Paula's Choice

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2018. január 3.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Csökkenti a ráncokat az arcon és a szem környékén
  • Javítja a bőrállapotot
  • Gazdag, krémes textúra
  • Az antioxidánsok serkentik a kollagén termelést
  • Kiválóan használható a szem környékén
  • 100% illatanyag-mentes és nem tartalmaz színezékeket, színezőanyagokat

Hannibal

2016. április 21.

Nagyon bevált a száraz bőrömre,már néhány használat után szembetűnő volt ,ezen kivül ez az egyetlen krém ami a szemem alatti sötét karikákkal csinált valamit.Gyönyörű,élettel teli,ragyogó bőr ..
Eddig mintákon éltem ,egyetlen egy dolog tart vissza a normál kiszereléstől :
Megfájdul a fejem tőle,és fogalmam sincs miért :( Hetekig próbálgattam,mire rájöttem,hogyha felkenem rögtön jön a fejfájás. Röhejesen hangzik,nem vagyok érzékeny az illatokra sem,de ennek az sincs . Ettől még 5 csillag,az egyik legjobb krém amit valaha használtam,de így nem merem megvenni .Mindenestre még próbálkozom ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Eddig mintákon éltem ,egyetlen egy dolog tart vissza a normál kiszereléstől :

Széncinke

2016. március 12.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a krémmel. A bőröm általában zsíros, de ősz óta vízhiányos, T-vonalban zsírosodó. Ez a krém nagyon jól, és hosszantartóan hidratál. Este használom, lefekvés előtt, és érdekes módon a reggeli ébredéskor is csak bőrfényű az arcom. Eddig bármit kentem magamra, mindig zsírosbödönként ébredtem. A fényvédős párjával használva szép, egészséges fényű, puha lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Makk Zsuzsó

2015. november 11.

Érdekes, nekem is hasonlóak a tapasztalataim: elég lassan felszívódó, nehezebb krém, de engem a Hydralight verzió sokkal jobban hidratált. Sőt, semmit nem csinált, pedig lett volna dolga, amikor próbáltam a mintát, éppen tele volt az arcom hámló szárazságfoltokkal. Nekem ebben a testesebb éjszakai krém-kategóriában a Skin Recovery maszk jött be nagyon, az valami álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Trixi

2015. november 5.

Ha nem használnám a Skin Recovery hidratálókrémet, akkor nem kritizálnám, de azzal összehasonlítva, ez a krém, bár felkenéskor mintha hígabb lenne, mégis olajosabb érzetű számomra, ugyanakkor nem puhítja annyira a bőröm, mint a másik krém. Lassabban is szívódik fel, ezt a szemkörnyéken vettem észre leginkább, ahol nagyon sokáig megmaradt a csúszós-olajos érzés, a lassú felszívódás miatt be is szivárgott a szemembe, szóval szemkrémként végképp nem az igazi számomra. És bár olajosabb, mégsem hidratál annyira, mint a Recovery. Nyilván van, akinek a kettő közül ez válik be jobban. Kipróbáltam, nem váltok. Tényleg van amúgy valami taszító szaga, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

Zsuzsizsuzsi

2015. augusztus 28.

Ez a kedvenc hidratálóm jelenleg :)
Száraz, vízhiányos a bőröm, így muszáj valamilyen zsírosabb, testesebb hidratálót használnom, amire ez tökéletesen megfelel.
Hamar beszívódik, nem marad fényes utána a bőröm és olyan jó tapintása lesz, nem marad rajta olyan filmszerű réteg, mint egy másik PC hidratálónál.
A fényvédős verzióját is kipróbáltam, egyelőre csak mintám van belőle, de az is nagyon tetszik, felváltva használom - ezt este, azt reggel.
Amióta így használom, nem szárad ki se reggelre, se estére a bőröm, és az esti lemosás után se feszül, mint korábban, tehát mekem tartós a hidratálása, nem csak a benne lévő szilikon miatt érződik.
Az "illata" szerintem se kellemes, tényleg erősebb vagy inkább másmilyen mint a többi PC krémnek, de én ezt már csak a tubusból való kinyomáskor érzem.

Az esti felkenés után 10 perccel külön még egy pöttynyit elkenek közvetlenül a szemem alatt (mert a szemfestéklemosó miatt ott szárazabb a bőröm, mint máshol), és nem csíp, és mivel jól beszívódik, elalváskor se zavaró (mint egyes más krémeknél), és reggel se fáj tőle az érzékeny szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Ez a kedvenc hidratálóm jelenleg :)

bunieka

2015. július 21.

Én nagyon szeretem ezt a hidratálót. Az én bőröm vegyes, de enyhén, szóval kicsit zsíros, kicsit száraz. Ez tökéletes számomra. Sok vegyes bőrre való krémet nem érzek elég hidratálónak... ez megoldja a problémámat. Este és reggel is használom (ilyenkor fölé jön még az spf). Csak azt sajnálom hogy ennyire húzós ára van, de összvissz kb. 4 hónapig elég nekem. Az ára miatt azért nem pontoznám le, hiszen eleve rajta van már a vám, és nem is feltétlenül számít drágának, ha azt nézzük, hogy arcra érdemes minőségi termékeket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

ficuskinky30

2015. június 13.

Nekem ez is nagyon bejött, mint a Paula termékek nagy többsége. Sűrű állaga van a krémnek, de ennek ellenére seperc alatt beszívódik. Télen használtam, amikor egyébként is próbálok a hideg miatt többet hidratálni. Éjszakára is használtam, arra is nagyon rendben volt. Illata szerintem nincs. Az összetevői meggyőzőek. És nekem nagyon sokáig elég volt, kb. fél évig, igaz, hogy mást is használgattam közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

lumiukko

2015. március 15.

Mintában próbáltam, sajnos azt kell mondjam, hogy a nagyon száraz bőrre való társával egyetemben rettentő büdös szaga van, egyszerűen nem bírtam elviselni. Szerencsére csak felkenés közben érződik. Kell egy 10 perc, mire rendesen beszívódik, utána sem lesz teljesen matt, hanem bőrfényű. Lehet rá szépen sminkelni, nem fényesedtem ki gyorsan tőle. A hidratáló hatása szuper! De a kedvencem nem lett, hiába száraz a bőröm, de napközben így tavasszal már a bb krém alá nincs szükségem ennyi hidratálásra (inkább "zsírosításnak" mondanám), meg a szagával nem tudok megbarátkozni. Akinek ilyenkor is szárazabb a bőre, annak jó vétel, ha elvilseli a szagát. Nekem így csak 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

zsu044

2014. május 25.

Nem szoktam nagy reményeket fűzni a szemkörnyékápolókhoz, mert ami igazán hatásos, az a Botox.
Ezzel a kijelentésemmel sokan vitába szoktak szállni, de nem tudnak meggyőzni, véleményem szerint azok ellenkeznek, akik nem küzdenek igen rossz genetikából fakadó szarkalábakkal. Megvolt a megelőzés már huszonegykétéves koromtól. Megvan az egészséges étrend, a 8-9 óra alvás, a napi 3 liter tisztított víz, a rendszeres testedzés, a fényvédő használata, és ezek mellett megvannak a halántékig kinyúló árok mélységű szarkalábak, ugyanúgy, ahogy jó apámnak. A genetika az genetika, ennyi.

Tehát az alap a Botox, de kiegészítő ápolásnak életem legjobb szemránckréme..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Tehát az alap a Botox, de kiegészítő ápolásnak életem legjobb szemránckréme..

kontrakcio

2014. május 25.

Nagyon jól hidratál, nappalra így nyáron sok is lenne nekem, de éjszakára azért elhasználgatom a mintáimat. Nem irritál, nem pattogtam ki tőle, rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.