Paula's Choice

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   12 200 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kivételesen gazdag formula, ami célzott ápolást nyújt a szem körüli bőr számára. Erősíti a bőr természetes vízmegtartó képességét, és hosszantartó, mély hidratásással fokozza a bőr rugalmasságát. Ideális a szem körüli jellegzetes ráncok kezelésére is.

• Hatásos bőröregedés és ráncok esetén
  • Intenzív hidratálást ad a bőrnek
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Antioxidánsokkal, peptidekkel és bőrazonos összetevőkkel telepakolva
  • Egyedi tubusa segít az összetevőket stabilan tartani
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

klaris171

2019. szeptember 4.

Update 2019.09.04.: Az előző véleményemet közel 4 éve írtam! :O Azóta időről-időre elhajlok, majd visszatérek, mert még mindig ez a top szemkrém. A csomagolásán és a formulán is változtattak, a tömör és nehezen kenhető állag - amire sokan panaszkodtak - eltűnt (engem sohasem zavart), az irritációmentes gazdag hidratálás maradt. Még mindig öt csillag!

2015.12.21: Ismét egy kiváló Paula's termék! Korábban lelkes szemkrém vásárló voltam (szinte kizárólag high end kategória), majd Paula hitvallásának, nomeg a száraz-vízhiányos bőrömnek köszönhetően az elmúlt 2-3 évben nem használtam külön krémet szemkörnyékre... Majd debütált ez a krém és persze felidéződött bennem a régi szemkrémimádatom és megrendeltem. Most már 2 hete használom lelkesen reggel- este és azt kell mondanom, hogy ez egy CSODA! Fantasztikus az állaga, kinyomva nagyon masszívnak tűnik, majd a szemkörnyékre érintve szinte azonnal beleolvad a bőrbe, hiába hihetetlenül gazdag az állaga, azonnal lehet rá sminkelni, nem csillog a bőröm utána, nem csúszik el a korrektor. A bőrt szuperul hidratálja, az érzékeny- könnyezésre hajlamos szememet sem irritálja. Nem tudom mit írhatnék még, ez egy kiváló termék és meg merem kockáztatni hogy Paulától ez a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

körtevirág

2019. augusztus 9.

Nagyon száraz a szemem környékén a bőr, időnként ekcémával is küzdök. Nagyon sok mindent kipróbáltam, eddig ez az egyetlen, amivel majdnem maximálisan elégedett vagyok. Jól hidratálja a bőrt, ha este felkenem még reggel is érzem a hatását. Napközben nem érzem hogy egész nap hidratálna, ettől függetlenül eddig ez a legjobb termék, amit találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

senskin

2019. április 9.

Nos, a ránctalan szem elkérése? nem tudom, szerintem olyan nincsen. Én már régóta úgy érzem a megelőzésre kell tenni a hangsúlyt, mert ha egy mérgesránc előjön nehéz eltüntetni. Szerencsére szép a szemkörnyékem. A shea vajas sűrű krém tetszik nekem, végre nem irritál valami. én megvagyok elégedve vele, mert nem jönnek elő ráncok, és szeretem kenni, jól beszívódik kevés kell belőle. Persze előtte szérum jön ám, arra teszem csak fel. Pl. hyaluron szérum vagy egyéb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Milva07

2019. március 3.

Ennyi pénzért minimum azt várná az ember, hogy a krém textúrája olyan legyen, ami nem húzza-nyúzza a szem környéki érzékeny és vékony bőrt. De nem, ez a gépzsír állagú förtelem még ezt SEM tudja: csak azoknak ajánlom, akik 1: szeretnének ennyi pénzt kidobni az ablakon, 2. szeretik , ha hülyének vannak nézve, 3: szívesen kínozzák a bőrüket a krém eloszlatását próbálva. Mélységesen csalódtam....Nem adnék 1 csillagot sem, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Johanna989

2019. január 10.

Alapvetően nagy rajongója vagyok a márkának, de ez a krém az első amelyikben csalódtam. Gyakorlatilag ugyan azt tudja mintha tizedannyiba kerülő shea vajat kennék a börömre. Mivel bajt nem csinált így adok neki négy csillagot, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

molnarfruzsina

2018. szeptember 24.

Aki először használ Paula's Choice terméket, és ezzel a termékkel kezdi, könnyen csalódhat a márkában. A többi termék használata után nagy reményekkel kezdtem el használni ezt a szemkörnyékápolót, de sajnos kb ugyanazt a hatást tapasztaltam, mint az alverde szemvidítófüves kencéjénél. Hidratál, de semmi különösebb plusz nincs a krémben. A tapasztalataim alapján megdöbbentően drágának találom a terméket. Lehet, hogy Paulaék ezzel a krémmel akarták bebizonyítani, hogy tényleg semmi szükség szemkörnyékápolóra mindennapi arcápolási rutinunk során?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lorna

2018. július 12.

Valahogy úgy képzelem el a sztorit, mint mikor a francia forradalom kitört, ostromolták a palotát. Erre beront egy őr, jelenteni hogy : - Úrnőm, ledöntik a kapukat! A nép szemránckrémet követel! Paula meg mint Marie Antoinette legyint egyet : - Akkor adjuk nekik szemránckrémet!
Leszámítva talán, hogy az ostrom évtizedekig tartott. Aki nem ismerné a sztorit a Paula's Choice márka évtizedekig határozottan kiállt az elve mellett, hogy szemránckrémre nincs szükség, felesleges kiadás, az összetevői semmivel nem különböznek egy sima krémektől aztán mégis megdőlt a népek akarata előtt, akik annyit kérdezték, hogy mikor jön ki egy szemkrém, hogy piacra dobtak egyet.
De ha mindezt leszámítjuk, akkoris ami marad mindeből: egy tök nem praktikus szemkrém.
Sűrű szinte fagyott állagú krém, amit kenni szinte lehetetlen anélkül, hogy előtte fel ne melegítsem. Ha rögtön a szemem alatti bőrhöz vinnem fel az ottlévő, finom bőrt húzás nélkül nem lehet bekenni. A húzás meg gondolom nem jó anti- aging trükk.
Szó szerint egy tűhegynyit szoktam az ujjbegyemre nyomni, aztán ott felmelegítem, (ujjbegyim fessek, és hidratáltak az utóbbi időben, köszönik szépen) aztán csak ilyen finoman belepaskolom a bőrbe.
Namármost tök mindegy mennyit viszek fel, tűhegynyit, féltűhegynyit belemászik a szemembe ez a nagyon zsíros krém. Mászkál amíg alszok, mászkál ha nappal teszem fel. Egyszer csak homályosodik minden, pirospont mert nem irritálja a szemem, miközben benne van, de azért jobban díjaznám ha a szemkrém a szemem alatti börön, nem a szememben dolgozna.
És mivel tényleg csak hidratál, most tényleg megéri, amikor egy szérumot simán használhatok szemkrém helyett? Hiszen még Paula is ezt mondja. Azért azt díjazom, hogy még mindig azt tanácsolják, hogy nem kell szemránckrém.
Pozitívum: Mivel rettenetesen sűrű ezért nagyon lassan fogy, a tűhegy nem metafora. Ja, Miliát is csinált a szemem alá, az már nem pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

gyulzsuzsi

2018. március 15.

Mintát vettem belőle, horrorisztikus az ára. Pár nap használat után azt mondom, hogy ez a legjobb amit valaha használtam szemkörnyékre. Tókéletesen hidratál, kicsit feltölt, nekem nem okoz gondot a sűrű állaga, azonnal el tudom kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

gyulzsuzsi

2018. március 15.

barbwire

2017. október 16.

Ez az első Paula's Choice termék amit használok, ezt is csak azért mert ajándékba kaptam. Mit is mondjak...? Túlárazott. Nem rossz krém, sőt. Nagyon sűrű állagú, és mégis a testmeleg hatására könnyen kenhető, mint egy testvaj. Kevés is elég belőle, nekem hónapok óta megvan és csak most kezd kifogyni, pedig napi rendszerességgel használom. De frenetikus hatása az nincs. Kellemes, hidratál, jól lehet rá sminkelni, de azt egyáltalán nem veszem észre, hogy a ráncokat csökkentené vagy megállítaná újabbak létrejöttét. A hatása inkább olyan, mintha egy kis időre kitöltené a ráncokat és barázdákat, mint egy filter, ezáltal simábbnak tűnik a bőr, de ez csak addig áll fenn, amig a krémet használod. Abban a pillanatban, hogy abbahagyod minden marad a régiben. Nem valószínű, hogy megveszem magamnak, szerintem egy olcsóbb krémmel is eltudok érni hasonló hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Disodium Rutinyl Disulfate, Resveratrol, Phytic Acid, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Sea Whip Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Glucosyl Hesperidin, Acetyl Glucosamine
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.