Paula's Choice

Ár:   11990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. április 21.

Ár:   11990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 800  Ft

Súlyosan száraz és irritált bőrre. A Clinical Ultra-Rich Moisturizer speciális hidratáló formulája hatékonyan enyhíti a legsúlyosabb, makacs szárazságot is, és hozzájárul a bőr természetes védőrétegének újjáépítéséhez.

• Hatásos nagyon érzékeny, rosaceás és ekcémás bőrre
  • Hatásos ráncok és bőröregedés esetén
  • Csökkenti a bőrkipirosodást
  • Gazdag állagával intenzíven hidratál
  • 12 órán át hidratált érzést biztosít
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 11 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
sezi

2019. november 19.

Az én érzékeny rosaceás arcbőrömnek nem tett jót ez a krém. Kiszárította, irritálta,és viszket is. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

zityka

2017. április 27.

Imádom. Ez a krém tényleg hidratál, feltölti a bőröm, az igazán száraz részeken is segít. Elég testes krém, de gyorsan és teljesen beszívódik. A bőröm utána nem fényes, simán tudok rá sminkelni. Száraz bőrűeknek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Hanna83

2017. február 19.

Na, ez azon kevés PC-s krémek egyike, amely nem vált be. Nagyon zsíros az állaga, de ennek ellenére nem tud leszámolni az igazán száraz részekkel. Márpedig ilyen árkategóriában ez már elvárás lenne. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Makk Zsuzsó

2017. január 16.

Nem estem hasra tőle. Bár nagyon testesnek és zsírosnak hittem az állaga miatt, reggelre úgyanúgy hámlott a szárazságtól az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

bogibooo

2017. január 5.

SZuper! Ezt és a super antioxidant szérumot használom felváltva: soha nem volt még ilyen szép a bőröm. Sajnos a sok napozás és szoláriumozás, valamint a nem megfelelő kozmetikumok használatával rozaceás lettem, szerencsére még az enyhe változat. A schüssler féle 10-es krém is bevált de ez... gyönyörűen rendberakta a bőrömet kb 5nap alatt. Nem érdekel a szilikon, bár korábban irtóztam tőle a bőröm egyből beszippantja. A pirosság megszűnt, a bőröm hidratált és feszes, bőrképem egységesebb és nagyon egészséges.:)

Teljes update: maradnak a schüssler krémek inkább. Irtózatosan büdös és kb két hét után tele lettem ragyákkal.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Maja92

2016. július 15.

Szeretem, igaz nincs ilyen száraz bőröm mint amire ajánlják, így egy kevés réteget teszek az arcomra. Reggelre puha bőrrel ébredek. Smink alá is tökéletes mert az alapozó amit használok kicsit szárít úgyhogy kell alá egy erősebb krém. Nagyon jól hidratál és kellemes az arcomnak valóban egész nap, ahogy a leírás ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

falsestuff

2016. június 5.

Jó krém, se több, se kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Jó krém, se több, se kevesebb.

PinkPearl

2016. április 1.

Ennyire nincs száraz bőröm, hogy a leírás alapján szükségem lenne rá, és mégis nagyon bevált. Nem használom minden este, csak ha szükségét érzem. Nagyot ad az arcomnak reggelre. Eleinte nem volt teljesen kellemes, de rájöttem, hogy csak nagyon vékonyan kell felkenni, és akkor tökéletes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Ency

2016. április 1.

Gyulladt szememre vettem meg ,bár ne tettem volna mert azt se viszi ,hidratálni sem hidratál rendesen ,pénzkidobás volt ,2000 ft Sebamed többett ér mint ez a 12.000 ft os krém !:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

bereni4

2016. április 1.

Télen borzalmasan száraz/vízhiányos a bőröm, kb 5 kencét kenek rá egymás után, hogy vmi hidratáltság érzésem legyen. Piros száraz foltok is vannak, de nem viszketősek, igaz időszakosan;, ez a krém sajnos nem segít rajtuk. Bioderma Cicabio (meg La Roche Posay Cicaplast is ) a legjobb azokra (eddigi próbálkozásaim alapján) , ez csak csípi. Engem különben nem hidratál eléggé, a Cosrx csiganyálas géljével keverem, vagy alá kenek több mást, mert önmagában nem nyújt komfortérzetet. A sok antioxidánsért, és mert (sajnálom ez van :) elfogult vagyok Paulával, 4 csillag.
Pl az Earth Sourced tonikot meg a sötétkék Resist arckrémeket szeretik még a piros foltok is. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0