Paula's Choice

Ár:   8 800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   8 800 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 800 Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 8 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
kyldyko

2020. február 11.

Nagyon jó és nagyon alapos lemosó. Soha nem hagy a tonikozásra már egy pöttynyi sminket sem a vattapamacson. Nem szárít és nem irritál! Kényes pontja: a szemfestéket nem szedi le rendesen, és aegy lemosóhoz képest az ára, de szebb tőle a bőröm, mert egyáltalán nem szárít így lehet, hogy újra fogom venni.
Most a tonikom is PC, az is működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Most a tonikom is PC, az is működik. :)

ironkinga

2020. január 29.

A legjobb lemosó, amit valaha használtam. Már a 4. kiszerelést rendeltem belőle. Extrém jó az állaga, nem szárít, nem húz, minden este úgy várom az arclemosást!:) Csillagos 5-ös nem is kérdés! Ezt a terméket mindenkinek ki kell próbálni! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

pBeata

2020. január 9.

A legjobb lemosó amit eddig használtam. Nagyon kellemes állaga van, nem szárít. Az ára egy kicsit húzós, de nagyon kis mennyiség elég belőle, úgyhogy sokáig kitart :) mindenképp újravevős, kitartok mellette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

lacee4

2019. december 31.

Legjobb lemosó. Nem szárít, nem irritál. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Legjobb lemosó. Nem szárít, nem irritál. 5*

Gerireni

2019. november 11.

Imádom!!!!! Annyira jó! Selymes érzést hagy maga után,nem zsírosodik a bőr! Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Mhajni

2019. november 10.

Az ára fájó pont, egyébként jó lemosó, szuper összetevőkkel. A kis kiszerelést vettem meg, az kb egy hónapig elég volt nagyon minimális mennyiséggel (kb borsónyi), és csak este használva. A sminket nem szedi le maradéktalanul, nála is szükséges a double cleaning, de ha nincs szempillaspirál meg szemceruza csak alapozó, akkor elég lehet magában is. Kombinált vízhiányos bőrömnek jó volt, a szemkörnyéket picit szárította csak. Az ára miatt, és mert azért messze van a csodaszertől, hármast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Soly77

2019. szeptember 17.

Jajj mondom ebben mi is a nagy szám? úgy hogy nagyon elégedett vagyok a Paula termékekkel... de aztán rájöttem hogy ez is egy olyan termék a PC- től ami észrevétlen teszi a dolgát. Wow hatás nincs... de olyan szépen és láthatatlanul nyújtja az extra minőséget hogy csak idővel jöttem rá.
Nagyon klassz magas minőségű termék... imádom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Nagyon klassz magas minőségű termék... imádom használni!

Pomelo

2019. szeptember 14.

Az abszolút kedvenc arclemosóm. Próbálkoztam mással mellette, mert szeretek kísérletezni, és kicsit drágának éreztem, illetve hiányzott az illat, de kár volt.
Gyönyörűen leszedi a sminket, a szemem sem csípi, utána a bőröm nem feszül, puha, selymes, mégis segít a zsírosodást kordában tartani. Plusz a csomagolás is praktikus pumpás, és nekem kifejezetten tetszik is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Cipriana

2019. szeptember 3.

Habár már megváltozott a csomagolása, a legjobb és legkímélőbb arclemosó, amit eddig használtam, már többször is újravettem, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

melcsi911

2019. augusztus 26.

Már a 2. flakont használom belőle, nagyon jól tisztít és kevés elég belőle! A hámlasztóját is használom és tervezem be szerezni a nappali arckrémet mellé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak