Best of Beauty 2019

Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 390  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 390  Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 8 390  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
laural

2016. január 5.

Termékmintát rendeltem belőle, ami meglepően sokáig elég. Maximálisn meg vagyok vele elégedve, gyönyörűen tisztít, de nem feszül utána a bőröm. Igaz, sminklemosónak nem ezt, hanem Bioderma micellás vizet használok.Tudom, hogy hatékonyság szempontjából ez nem igazán számít, de a színe és az állaga is maga a tökély :) Mindenképpen kívánságlistás a nagy kiszerelés!

Update: Hetek óta használom a nagy kiszerelést, és még mindig töretlen a lelkesedésem. Továbbra is jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Lexiii

2016. január 5.

Imádom! Voltam olyan szerencsés, hogy MsTindigo nyereményjátékán megnyertem. Tényleg szuper lemosó. Az állaga isteni, nem géles, mégsem hagy maga után semmilyen réteget a bőrön. Bár az én bőröm kombinált, még a gyengéd lemosók is sokszor szárítanak, de ez nem. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, könnyű adagolni. Nem valószínű, hogy ha elfogy, akkor megveszem, mert az ára elég borsos. Ennyit nem biztos, hogy megér, de az vitathatatlan, hogy messze a legjobb lemosóm eddig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

SzellGreta

2015. december 26.

Update: Szárít de mérsékelten, hidratálással kompenzálható. Viszont tényleg figyelni kell arra, hogy szárít!

Nem rendeltem belőle mintát, habár első Paula's choice termékem rögtön belevágtam a nagy kiszerelésbe:) Először nem szerettem volna véleményezni ilyen hamar, ugyanis még csak tegnap jött meg, de úgy döntöttem inkább majd updatelek ha változik valami. Lényeg a lényeg, ami első- két használat után eszembe jutott a :"hogy tudtam én eddig e nélkül élni?! " Utána pedig a: " hogy tudtam én eddig azt a sz..r lemosót használni?!" Mondatok voltak. Nagyon szépen eltávolítja a sminekt pedig nem kifejezetten arra van szerintem, ezenkívül olyan tisztának érzem az arcom, mint még soha semelyik lemosó után. Kevéske is elég belőle és könnyű keveset adagolni, úgyhogy remélem sokáig kifog tartani :) Nagyon kellemes puha lesz utána az arcom, nem száraz és viszonylag sokáig matt marad, amit még mindig nem értek hogyan, mikor az én homlokomat néha használhatnák fényvisszaverőnek is. Persze eddig valószínű rossz drogériás termékeket használtam ez mégis szerelem és nagy meglepődés számomra. Ha lehetne 100 csillagot is adnék. Ha hosszútávra is beválik akkor nem fogom lecserélni másra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

pamaty

2015. december 14.

Deluxe mintat probaltam, napi 2-3x mosom vele az arcom es meg masfel honap utan is van belole, mert csak egy cseppet kell eloszlatni belole az elore benedvesitett arcboron.
Habzast nem tapasztaltam, pedig a neve alapjan elvileg habzania kene, de ez nem is szamit, mert alaposan tisztit.
Lemosast kovetoen nagyon puha a borom, de par perc utan, ha nem kremezem be, akkor huzodik tole.
Mar az elso hasznalat utan jelentosen osszehuzta a porusaimat, egy het utan pedig az orromat leszamitva mar sehol sem latszottak.
A szememrol a sminket viszont egyaltalan nem szedi le, pedig nem is vizallot hasznalok. Emiatt adok csak 4 csillagot, ezt leszamitva tenyleg nagyon jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Mayah33

2015. november 23.

Pár minta elfogyasztása után kétségtelen volt, hogy nekem ez kell!!!! Annyira kellemesen selymes, lágy és tiszta érzést hagyott a bőrömön, hogy csak na. Megrendeltem nagyban, használtam három napig, azóta meg nem... Valami összetevőjére lehetek allergiás, mert bosszantó viszkető piros foltok jelentek az arcomon. Mivel több PC-s cuccot használok, hirtelen azt sem tudtam, most melyiktől van. Na jó, sejtettem, hogy ki a bűnös, szóval felhagytam a használatával és lám, azóta nincsenek kiütések rajtam. Hááááát, szóval vele nem volt szerencsém. Mondjuk nyilván nem a termék hibája, amiért én érzékeny vagyok egy összetevőjére (gyanítom, hogy a napraforgó olaj a bűnös - én főzni sem tudok vele,mert egyből kirügyezek). Szóval ezért nem pontoznám nagyon le, mert én is odafigyelhettem volna erre rendelés előtt! A többi kipróbált PC termék viszont szupi. Szóval ezentúl még jobban megnézem az INCI-t, sunflower oil nálam kizárva!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

juditviktoria

2015. október 21.

Őt is egy hónapja használom,miután egy delux mintát kipróbáltam belőle,megrendeltem a nagy kiszerelést.
Hát azt kell mondjam....AZTAMINDENIT :)))))))))))
Tökéletesen tisztít,pihe puha bőrt eredményez,mégis frissít,nem szárít és ragyog az arcom mosakodás után!
Imádom,végre megtaláltam a lemosót amire olyan régen vágytam!Mindig használni fogom,ez nem is kérdés hogy újra vevős ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Hát azt kell mondjam....AZTAMINDENIT :)))))))))))

csokirhnn

2015. augusztus 13.

Kis mintában próbáltam több PC-s lemosót is, de ez vált be a leginkább. Azt hiszem megtaláltam A LEMOSÓt. Egyszerűen imádom, szerintem soha nem fogom lecserélni. Nem szárítja ki az arcbőrömet, nem feszül utána a bőr, és mégis alaposan tisztít, kellemes puha lesz utána az arcom. Én is, és az anyukám is ezt használjuk (neki szárazabb, vízhiányosabb bőre van). Ha esetleg marad egy kis szemsminkem, amit a sminklemosó nem hoz le, akkor ez azt is leszedi. Egyértelműen megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

lysza1985

2015. július 28.

Eddig a skin balancing családot használtam, és mintát próbáltam ebből a termékcsaládból, mivel kíváncsi voltam, mi a különbség. Igazán nekem abszokút semmi, ettől persze 5*, mert a másik család is bevált, viszont mivel ez drágább, maradok a réginél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

vfejes

2015. július 4.

Ugyanaz a vélemény, mint a C vitaminos szérumnál: wow, ilyen létezik? Imádom. Végre egy lemosó, ami nem szárít, de tisztít is. Finoman hidratàl, krémes, de nem tömíti el a pórusaim, nem irritál. Jó sokáig elég, nekem ér ennyit. Majd várok akcióig, akkor veszem újra. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 4.

Clodi

2015. május 3.

Magyarországi megjelenése óta használom töretlen lelkesedéssel, nem szárít, nem zsírosít, kiválóan tisztít. Nekem egyszerűen a TÖKÉLETES LEMOSÓ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak