Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Hibrid lemosó formula, aminek frissítő, géles állaga víz hatására puha, krémes textúrává változik. Tökéletesen megtisztítja a bőrt a napi szennyeződésektől (felesleges olajtól, enyhébb sminktől és városi kosztól), anélkül, hogy közben szárító vagy húzódó érzetet okozna. Superfood összetevői (például az omega zsírsavak, a szója, a zöld tea, az édesgyökér és az aloe vera) és amino savakban gazdag összetétele már az első lépésben táplálják, erősítik a bőrt, ellenállóbbá teszi a stresszorokkal szemben, miközben segítenek a káros környezeti anyagok bőrkárosító hatását semlegesíteni. Használat után a bőr üde, mégis hidratált és puha, hosszú távon (különösen a termékcsalád többi tagjával együtt használva) ráadásul erősebb is lesz.

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7000Ft. de megbeszélhetünk más összeget is! , Eladó: Niuuuus
Állapot: kb. 3/4-ig van, Helyszín: Székesfehérvár, Martonvásár, Érd, megbeszélés szerint, fizetés: megbeszélés szerint

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Niki9494

2021. július 2.

Jó kis lemosó, nem huzodik a bor, kellemes az állaga krémes amikor mosom vele az arcom.
A pumpát hiányoltam de legalább nem ragad bele a termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

A pumpát hiányoltam de legalább nem ragad bele a termek.

Gollum

2021. június 26.

Elfogyott a Wishtrend-es lemosóm és két flakon elhasználása után szerettem volna mást is kipróbálni. Megvettem a CosrX reggeli lemosóját, de mert azt naponta kétszer használni sok, még az én zsíros, de vízhiányos bőrömre is, hát megvettem ezt a PC lemosót kicsi méretben (van benne egy összetevő ami nagyon szimpatikus volt). Két hónapja használom, szinte minden este, ha csak nem zuhanyzom, mert akkor a CosrX-es marad. Szóval két hónap után nem tudom, hogy mit mondjak, mert az első pár használat után azt mondtam, hogy ez nekem kell nagy méretben is, bár nem az én bőrömre lett kitalálva. Újabban viszont kissé feszül és húzódik a bőr, bár bevezettem még más PC termékeket is estére, szóval nem tudom, hogy melyikük a hibás. Egyelőre úgy érzem, hogy ha a mini lemosóim (vettem egy Resist-et is), illetve a CosrX elfogynak vissza fogok térni a Wishtrend-hez. A mini üvegeket viszont megtartom mert utazáshoz (ha még lesz rá valaha alkalma az embernek) nagyon praktikus lehet. Ha majd elfogy még írok.
2021 Június:
Megvettem a teljes mini termékcsaládot, mert koratavasszal nagyon vízhiányos lett a bőröm, arra nagyon jó volt. Kap még egy pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

2021 Június:

Csilla_Csilla

2021. május 28.

Ő a lemosó számomra. 😊 Nem is keresgélek tovább. Egy dolgot bánok mélységesen, hogy ilyen sokáig halogattam azt, hogy beruházzak rá!
Eddigi rutinomba kétféle lemosó opció fordult elő: TO squalane cleanser és GG Jelly vagy micellás víz és GG Jelly. Az Ordinary lemosó nem igazán tetszett, mert számomra törős volt az állaga, nehezen vált olajjá, hamar elfogyott, nehezen beszerezhető. De ami a legjobban zavart benne, hogy nagyon csípte a szemeimet (így nem is tudtam vele rendesen arcot mosni). A micellás víz kényelmes volt, elvoltam vele jó ideig, de mióta kikerült a rutinomból a micellás víz, azóta megváltozott a bőröm. Teljesen megszűnt az esti vízhiány, bőrhúzódás, bőrirritáció, piros foltok, ami számomra elképesztő, mert már egészen hozzászoktam, hogy "jól van, hát nekem ez jutott". Központi probléma nálam a bőrhidratálás. Mindig próbálok reggel-este több rétegben hidratálni, este vastag, testes hidratálókrém és olaj. Valamilyen szinten úgy érzem, eddig szabotáltam a saját rutinomat ezzel a micellás történettel. Nem mondom, hogy rossz, de úgy érzem, nálam megoldódott egy probléma azzal, hogy már nem használom.
Maga a PC lemosó felpattintós üvegben van (küzdöttem vele az első alkalommal, mire rájöttem..). 🤣 Sűrű, géles, illatmentes. Jól benedvesített arca viszek fel nagyjából két borsónyit mennyiséget és a vizes masszírozás hatására enyhén habos, tejes, krémes állagúvá válik. Nagyon gyengéd, de mégis eléggé hatásosan tisztit ahhoz, hogy feloldja a fizikai fényvédőt. Nem szárítja a bőrömet, nem csípi a szemeimet, könnyen le lehet mosni, egyszerűen tökéletes. Sminket nem használok, a fizikai fényvédő miatt erőltettem a dupla lemosást, de valahogy nem jött be nekem ez a történet a száraz bőrömön. Szépen lehozza az ásványi fényvédőt, szóval erre a problémámra is megoldást jelent nekem ez a lemosó, így igazi double win! Drága, de az itteni vélemények alapján arra számítok, hogy jó sokáig elég lesz. Úgy vagyok vele, inkább veszek kevesebb szérumot, de ez a lemosó a rutinom része marad.
Pár helyen olvastam itt km-en, hogy amiatt értékelik le az amúgy jó PC terméket, mert nem látni, mennyi termék van még benne. Nekem erre az a megoldásom, hogy első használat előtt konyhai mérlegre teszem és lefényképezem. Így azt is látom, mikor bontottam és azt is, hogy milyen ütemben fogy belőle a termék. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Annavictoria84

2021. május 27.

Megvettem, nem okozott irritációt, nem veszem újra, olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 27.

Megvettem, nem okozott irritációt, nem veszem újra, olyan semmilyen.

Andrea9191

2021. május 18.

A deluxe mintát vettem meg belőle, hogy kipróbáljam, mennyire lesz jó. Smink lemosására nem használtam, csak simán arc tisztítására, így arról nem tudok véleményt mondani.
Felkenve géles állagúból enyhén krémes és habzó lemosó lesz, amely gyengéden, de alaposan tisztít és egyáltalán nem szárít.
Tényleg egy nagyon jó kis arctisztító, de nekem a Prebiotic arctisztító a Murdtól és a Mac Lightful arctisztító kicsit jobban bejött, úgyhogy nem vásároltam végül újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

hoembera

2021. május 6.

Próbát kaptam belőle, igazából szuper termék (mint kb. minden, ami PC :), nem okozott irritációt, gyengéden tisztít. Viszont nekem állag alapján mégis jobban bejött a PC világoskék lemosója, az valahogy jobb érzés az arcomon, könnyebben eloszlatható, illetve annak pumpás a kiszerelése, ami praktikusabb. Árban meg a kettő kb. ugyanannyi. Hogy a sminket mennyire szedi le, nem tudom, mert csak színezett fényvédőt szoktam felrakni.

Update: kaptam egész flakonost ajándékba belőle egy rendelésnél és ezek a flakonok a PC-nél standard méretűek, tehát a világoskék Resist lemosóról simán át tudom tenni rá a pumpát, ha valakinek ez lenne a hátráltató tényező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

baloghantonia

2021. március 27.

A deluxe minta végén járok és azt kell, hogy mondjam, hogy ez a legjobb lemosó, amit valaha próbáltam. Előtte a cerave lemosót használtam napi rendszerességgel, de annyi jót hallottam a paula-s arctisztítókról, hogy az utolsó skinsmartos rendelésemkor rászántam magamat egy mintára. Először a resist világoskéket akartam megvenni, de az éppen nem volt, és maradt ez. A defense családból használom az antioxidáns szérumit is, amit szintén nagyon szeretek, gondoltam, hogy a lemosója is hasonlóan fog szerepelni nálam. Nagyon tetszik a géles állaga, amiből krémes lesz víz hatására, nem húzódik utána a bőröm és azt kell, hogy mondjam, hogy a cerave-nél is ezerszer jobb és hatásosabb, gyönyörűen tisztít és egyik este annyira fáradt voltam, hogy elfelejtettem lemosni első lépésként a szempillaspirálomat és a többit, de hibátlanul levitte a spirált is és a szemöldök termékeket is.Nem utolsó sorban a deluxe is elég volt nekem majdnem egy teljes hónapig. Nagyon megvagyok elégedve vele és meg is fogom venni a nagyot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

dbeata

2021. február 25.

Vettem, elhasználtam, és nem éreztem azt, hogy nekem ez a termék akkora változást jelentett volna más arctisztítókhoz képest, az ára viszont igen borsos, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 25.

bongi

2021. február 3.

PC rendeléskor tettem egy deluxe mintát a kosaramba. Már néhány használat után úgy vagyok vele, hogy alig várom, fogyjon el a többbi arclemosóm és vegyem ezt meg nagyban! Puha és ragyogó lesz a bőröm tőle, és nagyon kellemes a használata, finom bársonyos hab lesz a gélből, ahogy a vízzel elegyedik. A csomagolását egyáltalán nem értem, nem tudom a nagy kiszereléssel mi a helyzet, de a kicsiből nagyon nehéz kinyomni a gélt, mert a flakon anyaga nagyon kemény. A béna csomagolást elnézem, mert azon kívül tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

hjuditcrema

2021. január 8.

Top termék! Igaz, hogy drága, de nagyon jól működik: nem szárít, nincs benne káros anyag, tökéletesen tisztít, jó érzés használni, mert kicsit habzik is. Kb egy évig kitartott ez a kiszerelés, míg az alternatív lemosóim sokkal hamarabb fogytak (pl Ordinary, Cerave)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Phospholipids, PCA, Alanine, Histidine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.