Paula's Choice

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 890 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 890 Ft

A bőr védelmére fókuszáló, frissítő-könnyű hidratáló, ami nemcsak puhábbá és simábbá teszi a bőrt, de az olyan protektív antioxidánsoknak és superfood összetevőknek köszönhetően, mint például a lenmag, a vadcseresznye, az E-vitamin és az arugula, ellenállóbbá is. Mindennapi használatával a bőr hidratáltabb, ragyogóbb lesz, és erősebbé válik az 5 fő környezeti stresszor, a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben. Bónuszként segít megtalálni a bőr természetes egyensúlyát: csökkennek az érzékenység jelei, az apróbb ráncok, barázdák simábbak lesznek.

Ár: 11 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zs001

2020. október 31.

Nekem ez a kedvenc Paulás termékem! Imádom! Egy kis deluxe kiszereléssel indultam, de annyira bevált, hogy azonnal beszereztem a nagyot. Imádom, hogy végre nincs telenyomva szilikonnal (nekem sajnos nem bírja bőröm). Ez egy kellemes, gyorsan beszívódó, könnyű krém. Épp emiatt nagyon száraz bőrre én nem ajánlom. Nekem extra érzékeny, kombinált bőröm van, tökéletesen hidratál, nem csillog a fejem tőle. Az illata kicsit fura, de nekem ennyit megér, hogy nem parfümmel meg illóolajokkal van illatosítva. Én ajánlom kipróbálni, a mindenre háklis bőröm ezt végre tolerálja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.

BlackRose101

2020. szeptember 14.

Nyaralásra vittem magammal, őt, és majdnem a teljes DEFENSE termékcsaládot: a 30-as DEFENSE-fényvédővel kezdtem, őt nagyon megszerettem, és kíváncsi voltam az éjszakai változatára is. Nagyon kellemesen üdít, frissít,. hűsít, nyárra a család antioxidáns széruma és egy hyaluron szérum fölé a nyári meleg éjszakákra kombinált bőrre jól is teljesít, érzem rajta, hogy nagyon minőségi, jó kis cucc, teli természetes valódi hatóanyaggal. Viszont engem nem táplál eléggé. A természetes olajok hiányoznak számomra, túl könnyednek, gélesnek érzékelem, ezért vagy fiatalabb, vagy az enyémnél jóval zsírosabb bőrökre tudom elképzelni inkább. Most váltogatva használom, svéd natúr termékek mellett, mondjuk minden második vagy harmadik este őt teszem fel, az extrán meleg, száraz napokon, éjszakákon, vagy ősszel majd a retinol szérum fölé jó lesz szerintem. Majdnem 100%, ha egy picivel táplálóbb, olajosabb lenne, akkor lenne tökéletesen az én számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

vadvirag919

2020. március 1.

Még valamikor tavaly nyáron volt a Pixiben egy 15 ml.s minta, amit akkor csak félig tudtam elhasználni. Meleg is volt, hamarabb zsírosodott a bőröm és előhozta a csúnya kis púpot az államon (lassan nevet kéne adnom neki, ha valamelyik krém nem tetszik neki, akkor előjön, de jó fej, mert ha azonnal abbahagyom a krémet akkor el is tűnik....). Reggelre szépen kivasalta, hidratálta a bőröm, de ezt más is tudja. A szaga frissen bontva is szörnyű volt, az állaga egészen jól beszívódó így zsírosodásra hajlamos bőrön. Viszont.... a szememre nem kentem, reggelre mégis bedagadtak a szemhéjaim tőle. Így végül testápolóként végezte. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

anita

2020. január 17.

Van valami eszméletlen fura az illatában (elsőre a romlott élesztőre asszociáltam, de az illat leírásokban rettentő béna vagyok, plusz nekem a csipkebogyó illata sem kellemes, csak a viszonyítás végett jegyzem meg) ami miatt nem szívesen használtam, de mást nem tudok felhozni ellene, mert nekem ez is tök jól bevált.
Kellemes érzés a bőrömnek, rétegezve használom más hidratáló mellett, nem csak éjszakára hanem nappalra is.
Smink sem csúszkál rajta, de erre mégis azt mondom, hogy nem feltétlen éri meg az árát, kategóriájában van jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

tillisilli

2019. december 9.

A nappali krémem is PC, és évek óta elégedett vagyok vele (Skin Recovery 30 SPF), és most, hogy épp egy éjszakai krémre volt szükségem, ez pont új volt, a leírása bepalizó kulcsszavakat tartalmaz (superfood összetevök, antioxidánsok, a bör ellenállóbb lesz a környezeti stresszorokkal szemben bla bla). Uh vettem egy delux mintát.

Cseresznyés, v meggyfa illata van, nem kellemetlen, ha amúgy a krém müködne, biztos hamar megszoknám. Azonnal beszívódott, nyoma sem maradt, az én száraz börömet nem hidratálta. Kicsit kellemetlen börérzetet is okozott minden alkalommal, amit nem tudok leírni. Egy éjszakai krémtöl sokkal több hidratálást várnék. Konklúzió: ami PC-nél "minden börtipusra" van, az nekem nem lesz elég "gazdag"a száraz börömre, uh maradok a száraz börre való termékeinél.

Happy end: lepasszoltam egy zsírosabb börü, és pattanásokra hajlamos barátnömnek, aki azt mondta, neki nagyon bejön, mert "nem lesz fényes töle a feje reggelre", és ö pont ezt a hatást keresi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Nessy

2019. október 23.

Kellemesen beszívódó hidratáló krém, amit kis tasakos mintában próbáltam.
Nem zsírosított, puhább lett tőle a bőröm, de úgy érzem ezért a teljesítményért enyhén túlárazott (maradok a Pompom illatmentes zselénél).
A cseresznyemagra emlékeztető illata nekem kifejezetten tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Kellemesen beszívódó hidratáló krém, amit kis tasakos mintában próbáltam.
A cseresznyemagra emlékeztető illata nekem kifejezetten tetszett.

sssniki

2019. július 16.

Finom puha bőrt eredményez, zsíros-ragacsos érzés nélkül! Nem gondoltam volna, hogy pont ez lesz a legjobb hidratáló az általam rendelt termékek közül (amik mind zsíros bőrre valók). Szabályosan kellemesen csalódtam, amint beszívta a bőröm!! Amint elfogynak a jelenleg használt termékeim, megveszem ezt teljes kiszerelésben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

rayeri

2019. április 1.

Egy teljes tubust elhasználtam és biztos hogy megrendelem a következőt! Nagyon könnyed, pikpak beszívódó krém, az én kombinált bőrömre, szérumok fölé, éjszakára tökéletes. Az utóbbi időben csak az Ordinary aminosavas szérumát teszem alá és reggelre hidratált és friss a bőröm. Imádom, hogy a reggeli arcmosásnál nem érzem azt a csúszós réteget amit a krémek 90%-nál. Engem egyáltalán nem zavar az illata, tök natúr, pillanatok alatt elillan. Szemkörnyékre is kipróbáltam és az én rendkívül hisztis szememet sem irritálja, viszont azépen vidítja a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

barbimariposa

2019. március 12.

Megérett az idő arra, hogy értékeljem. Egy hónapja használom, deluxe mintát rendeltem belőle.
Ami pozitívuma, hogy tényleg könnyed és kellemesen hidratál, pattanásokat nem okozott, illetve örülök annak, hogy megvédi a bőrömet a káros környezeti hatásoktól.
Ami viszont negatívuma, hogy számomra kellemetlen szaga van a krémnek - szerintem a vadcseresznye kivonat a ludas- amit egyébként meg lehet szokni, de nem értem, miért nem lehet illatanyag mentesen legyártani. 4 csillagocskát kap tőlem, mert alapvetően elégedett vagyok vele, de azt viszont nem szeretem, ha egy krém büdi- egyébként ez tart vissza a nagy kiszerelés megvásárlásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

bettililiom

2019. március 11.

Eleinte nagyon szerettem, kis kiszerelés után vettem a normált. Felénél sem járok az arcomon megszámlálhatatlan fekete pötty. Csak ő lehet a ludas, kár érte, mert könnyű kis krém egyébként. Nappalra használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: Almond/Borage/Linseed/Olive Acids/Glycerides, Hydrolyzed Eruca Sativa Leaf, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Dipeptide-10

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.