Best of Beauty 2019

Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 390  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 390  Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 8 390  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
MissNickole

2016. december 16.

Nekem ez az egyetlen Paula's Choice termék ami nagyon bevált.
Én azzal kezdtem, hogy az összes termékből amiből volt minta rendeltem és szépen kipróbálgattam őket.
Minden más csapnivaló filléres vacak volt, ez az egy ami ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

Nekem ez az egyetlen Paula's Choice termék ami nagyon bevált.
Minden más csapnivaló filléres vacak volt, ez az egy ami ér valamit.

Loona

2016. november 10.

Rendelés mellé ajándékba kapott tasakos mintát használtam, ami 4 alkalomra volt elég, így a hosszútávú hatását nem tudom véleményezni. 4 alkalom alatt viszont nem lettünk barátok, és akkor sem vásárolnám újra a terméket további használatra, ha "drogériás" ára lenne.

A termék állaga nekem fura volt, de valószínűleg csak azért, mert hosszú évek óta géles lemosókat használok. Habzani egyáltalán nem habzott, amivel szintén nem lenne problémám, de a terméknév mást sugallt, így mást vártam.
Amiért viszont a nem túl szimpatikus pontszámot kapja, az bizony nálam is az "illata". Enyhén "semleges" szappanra emlékeztető, de fullasztó, szúrós szaga az én orromnak kifejezetten kellemetlen volt, többször észrevettem, hogy inkább visszatartom a lélegzetem a lemosás erejéig. Nagyon halványan használat után is érezhető volt, úgy egy-két órán át enyhén meg-megcsapott a kellemetlen szaga, pedig mást is használtam utána :S
Félrertés ne essék: egyáltalán nem azt várom, hogy agyon legyen illatosítva, vagy hogy egyáltalán illata legyen, sőt. Az arcom közvetlen közelében egyáltalán nem szeretem az illatokat, fixen jelen levőként még akkor sem, ha amúgy az illat tetszene. Szinte csak illatmentes terméket használok, és ezek között is bőven van olyan, ami mégis kellemes az orromnak - vagy szimplán semleges, az ilyet szeretem a leginkább. Ha valamit az arcomra, az orrom alá, a szám közelébe kenek, attól viszont igenis elvárom, hogy ne legyen kellemetlen szaga (számomra, de ez természetesen orr és ízlés kérdése is). Ez a termék nálam sajnos itt elhasal.

Az illat mellett amúgy azt is problémásnak tartottam, hogy húzódó, enyhén száraz érzést hagyott maga után, pedig szuperzsíros bőröm van, amivel ezt nehéz elérni. Ezen kívül irritációt, pattanást vagy ilyesmit nem okozott, és lemosni is lemosta, amit kellett, ez pozitív.

Összességében én inkább maradok az olcsóbb, de bevált lemosómnál, drágábbat és anti-aginget pedig inkább arckrémből, fényvédőből és szérumból veszek, már csak azért is, mert bár ártani biztosan nem árt, de nem tudom, használ-e számottevően, és ezért megéri-e ennyivel több pénzt kiadni a sok anti-aging összetevőért egy olyan termékben, ami jó, ha 10 másodpercig van a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

zsj

2016. november 8.

Nagyon jó kis lemosó, krémes, nem szárít, més a sminkmaradványokat is maradéktalanul leszedi, jót tett a bőrömnek, de sajnos nagyon drága :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Nadin0318

2016. október 12.

Nagyon szeretem! Többször megvettem a deluxe kiszerelést, de aztán beruháztam a nagy kiszerelésre. Sokáig elég, és nagyon jó érzés vele az arclemosás. Finom, krémes az állaga a hatása pedig látványos. Szépen rendbehozta a bőrömet (a tonikjával együtt használtam), de sajnos az ára miatt nem hiszem, hogy újra rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

Andrea17

2016. szeptember 19.

Nem szárította a bőröm, sőt, kifejezetten hidratált volt a használat után, de egy idő után pattanásokat okozott. És az ára is elég húzós, az Ilcsi fekete szappan jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Makk Zsuzsó

2016. szeptember 18.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire fel tud villanyozni egy arctisztító. Arclemosóból sosem vettem drágát, és valószínűleg ezután sem fogok, bőven megelégszem a Dm saját márkásaival, de ez a PC nem hasonlít egyikhez sem. Krémes, nem szárít, sőt, mintha hidratálna is, és ragyog utána a bőröm. Fogok tenni vele egy próbát teljes kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Lorna

2016. szeptember 5.

Nem volt rossz, de nem is éreztem olyan kiemelkedően jónak.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nem volt rossz, de nem is éreztem olyan kiemelkedően jónak.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
jessy1210

2016. július 7.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Leszed minden sminket (mondjuk minimálisan sminkelek), szememet nem irritálja, selymes lesz utána a bőröm és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Pocok1972

2016. július 5.

Hosszan tartó, mert kevés kell belőle, így árban sem annyira ijesztő, tetszik, hogy nincs telenyomva illatanyagokkal, szép az ossztevőlista, jól habzik, jól tisztít, és nem tesztelték állatokon. Maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

ami2015

2016. június 17.

Két hónapja használom ezt a lemosót. Szeretem, hogy pumpás, elég belőle egy pici a tenyerembe, kis vízzel nekem nagyon jól habzik. Illata nem is igazán van. Nekem minden sminket leszed és nagyon puha utána a bőröm, cseppet sem szárít, nagyon szeretem. Sokáig elég lesz, nagyon gazdaságos, de az ára miatt akkor is csak 4 csillagot adok, mert az viszont eléggé magas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak