékeny bőrűeknek szól. Sajnos nem jöttem rá, hogy mitől, de az enyémnek enyhén uborka illata van (és talán olvastam is másoknál, hogy mások is erre panaszkodtak), egyáltalán nem olyan, mint azok a krémek, amelyekhez ILLATMENTES szó alatt hozzászoktam (pl. Uriage Tolederm, Clinique SPF50 Sun Fluid stb.) Akármikor felkenem csípi a bőröm, ezer éve nem volt ilyen rossz tapasztalatom az extra érzékeny bőrömmel. A jó vélemények alapján választottam, de kár volt. :( Alig várom, hogy elfogyjon, és vissza fogok térni a Clinique-hez, ami (bár kevesebb), de magasabb fényvédelmet nyújt, ugyanúgy könnyedén beszívódik és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

AnnaWass

2021. január 15.

Néhány éve rendeltem előszőr amikor regisztráltam a Skinsmart-ra... és kerestem a nyaraláshoz egy fényvédős hidratálót ami mellett azért valamennyire barnulok is, előtte az Image Skincare Moisturizer SPF 50 használtam, de ki akartam próbálni ezt is, nos jól tettem! Azóta nemcsak nyaralásokra viszem hanem tulképp állandóan használom, télen nyáron nappalra, az érzékeny normál/száraz bőrőmre. Szépen fed nem hagy fehér réteget és fantasztikusan rásminkelhető. Azóta megjelent Judithéknál többféle fényvédős hidratáló, de valahogy én úgy vagyok ezzel is mint mindennel, hogy ami egyszer bevállt..ráadásul kiadós is keveset kell belőle felkenni legalábbis nekem. Nos, összegezve, csak ajánlani tudom fanatsztikus termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

Sephira

2021. január 2.

Egy ideig ezt használtam az Uriage mineral helyett mostanában (ami szétszárított és irritált a végére), csak tasakos mintákat próbáltam belőle azelőtt, most "utazós" méretben van meg.

Tudom, hogy az szubjektív, kinek mi válik be a bőrére, na de mind mások vagyunk, mindannyiunknak máshogy reagál a bőre ugyanarra a kozmetikumra.

Én számos Paula terméket kedvelek, de a fényvédői szerintem nem a legjobbak (mintában vagy utazósban vettem). Szárítanak, a kémiai fényvédőjében nem a legkorszerűbb szűrők vannak.

Ez a krém konkrétan, teljes kiszerelésben nem éri meg az árát, sokallom. Ha fele annyiba kerülne, azt tartanám reálisnak.

Főleg, hogy én nem használom/használnám egész évben (nyáron 30 meg 40 fokban semmiképp). Télen a legjobb paraffinos krém fölé.

Ahhoz képest, hogy száraz, érzékeny bőrre ajánlják, cseppet se hidratál. Sőt, szárít. Nagyon alá kell hidratálnom (a Paula calm normál/száraz bőrre való esti krémjét használom alá) ahhoz, hogy ne szárítson. Az a különös, ha nem hidratálok eléggé alá, akkor egyszerre kifényesít, mégis szárít, és érzem hogy húzódik alatta a bőröm, a szemkörnyékem is.

Pozitívum, hogy legalább nem irritált.

Száraz bőrre magában nem ajánlom, de sima krém fölé sem, csak valami zsíros krémmel, úgy talán nem szárít.

Addig jó volt, míg meg nem érkezett egy másik fényvédőm.

Azt kifelejtettem, hogy akármennyit kenek belőle az arcomra, nem hagy fehér réteget, mikor rásminkelek nem világosítja ki az alapozómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Pozitívum, hogy legalább nem irritált.

Addig jó volt, míg meg nem érkezett egy másik fényvédőm.

Moncsee

2020. december 9.

Könnyen kenhető krém, a napvédelmet illetően teszi a dolgát. Nem szárít, és nem lettek tőle pattanásaim sem, sőt, talán mintha enyhített volna néhány piros foltot. Felkenéskor jól el kell dolgozni, utána egy darabig eléggé csillog tőle a bőröm, ez aztán tompul, viszont utána is érzem (tapintásra és amúgy is), hogy ül a krém a bőrömön, de ez talán egy fizikai fényvédővel szemben nem igazán kifogásolható, főleg kellő mennyiségben felkenve. Egy darabig aláhidratáltam, de nekem felesleges volt, úgyhogy a krémet elhagytam, csak szérummal elmegy. Egyszer nem kentem alá semmit, akkor volt a legjobb érzetre. Összességében nem rossz, van benne sok klassz összetevő, de kényelmesnek nem mondhatnám. Az ára miatt is inkább nézelődöm még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Alicece

2020. november 5.

Rovid ideig hasznàltam csak egy kis mintatermèket. Nekem zsiros napkozben tole a borom de az arcomon meg szàrit szòval valahogy nem az igazi. Kiprobàltam es elèg is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

anita

2020. április 21.

Leszögezem: nagyon szeretném, ha jó lenne, de nem az. Érzékeny száraz bőrre ki merem jelenteni, hogy már kifejezetten rossz!
Olyan elképesztő módon szárít, hogy folyamatosan szét van az orcám, szinte hámlik. Sokszor lemosás után piros a bőröm.
Engem különösebben nem zavarna a fehérség amit ad, fényvédelme közepesnek mondható, szépen tartja magán a sminket is, mérsékelten fénylik pár óra után, de olyan hulladék állapotba hozta a bőröm, hogy 4 hét kísérletezés után arcra már nem, max testre elhasználom ami maradt.
Az ára miatt csalódás, mert esetemben a felsorolt ígéretek felét se hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Az ára miatt csalódás, mert esetemben a felsorolt ígéretek felét se hozza.

almgy

2020. február 29.

Deluxe mintát rendeltem belőle és milyen jól tettem...normál tárolás mellett (25 fok alatt, nem napon stb.) konkrétan kellemetlen szagú lett 3 hónap alatt. Száraz bőröm van, ha nem kentem alá plusz hidratálót, pár óra után feszült az arcom tőle, ráadásul ki is fényesedett. A végét ki kellett dobjam...nagy csalódás volt :( Két pont, mert legalább le nem égtem mellette és irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Uveggalamb

2019. október 24.

Deluxe mini mintám van belőle, így mikor nyáron elutaztunk itthonról mindig ezt vittem magammal hidratálókrém helyett, ugyanis amellett , hogy magas faktorszámú, az arcom hidratálására is nagyon bevált. Nagyon kellemes volt a bőrömnek, nem okozott semmilyen irritációt, mentes minden illatanyagtól és nagyon szuperül bevált az én néha kombinált, de általában száraz bőrömre. Az is tetszik, hogy fizikai fényvédőket tartalmaz, emiatt érzékenyebb bőrre is ajánlott. Ha elfogy, jövő nyárra szerintem beszerzem nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

ESzaboFanni

2019. október 3.

Kellemes állagú, enyhe illatú arckrém, nagyon szeretem, még párom is hagyta magát bekenni vele, pedig nem szereti a kencézést. Borsos ára ellenére megéri, 3 hónapig kitart, nyári időszakban must have. Gyulladásokra hajlamos bőrömet szépen megnyugtatta. Felkenés után kicsit fénylik a bőröm, de nem zavaróan, és fokozatosan tompul a nap folyamán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Az elso es egyetlen krem, ami kepes volt megszuntetni az arcom pirossagat, regen ezt csak alapozoval tudtam elfedni. A fenyvedo hatasa is nagyon jo, az egyetlen negativum, hogy ha nem sminkelek fole, hajlamos a szemoldokomon fura feher nyomokat hagyni. Hamarabb kell mattitanom a homlokom, amikor hasznalom, ami ugyan nem pozitiv, de elnezem neki cserebe a bornyugtato hatasaert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Superoxide Dismutase, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.