Paula's Choice

Ár:   12200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsildom, Módosítva: 2018. január 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 200  Ft

A magas hatóanyag tartalmú szérum az azelain sav és a BHA erejét ötvözve segít legyőzni a pattanásokat és az utánuk maradó foltokat. Kíméletlen a bőrproblémákkal, de gyengéd a bőrhöz.

Minden bőrtipusra

• Egyszerre harcol a pattanásokkal és az utánuk maradó foltok ellen.
  • Csökkenti a pirosságot.
  • Érzékeny és rozaceás bőrre is.
  • Bársonyosan matt finise van, minimalizála a tág pórusokat.
  • Nem szárítja a bőrt.
  • Illat- és szinezék mentes, állatokon nem tesztelték.

Ár: 12 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
polkadot

2018. január 31.

Én imádom, már két tubussal használtam el belőle. Nagyon szépen rendbe rakta a bőrömet, ha gyulladt pattanások jöttek ki estére bekentem, és ugyan nem mulasztotta el őket teljesen másnapra, de láthatóan sokat javított a helyzeten. A pirosságot szépen levitte és a pattanások után maradt foltokat is szépen halványította. Én csak ezen élnék, ha tehetném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

tiamoitalia

2017. október 27.

Osztozom JoyBlond véleményén, sajnos nekem sem jött be ez a szérum, söt! :( Már az elsö használat után elkezdett viszketni az arcom, az államon rengeteg apró sárgás kiütés jött ki, érdes lett a böröm. A homlokom tele lett fekete mitesszerekkel - s hozzáteszem, hogy ezelött a homlokomon SOHA nem jöttek ki pattanások. Abbahagytam a krém használatát, de pár hónap után bizakodva újra nekiestem, de ugyanezek a tünetek jöttek elö. Pattanásokat okozott, nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

JoyBlond

2016. február 11.

Ünneprontó leszek, de mindenképp le akarom írni a véleményemet, hátha valakinek segítek ezzel. A RESIST Daily Pore-Refining Treatment 2% BHA -val együtt kezdtem el használni, és egy hét után az amúgy nem pattanásos bőrömre kis sárga pattanások jöttek. A bőrfelszínem érdes lett. A mitesszereken javulást nem, inkább rosszabbodást véltem felfedezni. Elkezdtem ezt a krémet a BHA nélkül használni, újabb 1 hétig, de a pattanások nem szűntek, a rosszabb bőrkép sem. Azt nem tudom hogy külön a BHA jó-e, mert azt azóta valahogy nem volt kedvem kenegetni. Szóval kidobtam 20e-t az ablakon, ott fog megrohadni a kozmis táskámban úgy, hogy szinte tele van :/

Azt javaslom, hogy mindenki először csak mintát vegyen belőle, ne járton így mint én, hogy a jó vélemények miatt egyből mindkettőből a teljes kiszerelést vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Redpanda

2016. január 28.

Számomra abszolút csodaszer! Már bánom, hogy nem vettem meg hamarabb. Annak ellenére, hogy elmúltam 40 (na nem sokkal ;-)), még mindig aknés a bőröm, és ezek néha be is gyulladnak, olyan alattomos, fájó, nagy göböket produkálva, amikkel nem lehet mit kezdeni, csak várom, hogy elmúljanak. Mindehhez jön még az érzékenység, rozacea, szárazság, szóval nehéz megtalálni az egyensúlyt. Rengeteg mindent próbáltam már, kencéktől a Roaccutanig (ez utóbbi persze segített anno), de mindig maradt egy kis gyulladás, egy kis akne, semmi nem hozta meg a várva várt eredményt. Ráadásul úgy 20 évvel ezelőtt a pattanásos, aknés bőrre javasolt kezelések, szerek totál szétszárították a bőrt. Mióta Paula termékeket használok, van BHA hámlasztóm is, de az sem tett csodát ezen a téren, így gondoltam, kipróbálom ezt a terméket, hátha. És alig hittem a szememnek! Háromszor használtam, és szépen húzza le a gyulladást, enyhíti a pirosságot, és a pattanások utáni foltokat is. Nem szárít, és nagyon kevés kell belőle. Nem győzöm tapogatni az arcomat, mennyire szépen simul a bőröm felszíne, ahogy tűnnek el a kis göbök. Az államon is volt éppen két nagyon csúnya, gyulladt, fájdalmas göb, de két nap után már csak picit érzem a helyüket. Szóval most nagy az öröm és boldogság, és ha a továbbiakban is ilyen jól teljesít, biztosan állandó lakója lesz a pipere polcomnak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 28.

Karola21

2015. december 7.

Nagyon jó kis termék! Este szoktam használni a PC Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% Salicylic Acid után és nagyon rendbe tette a bőrömet. A folyamatos pattanásokkal küzdőknek mindenképp ki kellene ezt próbálni. Nem szárít, olyan érzés, mintha egy hidratáló krémet kennék az arcomra és nagyon hatásos. Kár, hogy ennyi pénzért nem adnak nagyobb kiszerelést, mert azért az ára eléggé borsos...:( A termékért viszont trillió csillag jár!!! Nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Zsildom

2015. március 24.

A formulát tekintve -és árban- nincs különbség ez a szérum és Resist Skin Transforming Multi Correction Treatment with Azealic Acid and BHA szérum között. Benzoil-peroxid tartalmú pattanás elleni krém helyettesítésére is ajánlják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 24.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)