Paula's Choice

Ár:   9 600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   9 600 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9 600 Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 9 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Peach & Lily arctisztító
Ár: 4000 , Eladó: vflora33
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Tiszaújváros, fizetés: Utalás után foxpost, posta

balkri

2020. december 10.

Az első PC lemosó, amit kipróbáltam és valóban azt nyújtja, amit írnak róla. Szépen megtisztítja az arcbőrt, nem szárít, nincs húzódó érzés, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

hoembera

2020. december 7.

A bőröm: kombinált, orron-állon mitesszerek és néha kisebb pattanások, az orcám érzékeny, kipirosodó, a szememnél, homlokomon kezdődő ráncok (34 éves vagyok).
Most vagyok a Deluxe méret vége felé, és megrendeltem a nagy kiszerelést. Géles habzó lemosóról váltottam erre és ég és föld a különbség. Annyira gyengéd, és tényleg luxus érzés az arcon. Azt nem tudom, hogy a sminket mennyire mossa le, mert én csak színezett fényvédőt használok, szememet sem sminkelem érzékenység miatt. Picit habzik is, Foreoval nem igazán, de mivel újabban kémiailag hámlasztok, úgy érzem, arra nincs is annyira szükség már. Az ára viszont mint minden PC termék borsos, de ezek tényleg nagyon jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

SchmitterBettina

2020. szeptember 22.

Nagyon szeretem. Szépen tisztít, Foreo val használom. Ha sminkelek , azért egy olajos lemosóval lemosom a smink nagy részét. Az elején meg kellett szoknom , hogy nem habzik. Nincs feszítő, húzós érzés használat után. Nagyon szeretem. Újra veszem, ha elfogy. Napi használat mellet már két hónapja használom, és kb félig van, így már nem is olyan vészes az ára .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Niki9494

2020. szeptember 21.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és hat mit mondjak... életem legjobb lemosója. Nem tudok rá rosszat mondani! Először a kis kiszerelést vettem meg próba jelleggel,de most már jöhet a nagy is mert tényleg szuper. Nem hittem volna.. már annyi félét próbáltam.
Ez a termék nem okoz pattanást,miteszert, nem szárit.
Jó az állaga,(kicsit fura hogy nem nagyon habzik de ennek ellenére teszi a dolgát!) van hogy kézzel vagy Foreoval használom. Csúcs szuper! Picit lehetne olcsóbb,de túl teszem magam rajta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Ez a termék nem okoz pattanást,miteszert, nem szárit.

hajkedvelo

2020. szeptember 20.

Szuper lemosó, szépen tisztít, de gyengéd és nem szárítja a bőröm. A szemem extra érzékeny, de a maradék sminket is lemoshatom vele, egyáltalán nem csíp vagy irritál. Annyira én nem tapasztaltam a habzást, de ez nem is zavart :D Plusz pont hogy elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

LoRs

2020. szeptember 8.

A megszűnt Vagheggi Balance lemosó habja helyett kezdtem használni, amit nagyon szerettem. Nos, ez a lemosó talán még a Vagheggi-nél is nagyobb kedvenc lett nálam. Alaposan, kíméletesen tisztít, már lassan 2 hónapja ezt használom, és rögtön megérzem a bőrömön, mikor nem ezzel mosom le. Sajnos a webshopban ahonnan szoktam rendelni elég régóta nem elérhető, amin nem is csodálkozok a sok pozitív véleményt látva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

renikathi

2020. július 30.

A legjobb lemosó, amit valaha próbáltam. Alaposan tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

A legjobb lemosó, amit valaha próbáltam. Alaposan tisztít, nem szárít.

Penge

2020. július 21.

Aránylag jól leszedi amit kell, de mégis ez az a termék amiről le tudok mondani. Főleg amióta glycolc-acidos és beta-salicyles lemosót is kipróbáltam, azóta egészen más perspektívába került nálam az arclemosás. (Olyannyira ,hogy a jövőben csak AHA és BHA összetevőkkel rendelkező arcmosókat fogok használni. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

rrituss

2020. június 27.

Nagyon krémes, igazán kellemes állaga van, ami vízzel érintkezve sem habzik, de ez egyáltalán nem is baj, igazán kíméletes. Szuperül tisztít, sminket, az egész napos koszt, viszont valamennyire táplálja is a bőröm, nem éreztem azt a kellemetlen, feszülő érzést arcmosás után, mint eddig oly sokszor, és kapkodtam is gyorsan a szérumok után. Minimális húzódást érzek csak, de teljesen rendben van. Jó érzés vele arcot mosni, és örülök, hogy illatmentes is. Semmilyen bőrproblémát nem okozott, az adagolása praktikus. Árban kicsit magasabb kategória, de a mennyiség így sem rossz, viszont most a Cerave hydrating cleanser-ét próbálgatom, mert ha beválik, az ár miatt átpártolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

munoom

2020. június 4.

Termékmintát vettem belőle először, ha esetleg nem tetszene a bőrömnek, akkor ne bánja nagyon a pénztárcám. Nos, nem kellett csalódnom, talán ez eddig a legjobb arclemosóm, úgyhogy alig várom, hogy legyen újra készleten és rendelhessek belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak