Paula's Choice

Ár:   21 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 21 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. április 15.

Ár:   21 200 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 21 200 Ft

Komplex anti-aging szérum 8-féle peptiddel, 10-féle aminosavval és NMF összetevőkkel, a bőr rugalmasságának fokozására, és ráncok ellen.

• Egymás hatékonyságát segítő peptidek együttese, ami serkenti a bőr kollagéntermelését
  • Javítja a bőrminőséget: rugalmasabbá és egyenletesebbé teszi
  • Segít visszaadni a bőr természetes fényét
  • Turbózza a hidratáltságot, puhábbá teszi a bőrt
  • Ragyogóbbá, egységesebbé teszi a bőrképet
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 21 200 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hoembera

2022. április 18.

Miután a TO Matrixylja nagyon bejött, gondoltam tesztelek egy deluxe méretet ebből is, bár eleve kétkedtem benne, hogy ilyen drágán meg fogom venni a teljes kiszerelést. Állagra egészen hasonló a TO-hoz, könnyű, vizes-géles, nekem nem kukacosodott vagy pergett. Irritációt az érzékeny orcáimon nem okozott, viszont sajnos néhány nap után apró pattanások kezdtek kijönni a homlokomon és az állam is mitesszeresebb lett tőle, mint szokott lenni, és tuti ettől van, mert más új nem volt a rutinban és amint abbahagytam, rendeződött a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 18.

Tarzicia

2022. február 22.

Ez az egyetlen arcápoló termék, amit a tiszavirág életű, tudatos bőrápoló korszakomból megtartottam. Ez viszont annyira bejött, hogy mindig van belőle itthon.
Nem a napi rutinom része, csak akkor használom, amikor eszembe jut. Leginkább este, ha kicsit "pihentetni" szeretném a bőrömet. Rétegezéshez nincs idegrendszerem, ezért csak önmagában használom, tonik fölé, és rá már csak az éjszakai krém következik.
Száraz, vízhiányos bőröm szinte issza, főleg télen. Szuper, hogy nem ragad. Irritációt egyszer sem tapasztaltam, még a szemem közelében sem. Érdekes, nekem nem vész össze semmivel, nem morzsálódik, mint ahogy itt előttem többen is írják. Bár én hidratálókrémbe soha nem teszem. Egyetlen szérummal szoktam néha keverni, fele fele arányban, ez a Dior One Essential Skin Boosting Super Serum. Állagra ikertestvérek, tökéletesen együttműködnek.
Nem várok tőle komolyabb hatást, illetve azt más szérumoktól várok. Azon kívül, hogy szereti a bőröm, nekem itt már a tudat is elég, hogy nagyon sok hasznos dolog van benne. Mindez illatanyag nélkül, és a szilikonmennyiség is bőven a tűréshatáromon belül van.
Egyedül a pipettás megoldást utálom. Soha nem veszek olyan arcápolót, ami pipettás. (Az arcolaj természetesen más tészta.) Ez az egyetlen kivétel, de ezt is mindig átöntöm másba. Most éppen a fent említett Dior szérum utazó kiszerelésében lakik. Az egy cuki kis pumpás üveg, amiből könnyedén, és hajszálpontosan tudom adagolni ezt a booster-t.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 22.

nekoSX

2021. október 14.

Nem hittem a saját szememnek, de igaz: tényleg morzsálódik. Pedig úgy használtam, hogy azt a 2-3cseppet belekevertem a tenyeremben a sima hidratáló krémembe (Paula Earth volt eddig) és még a saját márkás termékeivel is morzsálódott! Pedig az Earth krém minden mással kompatibilis volt, semmivel sem kukacosodott, csak ezzel.
Ha véletlenül többet nyomtam, mint 2csepp, akkor tuti volt a morzsálódás.
A másik a szilikon, tele van nyomva szilikonnal, tehát ha a hidratálómban kerülném is, ez aztán keresztbehúz mindennek.
Kár érte, mivel összehasonlítva pl.Almost1.618-as peptides szérumával, ebben sokkal-sokkal több féle peptid van.
Gazdaságosnak nagyon gazdaságos: A deluxom megvan már kb egy fél éve és még mindig van benne.
Annyira akartam szeretni, de ha lejön az arcomról nem hiszem hogy bármi haszna lenne a pénzkidobáson kívül.
Próba nélkül ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 14.

Ha véletlenül többet nyomtam, mint 2csepp, akkor tuti volt a morzsálódás.
Próba nélkül ne vegyétek meg!

Harold

2021. augusztus 19.

Jó lenne, de sajnos én nem tudtam beépíteni a rutinomba. Egyszerűen mindig lemorzsolódott, akkor volt a legkevesebb baj vele, ha csak ez és egy hidratáló volt rajtam, de még akkor is szenvedtem vele. Végül elengedtem...vannak más szérumok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Cseniko

2021. augusztus 1.

Elég jó kis cucc, de nem tudom nappalra használni, pedig az aminosavak állítólag nappali rutinban a fényvédő alatt a leghatékonyabbak....Nappal tisztítás után PC calm 1% BHa ját használom, utána gondoltam ezt, majd a sötétkék 50 es fényvédőt, de az egész lemorzsolódott...lehet a bha-val nem barátok, pedig ugye az is nappal a fényvédő alatt a leghatékonyabb...így esti rutinban szoktam azokon a napokon amikor nem retinolozok...teljes méretben csak giga akcióban rendelném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Pet15

2021. július 5.

Hamar megrendeltem, de később megijedtem a véleményeket olvasva. Az egyik Krémmánia youtube videó miatt rendeltem meg, de nekem eddig maximálisan beváltotta a hozzáfűzött reményeket. Kellemes, nem zsírosítja a bőröm és megfiatalodik a bőrfelszín szinte nyomban. A bőröm fiatalabbnak tűnik a koromnál, s szeretném, ha ez így maradna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

senskin

2021. május 6.

Kis kiszerelést használok belőle, szép a bőröm, de ha nem ezt használom, akkor is. Az Ordinary is megteszi, vagy olcsóbb szérumok. Jónak jó szérum, de inkább hidratál, mást nem várok tőle. Nem hinném, hogy bármilyen krém és szérum helyettesíti az egészséges életmódot és a genetikát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

bongi

2021. február 17.

Nem is igazán tudom mit írhatnék erről a termékről és ez már jelent valamit. Elkenegettem, többnyire szemkörnyékre, ha teljes arcra kentem, írtó zsíros lett tőle a bőröm, pedig a könnyű géles állagából kiindulva nem számítottam erre. Könnyen kifényesedő bőrre nem ajánlanám. Szemkörnyékre nem volt rossz, de nem is jobb, mint a Baleás szemkörnyékápolóm. Eléggé csalódás, szerencse, hogy csak deluxe kiszerelést vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

melanie500

2020. szeptember 24.

2020.09.24: csak elfogyott vegre. Vegul dekoltazs hidratalo lett belole, mert mint kiderult csipte a szemem koruli bort is. 20.000 Ft... Jo volt, na. Elsosorban szaraz, vizhianyos borre ajanlanam, mert hidratalasban tenyleg nem rossz, puha lett tole a borom, ahova kentem. Valamint azoknak, akiknek van ra egy rahedli penze, hogy ezt minden honapban megvegye. 20 ml edeskeves, mindennapi hasznalat mellett villamgyorsan elfogy. Nekem is csak azert tartott ilyen sokaig, mert akkor kentem ha eszembe jutott.

2020.06.24: Megőrülsz... Kis pattanásokat, mitesszereket okoz a drága. 20 000 Ft-ert. Jo-jo, mit vagyok en ugy oda, kinyomom oket es csokolom. Hat nem. Pont ezt szeretnem elkerulni, mert ezek az apro kis gedvak ronditjak az arcboromet, amiktol nyilvan szabadulnek, nemhogy szaporitanam a szamukat. Egyertelmuen o ludas, mert napok ota nem hasznalom es normalizalodott a helyzet. Hidratalasban egesz jo, konnyen felszivodik, nem ragad, nem csip.
Na, hat legalabb van egy jo draga szem es dekoltazs szerumom. Ilyenem meg ugysem volt komboban. Szoval hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Bessym22

2020. május 31.

KB egy hete használom és nagyon szépen feltölti az arcom. Egységes lett a bőröm tőle. Reggel este használom, nagyon szeretem. Puha üde tőle az arcom reggel is. Gyorsan beszívódik, könnyű eloszlatni. Tonizálást, hámlasztást követően szoktam felvinni majd hidratálóval fejezem be a rutint. Nekem jobban tetszik ha nem krémbe kenve viszem fel hanem önmagában.
Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Szerintem újra fogom venni.

Antioxidánsok: Alanine, Yeast Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Alanine, Glutamic Acid, Histidine, PCA, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Myristoyl Hexapeptide-16, Myristoyl Pentapeptide-17, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Azelaoyl Bis-Dipeptide-10

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.