Paula's Choice

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: svekits, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő lotion hidratáló hatással, kifejezetten a normál és száraz bőr táplálására és a káros napsugarakkal szembeni védelmére.

• Kipirosodásra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Növényi kivonatokkal, antioxidánsokkal & peptidekkel segíti a fiatalos bőrműködést
  • Napi használatával segít a bőröregedés elleni harcban
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM! Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz bőrre
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Argold
Állapot: Maradék, kipróbálni szeretném , Helyszín: Budapesti személyes átvétel , fizetés: --
Ár: 10000 huf , Eladó: ginterzsofi
Állapot: bontatlan, zarofolias, Helyszín: budapest, fizetés: szemelyes atvetel bp 5.ker, vagy + postakoltseg
Alicece

2019. november 24.

Hideg időben kezdtem a tesztelését és a szárazbőrömre tökéletesen bevált.
Szérumot használok elötte a Niod Modulating Glucosides ami segit a rosaceás tüneteken.
Együtt a 2 termék csodás nincs viszketés egő érzés kevesebb a pirosság javit a rosaceán viszont estére zsiros a bőröm ezért átpártoltam a PAULA'S CHOICE
RESIST Super-Light Wrinkle Defense SPF 30 ezzel az alapozo használatát is kiváltottam mivel tökéletesen egységesiti a bőrképet viszot van hogy plusz hidratálot is be kell vetnem a szárazabb orcáimra.
Nekem a csodaszer a másik PC. Fényvédős hidratálo lett.
Viszont ezt a terméket is szeretem mert megszünteti a vizhiányos bőr tüneteket feltölt és simit is élettel teli fényés arcot varázsol. Mikor bejönnek a téli minuszok biztos megint előveszem mert csak 2 hetet használtam a kis delux mintát igy bőven van még benne.
Nyárra nekem nehéz lenne de télen érdemes kiprobálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Hideg időben kezdtem a tesztelését és a szárazbőrömre tökéletesen bevált.
Nekem a csodaszer a másik PC. Fényvédős hidratálo lett.
Nyárra nekem nehéz lenne de télen érdemes kiprobálni.

Uveggalamb

2019. október 24.

Deluxe mini mintám van belőle, így mikor nyáron elutaztunk itthonról mindig ezt vittem magammal hidratálókrém helyett, ugyanis amellett , hogy magas faktorszámú, az arcom hidratálására is nagyon bevált. Nagyon kellemes volt a bőrömnek, nem okozott semmilyen irritációt, mentes minden illatanyagtól és nagyon szuperül bevált az én néha kombinált, de általában száraz bőrömre. Az is tetszik, hogy fizikai fényvédőket tartalmaz, emiatt érzékenyebb bőrre is ajánlott. Ha elfogy, jövő nyárra szerintem beszerzem nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

ESzaboFanni

2019. október 3.

Kellemes állagú, enyhe illatú arckrém, nagyon szeretem, még párom is hagyta magát bekenni vele, pedig nem szereti a kencézést. Borsos ára ellenére megéri, 3 hónapig kitart, nyári időszakban must have. Gyulladásokra hajlamos bőrömet szépen megnyugtatta. Felkenés után kicsit fénylik a bőröm, de nem zavaróan, és fokozatosan tompul a nap folyamán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Az elso es egyetlen krem, ami kepes volt megszuntetni az arcom pirossagat, regen ezt csak alapozoval tudtam elfedni. A fenyvedo hatasa is nagyon jo, az egyetlen negativum, hogy ha nem sminkelek fole, hajlamos a szemoldokomon fura feher nyomokat hagyni. Hamarabb kell mattitanom a homlokom, amikor hasznalom, ami ugyan nem pozitiv, de elnezem neki cserebe a bornyugtato hatasaert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Dana1983

2019. június 25.

Mintákat rendeltem ebből a fényvédőből. A bőröm ugyan normál, de ha választani kell, akkor inkább zsíros, mint száraz. Ennek a termékcsaládnak a zsíros bőrre való ilyen fényvédőjében a második összetevő az Ethylhexyl Palmitate, szóval inkább ezt vettem.
Egy szó mint száz, egész jó lenne ez a fényvédő, ha nem okozna pattanásokat. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Oila

2019. április 20.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyrészt sem kémiai, sem tisztán fizikai fényvédő nem vált még be nekem sosem, a gyógyszertári szép INCi-s termékek, a koreaiak sem, mert mindegyiktől nagyon csillogtam, a smink pedig lefolyt róluk. A bőröm egyébként kombinált, már öregedő, rendkívül érzékeny, az a tipikus "ha bekenem, zsírosbödön, ha nem kenem, szárazon hámlik". ENnek a krémnek az állaga könnyű, nekem az vált be jobban, ha egymás után több vékony réteget teszek fel belőle, nem egyszerre sokat. Kellemes finisht hagy maga után, de egy kicist tényleg fehérít. EZt teljesne el tudnám fogadni, mert úgyis sminkelek rá (még egy jó pont: nem fényesedik át rajta a megfelelően elkészített smink, nem olvad le róla, ahogy más is írta, nincs az az átizzadós folpack-fólia feeling sem tőle, mint sok más fényvédőtől.)

Viszont pergamenszerű lesz tőle a bőröm felülete, pedig 3 szérum és még egy lotion is van alatta. Sminkelni ezért csak úgy lehet szépen rá, ha primerezek, tehát még egy réteget teszek fel legalább. Lehet, hogy még kipróbálom úgy, hogy az éjszakai krém verziót is alá kenem, de nem szívesen. Szóval fényvédőnek jó, hidratálónak nem, száraz bőrre mindenképp alá kell hidartálni. Ettől függetlenül 5 csillagot adok, mert igazából nem találtam ennél jobbat sem. A fényvédőzésről meg amúgyis régóta az a véleményem, hogy anti-ageing ide vagy oda, általában szépen tönkrevágja mindegyik a szépen felépített rutin eredményeit, vagy a zsírosságával, fényességével, vagy az összetételével, vagy ebben az esetben azzal, hoyg szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

nekoSX

2019. április 17.

Omorovicza elfogyott, ez jött most helyette hátha jobban beválik, csak egy gyors összevetés:

Állag/kenhetőség: P. hígabb, könnyen terül, de O állaga is tökéletes, bár azért sűrűbb krém. (1-1)
Bőrkép felkenés után: P. nem poros, de mégis szerintem nagyon csúnya fehérséget hagy az arcon, én igyekszem felkenni az előírt mennyiséget, nem spórolok és nem is használok más krémet nappalra, felkenés után nem látszik azonnal, de később előjön a hullafehérség és látszik, hogy ez vmi krémtől lehet, tehát cseppet sem természetes hulla szín (már, ha az lehet akármikor természetes),I. Erzsébet élete végén fehérre meszelve...jó egy kis túlzással, de mindig ez jut eszembe. Az O sem színezett krém, mégis porcelánbaba színű bőrt hagy maga után, nincs fehér meszelés. Egyébként egyik krém sem zsírosít. (0-1)
Ápolás: engem P szárít, és jelenleg azt játszuk 3hete, mióta használom, hogy 2-3nap, majd jönnek a pattanások-plussz miteszerek-bőrégés, ekkor előveszem a phi-golden liqued-et az helyrerak, majd jöhet újabb 2nap P.
O a 7hónap alatt, amíg a tubus tartott, sosem okozott semmilyen irritációt, semmilyen póruseltömődést és most látom a P-t használva, mennyivel szebb volt a bőröm O-val. (0-1)
Fényvédelem: nagy pozitívum és nekem nagy meglepődés, hogy P napsütésre és melegre sem folyik le az arcomról, mint O, felkenem és ott marad, nem indul meg a gyöngyözve izzadás a folyamatos arctörölgetés, hurrá! És ami ott marad az tud is védeni. (1-0)
Ár: P kedvezőbb, de nem sokkal és ha hozzáveszem, hogy P-nek alá kellene hidratálnom v esetleg egy szérum is elkelne, O máris nyert a horror ára ellenére is. (1-1)
Illat: P illatmentes, ez nagyon imádni való, a zink vegyi büdössége sem jön ki nap végére sem, O illatos és bár jó illata van, nem szeretem. (1-0)
Összegzés: O mindenképpen újravevős télre és ha megcsinálná a szuper nobel-díjas laboruk, hogy 1) ne follyon le +15fok felett, 2) ne legyen illatos, nem használnék soha többet mást. P-n erőssen gondolkozom, egy érzékeny bőrre való termék nem kellene, hogy pattanásokat okozzon, szerintem. Keresnem kell tovább nyárra :o( vmi mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 17.

katalinmester13

2019. március 29.

Ezt a fényvédőt nagyon kellemes viselni. Bármit és bármennyit kenhetek alá vagy fölé, mindennel nagyon jól kijön. Viszonylag gyorsan beszívódik. Nem ragacsos, puha a bőröm tőle. Száraz, nagyon száraz bőrre való, de az én zsíros bőröm is szereti. Szemre tökéletes: táplálja, védi, nem csípi. Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. március 27.

Mivel nappali életem legnagyobb részét irodában töltöm (de szörnyű ezt leírni), hétköznap egyáltalán nem fényvédőzöm, illetve a BB krémek, amelyeket használok, legtöbbször tartalmaznak valamennyi fényvédőt. Kimondottan fényvédőt tehát csak hétvégi szabadtéri programokon, illetve nyaralás folyamán alkalmazok. Emiatt nem is vagyok a fényvédőzés szakértője. Csak fizikai fényvédőt használok, mert a kémiait nem bírja a bőröm, a szemem is könnyezik a kémiai fényvédőt tartalmazó bármilyen arcápolótól. A fizikai fényvédők pedig a szükséges rossz kategóriát képezik számomra: fehéres réteg, ásványi szemcsék, amelyek beülnek a pórusokba vagy megülnek szimplán a bőrön, fullasztó érzés, izzadás a krém alatt, fényes arcbőr, stb, ezeket mindenki ismeri. Ebben a szükséges rossz kategóriában a legjobbak számomra a PC fizikai fényvédős kencéi. Korábban a világoskék Resist, jelenlegi bőrállapotomban (már inkább száraz) a Calm Mineral Moisturizer Normal to Dry (ami már megújult külsővel törtfehér színű tubusos): gyorsan beszívódik, nyugtatja a pirosságot, nem irritál (sajnos a szilikonokat azért továbbra sem kedvelem), láthatatlan, könnyed érzetű, sok szuper hatóanyagot tartalmaz, parfümmentes. Picit húzódik tőle a bőröm, ha önmagában használom, de legalább nem tocsog a zsírtól. Leszögezem, nem vagyok boldog attól, hogy fényvédőzni kell, de ha már igen, akkor számomra ez a termék bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 27.

falsestuff

2019. március 19.

Semmi különös, ennyi pénzért azért nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Semmi különös, ennyi pénzért azért nem venném újra

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Superoxide Dismutase, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.