Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 390  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 390  Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 8 390  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Vica75

2019. május 3.

Pár éve még nagy durranás lehetett ez a lemosó, de most már elérhető olyan ami hozza ezt a hatást fele ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

kingag

2019. március 25.

Újravevős! Abszolút megéri az árát, és nagyon sokáig elég, nagyon praktikus a pumpás adagolója is ami megakadályozza, hogy túl sokat nyomjunk belőle.
Szuper, hogy az összetevőiben megtalálható a BHA, illetve hialuronsav.
Pihe-puha lesz tőle az arcom, ahogy már előttem írták, csak csatlakozni tudok, igazi "luxus" arclemosó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Szuper, hogy az összetevőiben megtalálható a BHA, illetve hialuronsav.

babyface

2019. március 14.

a lemosók királynője, tényleg igazi luxus felüdülés a bőrnek! :) annyira csodás bőrképet eredményez már csak az hogy ezzel mosom le az arcomat reggel és este, legszívesebben nem is használnék utána mást! :D egyáltalán nem szárít, finom, pihe-puha bőrt eredményez, egy pumpálás is elég belőle (sőt szerintem még sok is) szépen habzik szóval hatalmas az imádatom egyedül az árával nem vagyok kibékülve. :(

update: már a második flakonnál járok, de valahogy most kezd alábbhagyni a lelkesedésem. egyrészt, amit nyilván mindenki észlelt, baromi drága, ennek ellenére elég gyorsan fogy (én mondjuk reggel is és este is használom, megpróbáltam a reggeli 'adagot' felezni, tehát csak fél pumpálásnyit nyomok a pofázmányomra) tavaly május óta rendelem a rutinomat a skinsmart-ról és a survival szérumon kívül (ami ugye 30 ml...) ez az egyedüli termék, amit újra kellett rendelnem (a többi vagy nem vált be vagy még nem fogyott el egy év alatt!) néha amikor 0 kedvem van végigcsinálni az esti rutint és éppen csak ráveszem magam, hogy micellával és ezzel lemossam az arcom másnap pikkelyesre szárad... :( szóval lehet mégiscsak visszatérek a 700 ft-os Balea illatmenteshez mégiscsak 10ed annyiba kerül és vele nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

pankalany

2019. március 12.

Már a második nagy flakonnál járok és imádom. A család több termékét is használom (tonik, hámlasztó, fényvédő, stb.) nekem ez a kedvencem. Tényleg az "én" kombinált, T-vonalban zsírosodó, bőröregedés jeleit enyhén mutató bőrömre találták ki.

Reggel és este is használom, az enyhén vizes bőrön egy pumpálásnyit finoman oszlatok el. Először egy delux mintát rendeltem azt gazdaságosabban tudtam használni mert úgy érzem az egy pumpálásnyi kicsit sok egyszerre de a nagy kiszerelésből nem tudok ugyebár kisebbet kinyerni. (Erre vonnék le fél csillagot de mivel ezt nem tudok, marad az 5.)

Bársonyosan krémes textúrájú, nem habzik fel túlságosan, de ez egyáltalán nem baj, mielőtt lemosom picit hagyom "hatni" (ez csak az érzet miatt mert olyan jó mikor rajtam van, nem tudom hozzátesz-e a végeredményhez.) A felesleges faggyút eltávolítja, de közben egyáltalán nem szárít. Az eredmény sima és selymes, hidratált bőr, szuper érzés és még csak ezután jön a rutinban a többi finomság.

Egyetlen hátránya az ára, de az érzés amit kivált és a bőrkép amit összességében eredményez minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

porcukor

2019. február 1.

Annyira elegáns és kifinomul ez a termék mind küllemében mind beltartalmában. Az eddigi lemosóim géles állagúak voltak, de ez a krémes változat nekem még jobban tetszik. Az "illata" engem a nyers kókuszra emlékeztet és teljesen elvarázsol a krém gyöngyházfénye, mindig megcsodálom. Tökéletesen tisztít, nem húzódik utána a bőröm. Az estéket és a reggeleket pedig kifejezetten várom, hogy együtt indítsuk a rutint.
Tényleg borsos ára van, viszont ki lehet fogni kedvezményeket rá. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Drazsi

2019. január 15.

Rendeltem egy deluxot. Csak úgy kiváncsiságból, hogy mit tudhat egy ilyen árkategóriájú lemosó. Kb 5 hétig elég volt napi 2-szeri használat mellett.
Maga az állaga tetszik, olyan kis selymes :) szépen tisztít, nem szárít, nem irritál, pedig a legtöbb terméknél ezt tapasztalom. Ez a legjobb lemosó amit valaha próbáltam, de tényleg. Szerintem beruházok egy nagyra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

bugeyes

2019. január 10.

Lemosók terén nem vagyok túl válogatós, de a sok luxi attribútum miatt ki szerettem volba próbálni. Először nagyon fura volt ez a gazdag, krémes állag, nem értettem, hogy hogy fog ezzel megbarátkozni a zsíros bőröm. Egyébként kellemes csalódás, szépen eltávolítja a felesleges faggyút a bőrömröl és mégsem szárítja ki, hanem szép, tiszta, pihe-puha. Az ára miatt viszont nem biztos, hogy újra fogom vásárolni, de ennek ellenére nem tudok levonni csillagot, mert tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

sssniki

2019. január 4.

Picit furi a szaga, de ez engem nem zavar. Tisztítani tisztít. Mégis 3 csillagot kell, hogy adjak. Oka, hogy drága és az én extrán zsíros bőröm száraz lett a mosás után :( Még jó, hogy csak a 30ml-s picit rendeltem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

BTLaura

2018. december 22.

Én is delux mintával kezdtem az ismerkedést, ami tényleg sokáig kitart ahhoz, hogy az ember eldöntse mit is tud a termék. A sminket nagyon szépen lehozza, a spirálban kételkedtem, de bármikor átmentem utána micellás vattakoronggal, az mindig tiszta maradt. A használat után egy nagyon enyhe szárító érzést tapasztaltam, de lehet csak a bőröm téli állapota volt a ludas. Kellemes állaga van, jó simogatni vele az arcot. A teljes ára elég húzós, vannak hasonló jók koreai vonalon, de megérte kipróbálni. Ami negatívum még, hogy a repülőutat egyedül ez a termékem nem bírta. A kupak szélénél kifolyt egy elég tisztességes adag mindkétszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

schuller.eva

2018. november 26.

Szinte a teljes sorozatot megrendeltem (cleanser, hamlasztó és nappali krém)
Azt kell mondjam, hogy működik. Nagyon jól eltávolítja a sminket és nagyon selymes a borom tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Szinte a teljes sorozatot megrendeltem (cleanser, hamlasztó és nappali krém)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak