Paula's Choice

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 890 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 890 Ft

A bőr védelmére fókuszáló, frissítő-könnyű hidratáló, ami nemcsak puhábbá és simábbá teszi a bőrt, de az olyan protektív antioxidánsoknak és superfood összetevőknek köszönhetően, mint például a lenmag, a vadcseresznye, az E-vitamin és az arugula, ellenállóbbá is. Mindennapi használatával a bőr hidratáltabb, ragyogóbb lesz, és erősebbé válik az 5 fő környezeti stresszor, a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben. Bónuszként segít megtalálni a bőr természetes egyensúlyát: csökkennek az érzékenység jelei, az apróbb ráncok, barázdák simábbak lesznek.

Ár: 11 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lunuska

2022. március 13.

Ahogy előttem is többen írták, elég furcsa szaga van a krémnek. Ez mondjuk még nem tántorított volna el a használatától, viszont sajnos az én bőrömet csípte ahogy felkentem (le is kellett mosnom), pedig alapvetően nem nagyon érzékeny. Parfümtől illetve növényi összetevőktől szokott kicsapni az arcom, így felteszem jelen esetben az utóbbi lehetett a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

munoom

2022. január 28.

nekem nagyon bejött, bár azt vettem észre, hogy télre kevés volt, úgyhogy most félre tettem, és majd megnézem melegebb időben. ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve, a szaga az elején tényleg kicsit furi, de meg lehet szokni, és utána már nem zavaró. nagyon szép, puha, egyenletes bőrfelszínt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 28.

Regi23

2021. október 31.

Nyárra kerestem egy könnyedebb hidratálót a kombinált bőrömre, a Defense családból nagyon szeretem a fényvédőt úgyhogy gondoltam kipróbálom a hidratálót is. Alapvetően elégedett vagyok vele, teszi szépen a dolgát, szépek az összetevői. Nem érződik nehéznek a bőrön felkenve, gyorsan beszívódik, reggelre is szép puha bőrrel ébredek. Korábban a PC Barrier Repair hidratálóját használtam, és szerintem vissza is fogok térni rá, ha elfogy, mert kb ugyanaz az árkategória, viszont azt jobban szerette a bőröm. Ettől függetlenül szerintem ez egy jó hidratáló, szeretem használni, engem az illata sem zavar, nem irritálja a bőrömet. Antioxidáns tartalma miatt nyárra szerintem jó választás lehet kombinált bőrűeknek, mivel kifejezetten könnyed állagú, mégis jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

magyaremese1999

2021. augusztus 23.

Még szerencse hogy csak a kis kiszerelést vettem meg mert ezt is kínszenvedés elhasználni. Az illata szörnyen büdös, még az a szerencse hogy hamar elillan, de így is borzasztó. Egyébként semmi különöset nem tesz a bőrömmel, egy sima hidratáló, szerintem ennyi pénzt egyáltalán nem ér meg, ilyen tudású hidratáló sokkal olcsóbban is lehet kapni és az még kevésbé is lesz büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Mira84

2021. május 31.

Delux mintám van belőle, még nem döntöttem, hogy újra fogom-e venni. Az összképet nagyon-nagyon szépen feltölti és kifejezetten életteli lesz tőle az arcom. Az illata nagyon furi, de ki lehet bírni. Nekem kicsit mintha túl könnyű lenne, de lehet, hogy csak meg kellene szokni, mert a dolgát viszont teszi. Van még bőven benne, hogy még updatelek felőle.

UPDATE
Újra fogom venni, nagyon sokat dob a pofimon.Hidratál, kisimultan ébredek, és pihe puhaság marad utána. Valószínűleg a Resist Anti-Aging Replenishing Tonerrel is nagyon összedolgoznak, de az is önmagában is egy csoda nekem, de most nem ő róla van szó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

UPDATE

zs001

2021. április 4.

Up.: Most fogyott el, de ezt sem fogom ùjravàsàrolni. A végén már alig vártam, hogy elfogyjon, becsületére legyen mondva, sokáig elég ez a nagy kiszerelés. De semmit sem tett a bőrömmel, ugyan nem is rontott. Viszont ebben az ârkategòriâban ez nekem kevés.

Egy kis deluxe kiszereléssel indultam, de annyira bevált, hogy azonnal beszereztem a nagyot. Végre nincs telenyomva szilikonnal (nekem sajnos nem bírja bőröm). Ez egy kellemes, gyorsan beszívódó, könnyű krém. Épp emiatt nagyon száraz bőrre én nem ajánlom. Nekem extra érzékeny, kombinált bőröm van, nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

aneett

2021. március 27.

Mintát használtam el belőle, de még nem döntöttem el, hogy megveszem-e nagy kiszerelésben vagy sem. A pirosodásra hajlamos bőröm szerette, szépen nyugtatta, de az illata nagyon furcsa, amit két hét után sem sikerült megszoknom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

anile

2021. február 17.

Már a második tubussal használom, nagyon megszerettem, kivéve az illatát, de szépen teszi a dolgát. Reggelenként magamhoz képest gyönyörű bőrképpel ébredek, illetve a gyulladást is szépen csillapítja, ha olykor megjelenik egy-egy ragya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

SchmitterBettina

2021. január 30.

Nagyon megszerettem. Használtam már másik éjszaki krémet a márkától, de azok szilikonosok voltak. Ebben az tetszik a legjobban, hogy nincs benne, könnyed, tökéletesen beszívódik pedig használok előtte 2 féle szérumot is. Nagyon szép bőrképet ad reggelre. Az illata kicsit furcsa, de pár másodperc és elillan. Én inkább kombinált bőrűeknek ajánlom. Elfogy ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Banyi

2021. január 29.

A TO NMF-je után rendeltem egy delux mintát, nekem az valahogy nem volt az igazi a sok pozitív vélemény ellenére. Könnyű hidratáló, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet és nem kukacosodik, mint a Resist család világoskék hidratálója. Reggel puha és kisimult bőrrel ébredek. Tényleg van egy kicsit fura szaga, de számomra nem kellemetlen. 5 csillag az ára ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Antioxidánsok: Almond/Borage/Linseed/Olive Acids/Glycerides, Hydrolyzed Eruca Sativa Leaf, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Dipeptide-10

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.