Paula's Choice

Ár:   10 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   10 350 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 350 Ft

A bőr védelmére fókuszáló, frissítő-könnyű hidratáló, ami nemcsak puhábbá és simábbá teszi a bőrt, de az olyan protektív antioxidánsoknak és superfood összetevőknek köszönhetően, mint például a lenmag, a vadcseresznye, az E-vitamin és az arugula, ellenállóbbá is. Mindennapi használatával a bőr hidratáltabb, ragyogóbb lesz, és erősebbé válik az 5 fő környezeti stresszor, a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben. Bónuszként segít megtalálni a bőr természetes egyensúlyát: csökkennek az érzékenység jelei, az apróbb ráncok, barázdák simábbak lesznek.

Ár: 10 350 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
rayeri

2019. április 1.

Egy teljes tubust elhasználtam és biztos hogy megrendelem a következőt! Nagyon könnyed, pikpak beszívódó krém, az én kombinált bőrömre, szérumok fölé, éjszakára tökéletes. Az utóbbi időben csak az Ordinary aminosavas szérumát teszem alá és reggelre hidratált és friss a bőröm. Imádom, hogy a reggeli arcmosásnál nem érzem azt a csúszós réteget amit a krémek 90%-nál. Engem egyáltalán nem zavar az illata, tök natúr, pillanatok alatt elillan. Szemkörnyékre is kipróbáltam és az én rendkívül hisztis szememet sem irritálja, viszont azépen vidítja a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

barbimariposa

2019. március 12.

Megérett az idő arra, hogy értékeljem. Egy hónapja használom, deluxe mintát rendeltem belőle.
Ami pozitívuma, hogy tényleg könnyed és kellemesen hidratál, pattanásokat nem okozott, illetve örülök annak, hogy megvédi a bőrömet a káros környezeti hatásoktól.
Ami viszont negatívuma, hogy számomra kellemetlen szaga van a krémnek - szerintem a vadcseresznye kivonat a ludas- amit egyébként meg lehet szokni, de nem értem, miért nem lehet illatanyag mentesen legyártani. 4 csillagocskát kap tőlem, mert alapvetően elégedett vagyok vele, de azt viszont nem szeretem, ha egy krém büdi- egyébként ez tart vissza a nagy kiszerelés megvásárlásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

bettililiom

2019. március 11.

Eleinte nagyon szerettem, kis kiszerelés után vettem a normált. Felénél sem járok az arcomon megszámlálhatatlan fekete pötty. Csak ő lehet a ludas, kár érte, mert könnyű kis krém egyébként. Nappalra használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

PMJuci

2019. január 28.

Nagyon megszerettem ezt a krémet. Deluxe mintát használtam belőle és teljesen meggyőzött. Az illata engem kicsit a PC Earth Sourced hidratálóra emlékeztet. Tényleg könnyű állagú, én épp ezért vagyok oda érte annyira! Mivel az esti rutin során több szérumot is használok előtte (/alatta), így nem vágyom nehéz, sűrű, fullasztó hidratálóra mindezek tetejére. Így nagyon könnyed és kellemes érzést nyújt, gyorsan beszívódik, nem ragadok hozzá a párnámhoz. Nappal pedig tökéletes szemkörnyék ápoló! Szárazabb bőrűek esetében a rétegezést ajánlom, ha önmagában kevésnek találják a hidratáló hatását. De a krém lényege, hogy a környezeti károk ellen próbál védeni, amiből van jócskán. Egész napos monitor előtti munka+este egy kis mobil nyomogatás és tv, vagyis maximális kék fény ártalom, +légszennyezettség, hogy csak néhányat említsek. Így legalább picit megnyugtathatom a lelkiismeretemet, hogy minden tőlem telhetőt megtettem ezek kivédésére. Nem kérdés az 5 csillag, és már rendelem is a következőt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

canaille

2019. január 14.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban: a vonásaim mintha picit finomabbak lennének, de sajnos a hidratáló lépessége minimális, és eléggé kiütötte rozáceás bőrömet. Nekem 5db teszterem volt, amit kb 2,5 hétig használtam, de egyáltalán nem éreztem valami nagyon hidratáltnak a bőröm, plusz megjelentek az pró piros foltok,amik a rozácea "bedurranását" hivatottak jelezni nekem, így az utolsó egy tasakot már a nyakamra kentem.
Én tuti nem fogom megvenni a nagy kiszerelést, de valami apró pozitív változást mégis látok a bőrömön.. Annak tudnám ajánlani, akinek nem érzékeny a bőre és nem ezzel szeretné egyedül megoldani a hidratálást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

hanita

2018. december 4.

Nyar folyaman kiprobaltam es elhasznaltam a teljes termekcsaladot, de egyedul ezt a kremet rendeltem ujra.
Par het alatt elfogyott, mert ejszakara es alkalmankent nappalra is ezt hasznaltam. Nagyon konnyed, szellozo erzetet hagyott a nappali tarsaval ellentetben. Nekem normal, T vonalban olajos bortipusom van es imadtam ezt a kremet nappal a Khiel's szinezett fizikai fenyvedojevel parositani. Normal porusu, gondtalan heteim voltak, szep borkepet kaptam amig ezt a termekcsaladot hasznaltam. Szeretek kiserletezni a borapolasomban, de ez olyan megbizhato darab, amihez visszatertem. Nappali kremkent fogom a jovoben hasznalni, mert jol teszi a dolgat es nem erzek kisertest vagy elegedetlenseget a hasznalata mellett. Viszont kicsit magas az ara, ezert vartam az ujravasarlassal Black Fridayig, de ez nem von le az ertekebol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

Trixi

2018. december 1.

Bajban vagyok ennek a krémnek az értékelésével, bíztam benne, hogy nem én leszek az első értékelő, de mégis így lett. Tulajdonképpen hosszú távú hatást ígér, és a rengeteg csábító összetevő bizonyára jót tesz a jövőre nézve, ebben nem kételkedem. Viszont azzal vitatkoznék, hogy minden bőrtípus kellőképpen tudja élvezni az előnyeit. Elvileg ő egy éjszakai hidratáló, amelyet természetesen nappalra is lehet használni. Az éjszakai krémek általában testesebbek, erősebben hidratálnak, hiszen éjszaka nyugodtan csilloghat a bőrünk a krémektől, és pihenés közben jobban be is tudnak szívódni a hatóanyagok. Ez a krém annyira könnyű, szinte lotion állagú, amelyet egy pillanat alatt beszippant a bőröm, majd pár perc után máris könyörög a további hidratálásért, hogy én csakis egy gazdag rutinba beépítve utolsó lépésként tudom éjszakára elképzelni, vagy esetleg egy nagyon zsíros fiatal bőrre. Mivel az én esti rutinomba nem tudom/nem akarom beépíteni, reggel használom ezt a krémet, önmagában, mert reggelente nem szeretek rétegezni. A gyors beszívódás után látványosan csökkenti a pórusokat egy időre, üdébb lesz a bőrképem, viszont valahogy marad egy réteg a bőrömön, ami nem hidratál, hanem inkább az idő múlásával a nap folyamán kiszárítja a bőröm, és úgy érzem, olyan vonalak jelennek meg rajta, amik nem voltak ott. Csak olyan make-upot tudok utána feltenni, ami gazdagon hidratáló, esetleg olajos, pedig nem vagyok kifejezetten szárazbőrű, kombinált a bőrtípusom. Ezek miatt az a véleményem, hogy nagyon száraz bőrre egyáltalán nem tudom elképzelni, és mindenképp szükséges hidratáló rutinba építeni, kivéve, ha kifejezetten zsíros és fiatal bőrről van szó. Pozitívum viszont, hogy az érzékeny bőröm pirosságát szépen visszafogja. Leginkább fiataloknak lehet megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Almond/Borage/Linseed/Olive Acids/Glycerides, Hydrolyzed Eruca Sativa Leaf, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Dipeptide-10

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.