Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 390  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 390  Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 8 390  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
mariib

2018. április 1.

Szépek az összetevők, nagyon jó érzés a krémes állaga, nem szárítja a bőröm, és jól kiegészíti a bőrápolási rutinomat, de sajnos nem hozza le a sminket, pedig csak gyenge/közepes fedésű alapozót vagy csak színezett hidratálót szoktam használni. Emiatt egy kicsit csalódás, szerintem vissza fogok térni a Bioderma lemosómhoz, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

PBHenrietta

2018. március 6.

IMÁDOM! Ez volt az első PC termékem. Korábban nem használtam lemosókat, nem is sminkeltem, így egy vizes arcmosás volt a napi rutinom. A krém nagyon jó állagú, könnyen eldolgozható és kevés is elég belőle. Lemosás után selymes tapintású a bőrőm és érzem, ahogy feszesít, összehúzza a bőröm. Pattanások egyáltalán nem jöttek ki rajtam, pedig nappali és éjszakai krémeket, valamint szérumokat is használok. Sőt, a homlokomon található hólyagszerű pattanások (?) is eltűntek azóta, pedig azoktól nagyon régóta szenvedtem már. Egy Delux mintát vettem próbaképpen, de újra fogom vásárolni, mert nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

anneshirley

2017. december 20.

Szuper lemosó. Alaposan, de gyengéden tisztít, és egyáltalán nem szárít. Nem hittem volna, hogy a PC termékek közül végül egy lemosó válik be a legjobban (persze még sok minden van, amit nem próbáltam). Az ára fájdalmas pont, ugyanakkor nagyon sokáig elég. Sminklemosásra más terméket használok, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy makacsabb sminkkel mennyire küzd meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

meteora27

2017. december 10.

A legjobb arclemosó amit eddig használtam. Szépen összehúzta a pórusokat , makulátlanul tisztítja a bőrt, nem szárít ,nem írtál. Csak egy baja van az ÁRA!!!! Ne lenne olyan drága....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

NikiN

2017. július 15.

Ez a legjobb arctisztito amit valaha probaltam. Keves is eleg belole es nagyon szepent tisztit, osszehuzza a porosukat. Az illata nagyon kellemes, kcisit szappanos illatra emlekeztet. Kicsit talan huzodik a borom utana, de ez egyfajta kellemes erzes a szamomra. Mar elhasznaltam egy teljes flakont es most uton van a masodik is. A ketto kozott attertem es probalkoztam mas termekekkel is, de szinte mindtol pattanasosodtam, ugyhogy most visszaterek ehhez. Remelem, hogy tovabbra is ennyire be fog valni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

creamchito

2017. március 13.

Valóban tökéletesen távolítja el a nap során a bőrre rakódott szennyeződést és a felesleges olajat. Kíméletesen tisztít, nagyon finom, krémszerű az állaga. Azon kevés lemosók egyike, ami számomra semmilyen bőrirritációt, pirosságot nem okozott. Kellemes tapintású, szép, tiszta a bőrképet eredményez. Egyáltalán nem szárít és nem húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

PMJuci

2017. február 20.

Nem gondoltam, hogy így megszeretem ezt a lemosót. Bár számomra picit büdi,de nagyon jó érzés a bőrömnek.Nem habzik olyan veszettül, épp csak annyira, hogy eltávolítsa a zsírt és sminket. Használat után viszont máris kellemes tapintású lesz a bőröm, és nem húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

kneva

2017. január 27.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, több mint 2 hete használom. Tényleg tökéletesen leöblíthető, nem hagy csúszós réteget az arcomon. Nem szárítja, nem irritálja a bőrömet, leöblítés után nem húzódik a bőröm. Nem túl erősen, de mégis jól habzik, én kis kézi kefével használom. A Clinique lemosómat cseréltem le erre, és egyáltalán nem bántam meg.
Majd apránként beszerzek a többi termékükből is, mert egyszerre azért húzós egy teljes rutint megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

peachcream

2017. január 14.

imádom az állagát, az illatát (tudom, elvileg nincs illata, de mégis van valami finom tiszta illata, ami kiérezhető) szép, tiszta, üde bőrt eredményez. egy élmény a használata. eddig nem találtam nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Penge

2016. december 21.

Aránylag jól leszedi amit kell, de mégis ez az a termék amiről le tudok mondani, pótolható. Mindenféle lemosót kipróbáltam már gél,hab, tej, szappan, és azt kell mondanom, hogy ezért az árért inkább veszek szérumot, mert az rajta is marad a bőrömön és így ki tudja fejteni a hatását, míg a lemosó, 1-2 percig érintkezik a bőrrel és úgyis lemosom. Egy jól megválasztott, ideális ph-jú kíméletes lemosó is megteszi, így jobban járok ha a fennmaradó összegből, beruházok valami jó kis boosterre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak