Paula's Choice

Ár:   9 600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   9 600 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9 600 Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 9 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Adele900

2024. március 28.

Sajnos nekem annyira nem valt ez be, sok volt az en boromnek. Ez nem a termek hibaja valoszinuleg a velemenyeket elnezve, de nekem huzodott utana a borom. Az allaga es a hasznalati elmeny viszont teljesen rendben volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 28.

Novita

2023. december 3.

A zsíros bőröm arcápolási rutinjának alapdarabja. Néha néha megpróbálkozom mással, de azonnal visszatérek. Kíméletes, de alapos és határozottan jobb tőle a bőröm komfortérzete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 3.

munoom

2023. augusztus 26.

Termékmintát vettem belőle először, ha esetleg nem tetszene a bőrömnek, akkor ne bánja nagyon a pénztárcám. Nos, nem kellett csalódnom, talán ez eddig a legjobb arclemosóm, úgyhogy alig várom, hogy legyen újra készleten és rendelhessek belőle :)

---
Update: használtam egy darabig, úgy éreztem, hogy jó volt, de sajnos egy idő után túl sok az én bőrömnek, úgyhogy váltottam G&G Jelly Jokerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 26.

---

duchess_g

2023. július 15.

Nekem csalodas. Jo minosegu, kimelo habzo lemosot kerestem, ezt ajanlas alapjan valasztottam. Kellemes puha allaga van, erezni hasznalat kozben, hogy jo minosegu. Szerintem eleg jol tisztit is, mitesszert, pattanast nem okoz. Viszont par hasznalat utan eszrevettem, hogy iszonyatosan irritalja, kipirositja a boromet es fellangolt tole a rozaceam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 15.

Carnageous

2023. április 20.

Igazi luxus lemosó, szuper állaga van, én nagyon szerettem. Sokáig elég, nagyon szép bőrképet eredményez. Az ára kicsit borsos, de még így is gondolkozom, hogy visszatéerk rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 20.

Petra901018

2023. április 8.

Nem rossz lemosó.
Jól tisztít, puha krémes habja van.
Nem szárít.
Igazából nem tud semmi olyat, amit mondjuk kicsivel olcsóbb La roche posay, cerave, vagy akár néhány drogériás társa ne tudna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 8.

Nem rossz lemosó.
Jól tisztít, puha krémes habja van.
Nem szárít.

tunderke0102

2023. február 20.

Egyszerűen tökéletes. Nem húz, nem szárít, finoman habzik, mindent leszed. Az ára nem túl baráti, de ez sajnos minden Paula termékre igaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 20.

JuditMonika

2023. február 12.

Nagyon jó lemosó, az én zsíros bőrömnek egy felüdülés, kellemes tapintású bőrfelszínt eredményez, és a hatékonysága is nagyon jó. Icipici is elég belőle. Az egyetlen hátránya az ára, de ennek ellenére is 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 12.

melitta777

2022. november 12.

Utazó szettet vettem, kipróbálás gyanánt.
Hát.. mit ne mondjak! Imádom. Könnyedén leszedi a sminket, utána pihe-puha a bőröm. Ami zavaró picit, hogy csípi a szemem.
Ezek ellenére is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 12.

Utazó szettet vettem, kipróbálás gyanánt.
Ezek ellenére is 5 csillag.

Cseniko

2022. május 17.

Nagyon sokan szeretik, hozzáértők ajánlják is. Nekem nem hozta a wow érzést. Tény, hogy nagyon gazdaságos, kevés is nagyon szépen tisztít. Én Foreora teszem. A normál/száraz/vízhiányos bőröm nem húzódik utána, de semmi olyan pluszt nem kaptam a terméktől, ami miatt újravásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 17.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Arginine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .