Best of Beauty 2019

Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 390  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 390  Ft

Anti-aging luxus-lemosó kifejezetten a kombinált és zsíros bőr ápolására. A speciális formula tökéletesen eltávolítja a felesleges olajat és sminket a bőrről, anélkül, hogy megbontaná a bőr külső védőrétegét. Kulcsfontosságú bőrhelyreállító összetevői, mint például a keramidok és a hialuron sav segítségével regenerálja a bőrt, sima, fiatalos és pihe-puha érzetet hagyva maga után.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 8 390  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Dragomir

2015. április 30.

Idáig próbált kedvenc arclemosóm. Nagyon jó érzés használni ezt a gyengéd lemosót, abszolút nem szárít, de nem is zsírosít, nagyon kellemes krémes formula. Maradéktalanul leszed minden sminket,szennyeződést az arcomról, még sem érzem, hogy lemosás után feszülne tőle a bőröm. Lemosás után nem hagy semmilyen nehéz érzetet az arcomon/réteget. Nagyon tartós, egy fél pumpányi bőven elég belőle az arcomra, 3hónapja használom és még kb. a negyede sem fogyott el belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

Napsugár

2015. március 14.

Miután kivonták a forgalomból a Balea Ultra Sensitive lemosóhabot, a géles utódja pedig iszonyú gyorsan elfogyott, úgy éreztem, itt az idő, hogy kipróbáljam Paula arctisztítóját. Az alapelvárás volt, hogy tisztítson szépen, ne maradjon utána semmilyen réteg, ne szárítson, de eltávolítsa a felesleges zsírt. Hogy ezeket teljesíti, azon nem lepődtem meg, ennyi pénzért és Paulától amúgy is ez a minimum. Persze egyébként ennyi már önmagában is szuperré tesz egy arclemosót, nehéz ilyet találni, ha az illatanyag és a denaturált alkohol eleve kizáró tényező, nálam pedig egyértelműen az. Amin viszont teljesen megdöbbentem, hogy milyen kis mennyiség elegendő belőle: egy pumpálásnyi este, ha smink is volt rajtam, reggelente elég egy nagyobb borsónyi adag. Hihetetlen, de egy flakon minimum 5-6 hónapig elég lesz szerintem. Ennyi idő alatt elhasználnék rengeteg tubust a Baleából, kb ennek a lemosónak az árát költeném rá, csak kisebb részletekben.
Egyébként lányok, a PC cuccok valóban nagyon drágák, az árak nem a magyar átlagfizetéshez vannak kitalálva, az biztos, sajnos én is kb ennyiből gazdálkodhatok. De azt érdemes figyelembe venni, hogy nagyságrendekkel tovább elegendőek, a 100 ml-es géles AHA és BHA hámlasztóimat 2014 márciusában vettem, kétnaponta használom őket átlagosan, és mindkét flakon még legalább félig van, életem legjobb befektetései voltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

diaziana

2015. február 23.

Mintákat használtam belőle hetekig, nagyon kellemes a használata, szépen tisztít, de semmi mást nem vettem észre a bőrömön. Se nem javult, se nem romlott, így viszont nem éri meg számomra a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

rekag

2015. február 16.

Az arclemosók királynője, még a high end termékek sem érnek a nyomába. Végre nem feszül a bőröm arcmosás után, leszed minden szennyeződést (én használat előtt micellás vízzel áttörlöm az arcom). Az állaga finom, mintha balzsammal mosnám a bőröm. Van egy fura enyhe "szaga", ami nekem spec. nem tetszik, de mivel tényleg alig érezni, így kibírom. :) Az ára ne riasszon el senkit, mert nagyon-nagyon lassan fogy, szerintem egy flakon min. 8-10 hónapra elég lesz, ennyi idő alatt 4-5 tubus 2000 ft-os lemosót használtam el korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

mig

2015. február 12.

Soha nem tapasztaltam még arclemosótól hasonlót: semmi feszülés/olajos filmréteg, csak tiszta, puha, komfortos bőr. Imádom, garantáltan újravásárlás. Én nem is hiszem el, hogy ilyen létezik
Sminklemosással sem bíbelődök külön, megküzd a spirállal néha, de annyi baj legyen, nem érdekes. 5-6 éve először nincs a fürdőszobában Bioderma micellás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Kicsi79

2015. január 30.

Annak ellenére hogy zsíros a bőröm t-vonalon mégis ezt választottam mert ez egy lemosó, a bőrön nem marad sokáig viszont az érzékeny-rozaceás bőrömre most télen meg kényeztetés. Nagyon megszerettem mert az az igazán tiszta érzés marad utána, nem csikorog, nem feszül, nem hagy semmilyen rossz érzést maga után. Csak pihe-puha tiszta arc. Krémes és lágy egyszerűen szereti a bőröm. Természetesen hidratálni kell utána. Sminket még nem próbáltam vele leszedni mert arra már rég megvan a tuti befutóm azt semmiért sem cserélném másra. 2 hónapja használom reggel este és a paulas choice felirat felett tartok úgyhogy kiadós darab. Egyszerre kifizetni tényleg drága de nagyon sokáig elég lesz ez a luxus lemosó. Ajánlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Pandácska

2015. január 6.

5 db mintát rendeltem, de egy minta többször is felhasználható, mert pici mennyiség is elég belőle. Én is az Earth Sourced lemosót használom (reggeli arctisztításhoz), az is pont ilyen, a kicsi flakon alig akar kifogyni, pedig már 9 hónapja nyúzom. Ennek a lemosónak fehér a színe, állaga krémes-habos, de az arcon kenegetve kifejezetten krémes és kellemes. Bár a smink eltávolításához mindig micellás vizet használok, azért kipróbáltam ezen a téren is, egy pici adag szépen leszedett minden sminket. Jól tisztít, de nem szárítja a bőrömet, nem feszül a használata után. Az Incije nagyon szép, talán nekem esti lemosónak sok lenne, olyankor jobban szeretem az igazán krémes terméket (Skin Recovery Cleanser), de a reggeli rutinomban tudnék neki helyet csinálni :)
Update: Minél többet használtam a kis mintákat, annál jobban beleszerettem. Nagyon szépen tisztítja a bőrt még a tág pórusaimat is, de mégsem lesz utána sivatag az arcom. Végül megrendeltem, mert éppen 20% akció van (nem otthon) ezt nem tudtam kihagyni. Amilyen kiadós, több hónapra számoljatok egy ilyen flakonnal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

kontrakcio

2015. január 4.

Mintát próbáltam belőle, az nagyon tetszett. Remekül megtisztította a bőrömet, de nem szárította ki, sőt, nagyon jó puhává tette az arcom, mégsem hagyott rajta semmilyen réteget. Lemosókra eddig nem költöttem nagyobb összegeket, de ez olyan jó, hogy lehet, hogy be fogok ruházni a nagy kiszerelésre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

zsuzsika

2014. december 21.

6 csillag? Életem első lemosója, amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Nem gondoltam volna, hogy ilyet valaha találni fogok. Akinek zsírosodásra és pattanásokra hajlamos a bőre, az mindent megtesz, hogy az utóbbit eltüntesse, leginkább olyan cuccokkal, amik közben túlszárítják a bőrt, az leső problémának pedig ez csak olaj a tűzre. Ennél a lemosónál már rögtök érzetem, hogy sokkal jobb, mint eddig bármi. Nagyon ódzkodtam tőle, merthogy krémes, és alapból soha, semmilyen körülmények között nem vettem volna ilyet, erre is úgy tettem szert, hogy nem olvastam el rendesen a leírást. Megmostam vele este az arcom, hidratáltam, és másnap úgy keltem fel, hogy nincs az a rettenetes "szomjas a bőröm, de közben már alig várom, hogy arcot mossak, mert úgy csillog a fejem, mint egy diszkógömb" érzés. Azóta szert is tettem egy nagy kiszerelésre. L.O.V.E.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

2014. december 17.

Eddigi abszolút favorit lemosóm a PC Earth Sourced volt. Mivel fogyóban van, és pont nemrégiben jelent meg ez a lemosó, és amúgy is rendeltem Paulát ezért rendeltem ebből is egy mintát. El vagyok ragadtatva...habos-krémes állagú maga a cucc, amikhez hasonlítani tudom némileg az állagát az a Clinique Rinse-off Foaming Cleanser, a Balea kasmírkivonatos arctisztítója és a megszüntetett Vichy Essentielles habzó lemosó. Ezeknél talán kicsit folyósabb. Nagyon kis mennyiséget is jól fel lehet habosítani, a 3,5 ml mintát eddig nyolcszor használtam és még van benne. Egy fél borsónyi mennyiség elég. Puha, krémes a habja, nem húzódik utána az arcom (mondjuk úgyis krémezek utána, így nálam ez annyira nem szempont, de leírom, mert lehet valakinek számít). Alaposan tisztít. Sminklemosó hatásáról nem tudok beszámolni, mert én azt vallom, hogy a sminket külön erre a célra szolgáló termékkel távolítsuk el, és utána mossunk arcot arclemosóval. De ha legközelebb sminkelek ki fogom próbálni mit tud, csak hogy leírhassam a tapasztalatomat ezzel kapcsolatban is, mert tudom, hogy sokan egy lépésben akarnak letudni mindent.
A mintateszt vége pedig az , hogy nem kérdés: megveszem nagyban, az Earth Sourced maradékát pedig felteszem zsibire, jól jöhet valakinek aki ki szeretné próbálni. A teszt alapján ez is van olyan kiadós mint az Earth Sourced, szóval az a hétezer forint közel egy éves befektetés, teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak