Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 390  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 390  Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 8 390  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
stefiniki

2016. április 16.

Nekem sem igazan habzik (vagy csak en hasznalok keveset belole?!) de tisztitasa jo, es nem szarit!
Egyebkent birom, hogy sokan panaszkodnak a "szagara". Mi a fontosabb, hogy parfummel teli lemosot kenjunk az arcunkra, vagy hogy a bornek egeszsegeset? szerintem egyertelmu, szoval engem szaga-illata egyaltalan nem erdekel

up:En a vilagos kek Resist termekcsalad mintait rendeltem meg nagy nagy remenyekkel, hiszen mar evek ota szemezgetek a markaval es kuzdok a pattanasos borommel. Annyi jot olvastam es neztem roluk, hogy bar nem kifejezetten erre a celra alkottak, elvileg hatasosnak kellene lennie (a leirasaikban is ott szerepel a breakouts es a blackheads mint problema), nos, amikor elkezdtem hasznalni "szerencsere" pont egy olyan idoszaka volt a boromnek, amikor brutalis ocsmanysagokkal volt tele, igy hat megallapitottam, hogy nem az. de egyaltalan, mintha vizzel kenegettem volna napi 3-4 lepesben az arcom, ami elkeseritett egy kicsit, bar tudom, hogy ezek szerint nem jol valasztottam a termekcsaladot es biztos nem hasznaltam eleg ideig sem, de azert en megis vartam legalabb csak valamicsket, igy megneztem, hogy tudok-e Clear mintakat rendelni, de sajnos nem, na ez mar jobban elkeseritett. szoval most muszaj lesz deluxeokat venni, de a Clear csaladtol meg mindig varom a megvaltast..
Szoval ha problemas borre nezzuk, 1 csillag, de legalabb ki lehet probalni, rontani nem rontott, rosszul valasztottam, es talan ez a cleanser az egyetlen, aminek volt lathato eredmenye (semmi extra, csak a tisztasag), igy adok egy 3at a masik csaladhoz fuzott remenyeimmel tele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Lapetite01

2016. április 16.

Hosszabb idő alatt sikerült kialakítanom egy Paulás bőrápolási rutint. Ez volt az utolsó termék, amit beszereztem, mert jó lemosóm már volt korábban is. Lehet, hogy az összetevője nem volt ennyire szép, de jól működött.
Most, hogy már egy ideje használom, nem találom extra kivételesnek. Igaz, hogy gyengéd lemosó, szép összetevőkkel, de sajnos nem szedi le maradéktalanul a sminket. Legalább kétszer kell használnom, hogy tisztának érezzem az arcom, és utána még micellás vízzel is át szoktam törölni, hogy lássam a vattakorongon, tényleg tiszta-e a bőröm. Időnként enyhe szárító hatást is érzek, kellemetlen szagot azonban nem.
A csomagolás nagyon tetszik, a pumpával jól lehet adagolni a kellő mennyiséget.
Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert nagyon jó lemosót, nagxon szép összetevőkkel töredék áron lehet találni a koreai termékek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

A csomagolás nagyon tetszik, a pumpával jól lehet adagolni a kellő mennyiséget.

barbimariposa

2016. április 7.

Ajándék termékmintaként érkezett a rendelésemhez és sajnos csalódást okozott. Eléggé büdös és egyáltalán NEM habzik és picit szárít...Az arclemosóval való tisztítás nálam napi rutinnak számít és szeretem, ha tiszta és friss érzetű utána az arcbőröm. Ennél sajnos ezt sem éreztem, nem ajánlom senkinek sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Amea

2016. március 28.

Ha félreteszem a Paula nevet és csak az érdekel, hogy mit tud a lemosó:
- tisztít, de ha előtte nem vakarom le külön, akkor a sminket két körben sem hozza le maradéktalanul (csak tipp, hogy ne higgy a látszatnak, a bb krém meg a fényvédő maradvány még ott van, attól, hogy nem látod! A tonik nem hazudik... ;) )
- az illata semmilyen, ami nálam egyáltalán nem baj
- nem hagy érezhető réteget maga után
- nem habzik rendesen, mondjuk így is kiadós
- kicsit szárít
- szép összetevők (jó, persze, úgyis lemosom, de legalább nem is allergizál)

Jó kis cucc ez, de nekem nem éri meg az árát, főleg, hogy a koreai mezőnyben kéne indulnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Ha félreteszem a Paula nevet és csak az érdekel, hogy mit tud a lemosó:
- az illata semmilyen, ami nálam egyáltalán nem baj
- nem hagy érezhető réteget maga után
- nem habzik rendesen, mondjuk így is kiadós
- kicsit szárít
- szép összetevők (jó, persze, úgyis lemosom, de legalább nem is allergizál)

svekits

2016. március 28.

A legutóbbi rendelésemhez kaptam egy kis mintát, ami kb 5-6 használatra nekem bőven elég volt (sminket nem ezzel mostam le). Kicsit aggódtam, mert hogy habzó is, meg zsíros-kombinált bőrre ajánlott, én meg száraz vagyok de abszolút nem volt vele gondom. Hál' Istennek alig habzik, én ki nem állhatom a habzó lemosókat, mindegyik szárítja a bőröm. Ez a lemosó nagyon gyengéd, krémes, minimálisan habzik, utána puha és tiszta az arcom, és a pár használat után nem is szárított. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, bár kétlem, hogy megvenném, nekem a 600Ft-os lemosóm is bőven elég, igaz, annak nincsenek ilyen szuper összetevői. Úgy gondolom, ilyen összetevőjű lemosó abszolút nem prioritás, majd ha gazdag leszek, akkor majd használok ilyeneket :D Egyébként maximális pont, még úgy is, hogy nem az én bőrtípusomra való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

patszi

2016. március 19.

Mintát kaptam ajándékba.Bár a bőröm száraz,a lemosó állagra krémes,jó volna rá, de nem habzik és a szaga borzalmas.A másik teóriám,hogy olyan kevés időt van a bőrömön,hogy szerintem felesleges lemosóba ilyen INCI.Tisztítson és ne szárítson,több elvárásom nincs.
Ingyen se kéne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Ingyen se kéne.

Széncinke

2016. március 12.

4 zacskós mintát használtam el belőle. Krémes, lágy állaga van, ugyanilyen tulajdonságú, kevés habbal. Nagyon jól leszedi a szennyeződéseket, és lemosás után nem lesz száraz érzetű a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Niki1991

2016. március 10.

Deluxe mintát rendeltem, de nekem nem habzik, és az illata is borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Deluxe mintát rendeltem, de nekem nem habzik, és az illata is borzalmas.

novak.v

2016. március 6.

Mintákat próbáltam ebből is, szerencsére. Jól tisztít, de nem érzem annyira tisztának és simának a bőrömet mosakodás után, mint a Cliniquel. Úgy voltam vele, árban majdnem ugyanott vannak, hátha ez jobb a bőrömnek. Nem volt jobb, nem is rontott rajta. Nem látom akkora durranásnak, de örülök, hogy mások ennyire szeretik. Ő nem fog beköltözni hozzám, de ha nem próbálhattam volna ki, lehet abba belehalok :D Azért a 4-est megérdemli, szemetgyönyörködtető összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

melanie500

2016. február 12.

Ez a lemosó állagra és hatásra is teljesen ugyanaz, mint a skin balancing türkizkék lemosó. Krémes, kellemes, lágy habja van. Tökéletesen tisztítja az arcot. Nem irritál, nem szárít. Nem sminklemosó, azt tisztázzuk azért, de! Ennek ellenére nekem szinte teljesen képes leszedni a teljes sminket és utána már a micellás vizemnek alig van dolga. Mintákat próbáltam, de a teljes kiszerelés szerintem nem éri meg. A türkizkék ugyanezt tudja, csak olcsóbban pumpás kiszerelés nélkül és kevesebb anti-ageing összetevővel. Viszont mivel ez egy lemosó, azt gondolom nem releváns az öregedésgátló hatása, hiszen úgyis lemossuk... Ettől függetlenül A Lemosó (aláhúzott, vastagon szedett és dőlt betűvel 18-as betűméretben) mind a kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak