Paula's Choice

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Daisyyy, az összetevőket feltöltötte: annakunszabo, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 890 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 890 Ft

Súlytalan, nyugtató hatású nem-zsíros hidratáló, ami gyorsan beszívódik, bársonyossá teszi a bőrt, és extra összetevőivel támogatja a pattanások elleni rutin hatékonyságát.

• Ideális pattanásokra vagy mitesszerekre hajlamos és/vagy zsíros bőrre
  • Könnyed hidratálást ad a bőrnek, selymes érzetet hagy maga után
  • Matt finishű, nem csillog utána a bőr
  • Niacinamide-dal segíti a pórusok méretének normalizálását és a gyulladáscsökkentést
  • Extra antioxidánsaival (például édesgyökér, vadcseresznye és áfonya) nyugtatja a bőrt
  • Keramidokkal és koleszterollal erősíti a bőr védekezőképességét
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 11 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Knori

2020. augusztus 13.

Deluxe minit vettem belőle, nekem tetszik a könnyed állaga, kellemes a használata. Mivel nyáron kezdtem el használni, és a két szérumom, a G&G A-Game5 és a Revolution Bakuchiol 1% mindkettő lotion állagú és azok is egész jól hidratálnak, eleinte úgy éreztem, nekem már nem kell pluszban hidratáló krém. De aztán ha már egyszer megvettem alapon elkezdtem próbálgatni őt is a szérumok felkenése után 10-15 perccel és szép lassan hozzászokott a bőröm, most már úgy érzem, igényli is ezt a kis plusz hidratálást. Na meg a niacinamid tartalma miatt is jó, mivel a B-Bomb szérumot nem használom, mert ragacsos réteget hagy a bőrömön. Viszont az ára miatt nem őt veszem meg majd nagy kiszerelésben, hanem adok inkább egy esélyt a Medinatural niacinamidos krémjének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Csillag11223344

2020. május 16.

Összessègèben jò krèm szeretem az illatàt, hàmlasztàs utàn szuper, viszont olyan mintha nem szìvnà be rendesen az arcom, fulladozik tőle a bőröm, vèkony rèteget kenek fel megpròbàlom elhasznàlni
4 csillagot kap mert szèpek az összetevői illetve szerintem hosszùtàvon tudna valamit kezdeni a pattanàsos bőrrel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

IchliebeChremes

2020. március 18.

Mindenképpen szerettem volna valami hidratálót az arcomra, mert vízhiányosnak éreztem, de nekem alapjáraton kombinált, pattis a bőröm. Ez nagyon bevált, klassz kis cucc, mert szépen beszívódik, nem hagy maga után semmit, és bírja a bőröm. DE. Emiatt, hogy annyira könnyed, nem kapok elég hidratálást. és már néha úgy éreztem, kiszárad a bőröm ,de csak picit. Ezután beszereztem egy hialuronsavat, az szépen rendbe tett mindent:) a kettő nagyon jól működik együtt. Aztán most váltottam a TO alaphidratálójára, kivácsi voltam mennyire bírja majd azt a bőröm,de hál isten befogadta:D Úgy hogy ő marad a PC helyett, de kezdésnek ,ha nem vagy biztos hogy bírni fogja-e más hidratáló a bőröd,nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

Dana1983

2019. augusztus 20.

A bőröm nagyon érzékeny és csak próbával derül ki, hogy mi irritálja. A leírás szerint a krém hidratál, gyulladást csökkent, nyugtat, ezért megrendeltem a delux mintát (mert hogy nincs belőle tasakos minta). Teljes pénzkidobás volt, mert irritálja a bőröm és nem hogy nem hidratál, még egy kicsit szárít is.

Feljavítom a csillagjait, mert pattanáskezelő gélként egész jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Feljavítom a csillagjait, mert pattanáskezelő gélként egész jól működik.

sssniki

2019. július 13.

Azért adok 4 csillagot, mert bár látványosan szeretik a pattijaim, engem nagyon zsírosít. Ugyan tovább bírom, mint más krémmel, így is nagyon fénylő az arcom.

Amúgy szépek az összetevői, és mivel tényleg jó cucc, talán az ára is oké.... fogjuk rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

illusiongirl

2019. március 24.

Tényleg nagyon jó krém.
Este hámlasztó után használva együtt olyan szuper puha bőrt eredményeznek, nagyon örülök neki.
Nem zsíros tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Tényleg nagyon jó krém.
Nem zsíros tőle a bőröm.

Morcinella

2019. február 25.

Meglep, hogy nincs még erről a kis csodáról értékelés. Az első olyan krém, aminek reggelre tényleg látom a hatását! Halványítja a foltokat, egyenetlenségeket, illetve amióta használom, hidratáltabbnak érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA
Peptidek: Tripeptide-29
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak