Paula's Choice

Ár:   12 980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 1.

Ár:   12 980 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 980 Ft

Omega zsírsavakban és keramidokban gazdag szérum, ami feltölti, erősíti és táplálja a bőrt, segít az egészségesebb, hidratáltabb bőrkép elérésében.

• Különösen hatásos öregedő, szárazabb bőrre
  • Rugalmasabbá, puhábbá teszi a bőrt
  • Zsíros érzet nélkül növeli a hidratáltságot
  • Könnyű, mégis tápláló formula
  • Ellenállóbbá teszi a bőrt a környezeti ártalmakkal szemben
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 12 980 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
pankalany

2019. március 12.

Lelkiismeret-furdalással, de én leszek az első aki ezt a terméket nagyon lepontozza.

Nálam nemigen mutatkozott a bőrrugalmasságot fokozó hatás (lehet nem elég érett még hozzá a bőröm???).

Nem tudom mi lehet a gond, a többi általam eddig próbált PC termék tökéletesen bevált, ez valahogy mégsem működik. Nem extrém zsíros a bőröm, bár a T-vonalam enyhén átfényesedésre hajlamos, és ez a krém kimondottan minden bőrtípusra ajánlott sőt "zsíros érzet nélküli hidratáltság-növelést" ígér, felkenést követően mintha valamicske simító hatást éreznék, de reggelre mintha egy zsírosbödönt öntöttek volna a fejemre. Néhányszor próbáltam esti rutinban, mindig ilyen hatást váltott ki szóval biztosan ő a ludas. Szerettem volna szeretni, de ez nagyon nem érte meg az árát. Átadom anyukámnak, majd meglátjuk nála hogyan válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

nekoSX

2019. február 14.

Pár éve még úgy gondoltam, hogy a Paula lesz az a márka, ami sosem fog felkerülni a polcomra: túl nagy volt a hype körülötte és sok termék összetevői hemzsegtek a sárga pöttyös összetevőktől. Aztán nem is tudom mi történt, először kaptam egy kis mintát, aztán elkezdtem figyelni a skinsmart-os lányok tevékenységét és úgy gondoltam teszek egy próbát. Azt kell mondjam én sem bántam meg!
Ahogy más véleménynél is olvasható az állaga nagyon jó, selymes, és eléggé könnyű is a gyors felszívódáshoz, de ez a szérum nem vizesen könnyű, mint mostanában annyi "bio-natur"termék, ami csak szétfolyik a tenyérben. A bőrömmel csodát tett, a happyskinnel szétmart bőrömet 1 hét alatt rendbe tette. Ami szintén elbűvöl, hogy szemkörnyékre is használom és tényleg ott sem irritál/nem könnyezek/nem folyik be a szemembe a nap végén. A hidratálása tökéletes, nem kevés az én száraz bőrömnek sem és nem is sok, nem fullad alatta az arcom. Tudom, hogy szérum a megnevezése, de sokszor esténként csak ezt használom minden más helyett, és mint arckrém is elég. Pattanást v miteszert nem okozott sosem. Mindenkinek szeretettel ajánlom, megviselt bőrnek egy áldás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

creamchito

2018. december 31.

Most fogyott el az első 30 ml. Nagyon szuper állagra, krémes, de mégis könnyű (kicsit fluidos, de mégsem olyan). Reggel használtam, mint szérumot a fényvédős resist hidratáló előtt. Kombinált bőröm gyorsan beszívta mindig és szebb lett a bőrkép azonnal, ami nagyon szép teljesítmény, hiszen nincs benne szilikon, ami a legtöbb szépségápolási termék esetében az instant szépségért felelős. Nyugtatja a bőrt egyébként, semmi probléma nem volt vele, a bőröm ellenállóbb lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

missy89

2018. május 29.

Nagyon kevés a 30 ml, sajnos gyorsan fogy és ráadásul drága is, de annyira addikítv ez a szérum, hogy attól félek, újra rendelnem kell. A hidratálása az én száraz bőrömnek önmagában nem elég, használok fölé hidratáló krémet is, de nagyon szép, egészséges bőrképet ad. Gyorsan beszívódik, egyáltalán nincs zsíros érzete, kellemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

horzso

2018. január 26.

Ez egy nagyon könnyű, krémszerű szérum, akinek nem száraz a bőre, akár önmagában is elég lehet. Felkenés után egyből bársonyos lesz a bőröm, a szemkörnyékre is használom, nagyon szépen hidratálja. Nekem elég gyorsan fogy, mert a bőröm nagyobb mennyiséget igényel, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 26.

ksdt

Korcsoport: >54
2018. január 5.

Bekenem vele az arcom és a szemem körül, a szem környékemet nem irritálja,viszont jól hidratálja, várok pár percet, hogy kifejthesse a hatását és mielőtt felkenném a hidratálót mindig meglepődök mennyire egészséges, bőrszínt varázsol. Szilikon mentes, krémszerű, rögtön beszívódik, a reggeli és az esti rutinban is használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 5.

Trixi

2017. december 13.

Igen tartalmas, krém állagú szérum, legalábbis számomra, aki inkább fluidokat vagy géles állagú termékeket használok. Nekem teljes mértékben megállja a helyét önállóan is, nem is tudnék még hidratáló krémet is kenni fölé. Viszonylag lassan szívódik be (kombinált a bőröm, csak az orcákon küzdök - küzdöttem - folyamatosan felszíni szárazsággal), még reggel is éreztem a hatását. Puha lett a bőröm, és hosszú időre hidratált. Számomra mindennapi használatra sok, és csak esténként tudom használni, reggel nincs időm megvárni a beszívódást. Viszont a téli hidratálás gondomat, a felszíni bőrszárazságomat egy szempillantás alatt megoldotta. Csak hozzá fogok nyúlni, ha érzem, hogy plusz hidratálásra van szükségem. Ja és a szemkörnyéken valami fantasztikus, szemkrémnek csakis őt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

PiciCic

2017. június 14.

Imádom! Könnyen kenhető,gyorsan felszívódó,rétegezhető(nem kukacosodik) formula. Illatmentes és egyáltalán nem irritál. Szebb bőrképet eredményez és minimálisan hidratál is. Reggeli rutinomban kapott helyet. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

KezdoManias

2017. június 10.

Az EL ANR II helyett kereszem valamit, amit már évek óta használok - most viszont úgy éreztem, váltani kellene. Még csak néhány alkalommal használtam ezt a szérumot, első benyomásaim igen pozitívak. Könnyen kezelhető, pumpás flakon, az ígéreteket tükröző, súlyos csomagolásban. Kellemes, gyorsan felszívta a bőröm, egész jól hidratál is. Mivel többféle szérumot is bevetek párhuzamosan, ezen túlmenően más változást nem érzek - nem is tartom szükségesnek, elég, ha meg tudja állítani az esetleges gyors romlást:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Salvia Hispanica Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!