Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Kivételesen gazdag formula, ami célzott ápolást nyújt a szem körüli bőr számára. Erősíti a bőr természetes vízmegtartó képességét, és hosszantartó, mély hidratásással fokozza a bőr rugalmasságát. Ideális a szem körüli jellegzetes ráncok kezelésére is.

• Hatásos bőröregedés és ráncok esetén
  • Intenzív hidratálást ad a bőrnek
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Antioxidánsokkal, peptidekkel és bőrazonos összetevőkkel telepakolva
  • Egyedi tubusa segít az összetevőket stabilan tartani
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Agnesi

2024. január 9.

Hidratál ugyan, de a nap végére ugyanolyan száraz a bőröm…a karikákkal persze semmit sem csinál. Ennyiért drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 9.

AnitaDV

2023. szeptember 18.

Drága, kicsi és gyorsan fogy, de nálam még így is 5* ! Hihetetlenül szépen rendbe tette a mindig száraz, pirosas, excémás szemkörnyékem. Nagyon jól hidratál és simít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 18.

szabarabi

2023. február 25.

Őszintén szólva én ennyi pénzért kicsit többet vàrtam. Éjszakai krémként használom, mert sokszor még annyi idő alatt sem igazán szívja be a bőröm, így aztán Nappalra nem tudom használni egyáltalán, főleg, ha másnap sminkelni is szeretnék. Nekem a tubusban nem vált szét a krém, bár nem is rázogattam fel, de egy elég sűrű állagú a textúrája, emiatt nehezen lehet eldolgozni, ami szintén nem pozitívum. Kis ráncaimon rendszeres használat mellett sem észlelek változást, sötétebb karikáimat nem enyhíti. Biztos szép és hidratált a szemkörnyékem tőle, de látványos változást ettől sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 25.

Tvylvis

2022. augusztus 13.

Nem az igazi, és ebben a kiszerelés ist hibás. Naponta használtam, de valahogy rázással, rázás nélkül kiszáradt a krém, nehézkesen kenhetővé vált. Ezt pedig a szemkörnyéken főleg nem szeretem. Egyébként az első 1-2 hónapban szerettem, éjszaka tette a dolgát, bár nagy extrát nem vettem észre. Elhasználtam, de semmiképpen sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

dbeata

2022. április 17.

Szeretem. Szerintem ő is az én bőrömet. Kimondtam neki a boldogító igent. Jól működik, és ár-érték arányban is nagyon jó. A rutinom oszlopos tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 17.

balkri

2022. január 23.

Jelenleg a 2. tubussal használom ( normál kiszerelés) így van tapasztalatom.
1. és legfontosabb, jól fel kell rázni, ellenkező esetben külön válik a fehér krém és jön hozzá egy kis átlátszóbb olajos rész.
Amikor az elsőt kibontottam meglepődtem, hogy milyen kicsi a tubus, ellenben több hónapig kitart. Szeretem ezt a terméket, biztos, hogy újra veszem. Ellenben a gél verziója az ifjú generáció terméke.
Engem nem irritált, kicsit testesebb állag, de könnyen terül és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 23.

Jelenleg a 2. tubussal használom ( normál kiszerelés) így van tapasztalatom.

annamariav

2021. november 28.

Egész jól hidratál felkelnve, viszont lemosva a nap végén már ugyanolyan száraz a szemkörnyék mint volt. A sötét karikákra semmit sem ér. Legalább nem irritálja a szemet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Cseniko

2021. október 7.

Azt gondolom nincs olyan szemkrém ami visszafordítja az öregedést, max csak enyhíti, lassítja a jeleit. Ezen szemlélet mellett ez egy nagyon jó szemkrém. Sokszor a legnagyobb gond, hogy nem kellően hidratált a szemkörnyék, azon ez a termék segíteni fog. Rögtön teljes méretben rendeltem amikor akciós volt, igy is csak 15 miliről beszélünk...szépen a bőrbe olvad, semmi húzás-nyúzás az esetemben amit néhányan tapasztaltak. Csak éjszakai rutinban használom, nappal a water infusing krémet teszem a szemkörnyékemre fényvédő alá. Akcióban újravenném.
Ja és bénázásra hajlamos vagyok, tehát krémek bepislogása, szembe kenése abszolút játszik nálam és érzékeny is a bőröm/szemem, de ezzel a termékkel nulla irritáció!

Up.: azt gondoltam elhasználtam, de a biztonság kedvéért kettévágtam a tubust. Noss ezt mindenkinek szívből ajánlom, a termék még jó 1/3-a a tubusban volt😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

duchess_g

2021. szeptember 13.

Tudom hogy a (sotet) karikak foleg genetikai hajlam miatt alakulnak ki es elvileg nincs rajuk kencefices megoldas, de ez megis mintha valahogy segitene rajta, szepen feltolti a szemkornyeket. Emellett nagyon jol hidratal. Nem olcso, de szerintem sok nala dragabb szemkornyekapolonal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

lexi_toth

2021. július 16.

Szeretem használni, kifejezetten jó hozzá a fém applikátor, hűsít, nekem kicsit csíp mikor felkenem, de nem vészes és cserébe használ, kevésbé puffadt a szemem alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Disodium Rutinyl Disulfate, Resveratrol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Phytic Acid, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Sea Whip Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Glucosyl Hesperidin, Acetyl Glucosamine
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

A réz-glükonát a glükuronsav rézsó formája, amely a hialuronsav építőköve. Az összetevő segíti a víz és más anyagok bőrön belüli szállítását, illetve valószínűleg elősegíti még a sejtregenerációt és a sebgyógyulást is.

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

MATRIXYL™ synthe’6™ nevű technológiában lévő peptid hatóanyag, ami a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrix 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.