Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: svekits, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 15.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő lotion hidratáló hatással, kifejezetten a normál és száraz bőr táplálására és a káros napsugarakkal szembeni védelmére.

• Kipirosodásra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Növényi kivonatokkal, antioxidánsokkal & peptidekkel segíti a fiatalos bőrműködést
  • Napi használatával segít a bőröregedés elleni harcban
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ProjektDora

2022. május 10.

Nem okoz pattanásokat, az érzékeny bőrőm szereti és szuperül véd, meg sem pirultam, mikor egész délután kinn voltam a napon.
Felkenés után kell neki egy negyed óra amig beszívódik, de utánna jó lesz, egész nap hidratált a bőrőm.
Talán egy nagyon picit ragacsosnak érzem, így legközelebb a kombinált bőrtipusra való testvérét fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

katalinmester13

2019 március 29.
Ezt a fényvédőt nagyon kellemes viselni. Bármit és bármennyit kenhetek alá vagy fölé, mindennel nagyon jól kijön. Viszonylag gyorsan beszívódik. Nem ragacsos, puha a bőröm tőle. Száraz, nagyon száraz bőrre való, de az én zsíros bőröm is szereti. Szemre tökéletes: táplálja, védi, nem csípi. Nagyon jó.

2022. március 15.
Egy teljes kiszerelésű tubus használata után a fentieket kiegészítve a szem környékét nem árt előtte egy jóféle testesebb krémmel aláhidratálni, különben felerősödnek a szarkalábak. Az arc többi részén nem kellett ezt tennem. Azt vettem észre, hogy minden ásványi alapú fényvédő ezt teszi a szemkörnyékkel. De a kémiai fenyvédőket nem bírja a szemem. Csípik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 15.

2019 március 29.

szanii

2022. március 9.

A resisttől nagyon pirosodtam, így erre váltottam. Az árát már megszoktam, nem tudok mit csinalni vele. :) muszáj jo fenyvedot találni. Alapvetően normál borom van, kicsit szaraz, és tud érzékeny is lenni. Nem pirosodok tőle, esetleg néha egy igen keveset és ez már nagy szó. Az állaga sűrű kicsit, feher színű és kicsit csillogós a finishe , de az arcom most jó állapotban van így nem zavar.
Brutal módon fogy. Nyárra kevés lesz az spf30 így szerintem megyek tovább a lrp age correctel, hátha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Csilla_Csilla

2021. november 23.

Egy hónapja használom ezt a krémet. Azt hiszem, mégis inkább vissza térek a Skin Recovery fényvédőhöz.
Nincs vele semmi probléma! Csak úgy érzem, valahogy a Skin Recovery jobban működik a bőrömön, mint ez a Calm krém (főleg most, hogy beköszöntött a hideg idő). A bőröm a homlokomon picit olajosabb, orcáimon, szemeim alatt viszont eléggé száraz tud lenni.
A két fényvédő formulája szinte teljesen ugyanaz (ezt írják is skinsmarton). A Calm-nak is van valamilyen enyhén uborkás (gyógynövényes?) illata. Fehér színű, lágy, könnyen kenhető textúrájú krém. Szerintem van különbség a két krém állaga között: a Calm sokkal lágyabb textúrájú krém, mint a Recovery. Könnyebben terül. Tubusból kicsöppenősebb állaga van. Emiatt óvatosabban is kellett adagolnom, mert könnyen túltolom a mennyiséget és utána nehéz eldolgozni.

Hozzászoktam ahhoz, hogy egy tubus Recovery az én standard használatommal olyan 2-3 hónapig elég. A "sokáig elég" az ugye relatív. Néha olvasom itt KM-en, hogy van olyan felhasználó, aki hosszú hónapig használ egy 50-60 ml-s krémet. Hát nem tudom. Én nem tolom túl, nem fürdök a fényvédőben, de nekem egy ilyen 60 ml-s tubus maximum 3 hónap alatt elfogy. Napi 1x bekenem az arcom egy vállalható, kulturált mennyiséggel és jól elvagyok a nap további részében. Viszont ez a Calm krém valamiért túl gyorsan fogy. Lehet a lágyabb állaga miatt, de egy hónap alatt több, mint a fele elfogyott...

Ezenkívül jól hidratál (de azért a Recovery picit jobban). Alaposan, határozottan el kell dolgozni ezt is, különben hagyhat látható fehér nyomot a bőrön. A bőrérzete jó (főleg az első pár órában). Viszont délután már fénylik kissé a bőröm. De ehhez már hozzászoktam. Nem szoktam sminkelni, néha egy kis púder, vagy korrektor, aztán ennyi. Ezek a mineral fényvédők amúgy mindig fognak egy kis réteget hagyni a bőrön, szerintem kár tőlük elvárni, hogy nyomtalanul "eltűnjenek". Összességében jó. Tavasszal, nyáron lehet megpróbálkozom majd a kombinált bőrre való testvérével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

RIldiko

2021. október 25.

Próbáltam a terméket, nem volt rossz, ragacsos sem, de nem győzött meg teljesen, keresem tovább amit többször megvennék újra. A sima hidratáló verzióját viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

Tvylvis

2021. október 21.

Egy deluxe mintát kaptam valamelyik rendelésem mellé. Száraz, kipirosodásra hajlamos a bőröm, elvileg ez e krém pont arra lenne ideális. Nem rossz, elhasználtam, de a Resist és a Defense vonal fényvédős nappali krémjei sokkal jobb bőrérzetet hagynak maguk után. Azoknál jobban érzem a hidratáló hatást, sokkal puhább a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

jvivi

2021. július 25.

Egyik kedvencem lett. A legtöbb fényvédő csípi a szememet illetve a szemkörnyékemet, ennél a fényvédőnél ez elmarad, így akinek hasonló problémája szokott lenni annak ajánlom kipróbálásra. Kissé fehéres nyomot hagy (főleg a szemöldökön), de a beszívódása után ez elmúlik. Szuperül lehet rá sminkelni a tapasztalatom szerint, de akinek extra száraz a bőre annak érdemes még aláhidratálni a szép bőrkép érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

sophienyuszi

2021. január 24.

Nekem óriási csalódás ez a fényvédő. Rosaceás bőrre vettem, pont azért, mert ez a termékcsalád az érzékeny bőrűeknek szól. Sajnos nem jöttem rá, hogy mitől, de az enyémnek enyhén uborka illata van (és talán olvastam is másoknál, hogy mások is erre panaszkodtak), egyáltalán nem olyan, mint azok a krémek, amelyekhez ILLATMENTES szó alatt hozzászoktam (pl. Uriage Tolederm, Clinique SPF50 Sun Fluid stb.) Akármikor felkenem csípi a bőröm, ezer éve nem volt ilyen rossz tapasztalatom az extra érzékeny bőrömmel. A jó vélemények alapján választottam, de kár volt. :( Alig várom, hogy elfogyjon, és vissza fogok térni a Clinique-hez, ami (bár kevesebb), de magasabb fényvédelmet nyújt, ugyanúgy könnyedén beszívódik és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

AnnaWass

2021. január 15.

Néhány éve rendeltem előszőr amikor regisztráltam a Skinsmart-ra... és kerestem a nyaraláshoz egy fényvédős hidratálót ami mellett azért valamennyire barnulok is, előtte az Image Skincare Moisturizer SPF 50 használtam, de ki akartam próbálni ezt is, nos jól tettem! Azóta nemcsak nyaralásokra viszem hanem tulképp állandóan használom, télen nyáron nappalra, az érzékeny normál/száraz bőrőmre. Szépen fed nem hagy fehér réteget és fantasztikusan rásminkelhető. Azóta megjelent Judithéknál többféle fényvédős hidratáló, de valahogy én úgy vagyok ezzel is mint mindennel, hogy ami egyszer bevállt..ráadásul kiadós is keveset kell belőle felkenni legalábbis nekem. Nos, összegezve, csak ajánlani tudom fanatsztikus termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

Sephira

2021. január 2.

Egy ideig ezt használtam az Uriage mineral helyett mostanában (ami szétszárított és irritált a végére), csak tasakos mintákat próbáltam belőle azelőtt, most "utazós" méretben van meg.

Tudom, hogy az szubjektív, kinek mi válik be a bőrére, na de mind mások vagyunk, mindannyiunknak máshogy reagál a bőre ugyanarra a kozmetikumra.

Én számos Paula terméket kedvelek, de a fényvédői szerintem nem a legjobbak (mintában vagy utazósban vettem). Szárítanak, a kémiai fényvédőjében nem a legkorszerűbb szűrők vannak.

Ez a krém konkrétan, teljes kiszerelésben nem éri meg az árát, sokallom. Ha fele annyiba kerülne, azt tartanám reálisnak.

Főleg, hogy én nem használom/használnám egész évben (nyáron 30 meg 40 fokban semmiképp). Télen a legjobb paraffinos krém fölé.

Ahhoz képest, hogy száraz, érzékeny bőrre ajánlják, cseppet se hidratál. Sőt, szárít. Nagyon alá kell hidratálnom (a Paula calm normál/száraz bőrre való esti krémjét használom alá) ahhoz, hogy ne szárítson. Az a különös, ha nem hidratálok eléggé alá, akkor egyszerre kifényesít, mégis szárít, és érzem hogy húzódik alatta a bőröm, a szemkörnyékem is.

Pozitívum, hogy legalább nem irritált.

Száraz bőrre magában nem ajánlom, de sima krém fölé sem, csak valami zsíros krémmel, úgy talán nem szárít.

Addig jó volt, míg meg nem érkezett egy másik fényvédőm.

Azt kifelejtettem, hogy akármennyit kenek belőle az arcomra, nem hagy fehér réteget, mikor rásminkelek nem világosítja ki az alapozómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Pozitívum, hogy legalább nem irritált.

Addig jó volt, míg meg nem érkezett egy másik fényvédőm.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Superoxide Dismutase, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.