Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Kivételesen gazdag formula, ami célzott ápolást nyújt a szem körüli bőr számára. Erősíti a bőr természetes vízmegtartó képességét, és hosszantartó, mély hidratásással fokozza a bőr rugalmasságát. Ideális a szem körüli jellegzetes ráncok kezelésére is.

• Hatásos bőröregedés és ráncok esetén
  • Intenzív hidratálást ad a bőrnek
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Antioxidánsokkal, peptidekkel és bőrazonos összetevőkkel telepakolva
  • Egyedi tubusa segít az összetevőket stabilan tartani
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annamariav

2021. november 28.

Egész jól hidratál felkelnve, viszont lemosva a nap végén már ugyanolyan száraz a szemkörnyék mint volt. A sötét karikákra semmit sem ér. Legalább nem irritálja a szemet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Cseniko

2021. október 7.

Azt gondolom nincs olyan szemkrém ami visszafordítja az öregedést, max csak enyhíti, lassítja a jeleit. Ezen szemlélet mellett ez egy nagyon jó szemkrém. Sokszor a legnagyobb gond, hogy nem kellően hidratált a szemkörnyék, azon ez a termék segíteni fog. Rögtön teljes méretben rendeltem amikor akciós volt, igy is csak 15 miliről beszélünk...szépen a bőrbe olvad, semmi húzás-nyúzás az esetemben amit néhányan tapasztaltak. Csak éjszakai rutinban használom, nappal a water infusing krémet teszem a szemkörnyékemre fényvédő alá. Akcióban újravenném.
Ja és bénázásra hajlamos vagyok, tehát krémek bepislogása, szembe kenése abszolút játszik nálam és érzékeny is a bőröm/szemem, de ezzel a termékkel nulla irritáció!

Up.: azt gondoltam elhasználtam, de a biztonság kedvéért kettévágtam a tubust. Noss ezt mindenkinek szívből ajánlom, a termék még jó 1/3-a a tubusban volt😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

duchess_g

2021. szeptember 13.

Tudom hogy a (sotet) karikak foleg genetikai hajlam miatt alakulnak ki es elvileg nincs rajuk kencefices megoldas, de ez megis mintha valahogy segitene rajta, szepen feltolti a szemkornyeket. Emellett nagyon jol hidratal. Nem olcso, de szerintem sok nala dragabb szemkornyekapolonal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

lexi_toth

2021. július 16.

Szeretem használni, kifejezetten jó hozzá a fém applikátor, hűsít, nekem kicsit csíp mikor felkenem, de nem vészes és cserébe használ, kevésbé puffadt a szemem alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Szelena

2021. május 8.

Mintát rendeltem a krémből, egy hete használom, tehát olyan nagy hatást még nem látok. Viszont azt már el tudom mondani, hogy az érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm is jól viseli. Nem okoz semmilyen irritációt. Nem komedogén. Alapvetően kisebb mennyiség is elég belőle. Az állaga teljesen a megpuhult shea vajra emlékeztet - mivel az az egyik fő összetevője. Nyárra lehet picit zsíros lesz, de ezt még ki kell tapasztalnom. De szépen hidratál, jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

ziadrienn

2020. július 21.

Jelenleg most ez a kedvenc szemkrémem ,elég jól bírja érzékeny szemkörnyékem

Update: azóta is nagyon nagyon szeretem!Én látom a változást és ettől nem érzékeny a szemkörnyémen ,nem csípi szemem ,csupa jó dolgot tudok elmondani erről a krémről

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Jelenleg most ez a kedvenc szemkrémem ,elég jól bírja érzékeny szemkörnyékem

klaris171

2019. szeptember 4.

Update 2019.09.04.: Az előző véleményemet közel 4 éve írtam! :O Azóta időről-időre elhajlok, majd visszatérek, mert még mindig ez a top szemkrém. A csomagolásán és a formulán is változtattak, a tömör és nehezen kenhető állag - amire sokan panaszkodtak - eltűnt (engem sohasem zavart), az irritációmentes gazdag hidratálás maradt. Még mindig öt csillag!

2015.12.21: Ismét egy kiváló Paula's termék! Korábban lelkes szemkrém vásárló voltam (szinte kizárólag high end kategória), majd Paula hitvallásának, nomeg a száraz-vízhiányos bőrömnek köszönhetően az elmúlt 2-3 évben nem használtam külön krémet szemkörnyékre... Majd debütált ez a krém és persze felidéződött bennem a régi szemkrémimádatom és megrendeltem. Most már 2 hete használom lelkesen reggel- este és azt kell mondanom, hogy ez egy CSODA! Fantasztikus az állaga, kinyomva nagyon masszívnak tűnik, majd a szemkörnyékre érintve szinte azonnal beleolvad a bőrbe, hiába hihetetlenül gazdag az állaga, azonnal lehet rá sminkelni, nem csillog a bőröm utána, nem csúszik el a korrektor. A bőrt szuperul hidratálja, az érzékeny- könnyezésre hajlamos szememet sem irritálja. Nem tudom mit írhatnék még, ez egy kiváló termék és meg merem kockáztatni hogy Paulától ez a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

körtevirág

2019. augusztus 9.

Nagyon száraz a szemem környékén a bőr, időnként ekcémával is küzdök. Nagyon sok mindent kipróbáltam, eddig ez az egyetlen, amivel majdnem maximálisan elégedett vagyok. Jól hidratálja a bőrt, ha este felkenem még reggel is érzem a hatását. Napközben nem érzem hogy egész nap hidratálna, ettől függetlenül eddig ez a legjobb termék, amit találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

senskin

2019. április 9.

Nos, a ránctalan szem elkérése? nem tudom, szerintem olyan nincsen. Én már régóta úgy érzem a megelőzésre kell tenni a hangsúlyt, mert ha egy mérgesránc előjön nehéz eltüntetni. Szerencsére szép a szemkörnyékem. A shea vajas sűrű krém tetszik nekem, végre nem irritál valami. én megvagyok elégedve vele, mert nem jönnek elő ráncok, és szeretem kenni, jól beszívódik kevés kell belőle. Persze előtte szérum jön ám, arra teszem csak fel. Pl. hyaluron szérum vagy egyéb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Milva07

2019. március 3.

Ennyi pénzért minimum azt várná az ember, hogy a krém textúrája olyan legyen, ami nem húzza-nyúzza a szem környéki érzékeny és vékony bőrt. De nem, ez a gépzsír állagú förtelem még ezt SEM tudja: csak azoknak ajánlom, akik 1: szeretnének ennyi pénzt kidobni az ablakon, 2. szeretik , ha hülyének vannak nézve, 3: szívesen kínozzák a bőrüket a krém eloszlatását próbálva. Mélységesen csalódtam....Nem adnék 1 csillagot sem, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Disodium Rutinyl Disulfate, Resveratrol, Phytic Acid, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Sea Whip Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Glucosyl Hesperidin, Acetyl Glucosamine
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.