fallback image
img
Bőrtípusok: normál
Bőrproblémák: tág pórusok
Lemosók, Tonikok
Lelőhely: Stylevana, yesstyle

P.Calm Underpore Foam Cleanser

3
1 vélemény
Hozzáadva 2024.12.02.
150 ml

Az Underpore Foam Cleanser tea kivonattal és természetes BHA hatóanyagokkal tisztítja a pórusokat, amelyek mindenféle szennyeződést eltávolítanak.

A hab friss, finomítatlan zöld tealeveleket és konjugált szemcséket tartalmaz, amelyek kisimítják a textúrát és összehúzzák a pórusokat!

Nem tartalmaz káros összetevőket, és tesztelték az irritációra, így ideális a túlérzékeny bőrre.

9000 Ft-tól
Keresd meg ezt a terméket a Piactéren

Összetevők

Vélemények

Rendezés

2025.01.03. 13:32

KRÉMEK KRÉMJE szint
25-34 korcsoport

Kicsit gyógyszertáras illatra emlékeztető, krémes-géles állagú lemosó, ami nagyon kíméletes az érzékeny bőrrel is. Közepes mértékben habzik fel a krémes állagából adódan, jól működik dupla arctisztítás második lépéseként. Használatát követően az orrom környékén a bőr (infó: kicsit zsírosabb itt a helyzet, vannak tágabb pórusaim és itt-ott mitesszerek is felfedezhetőek) brutálisan puha, sima, bársonyos lett, amit még egyetlen arclemosónál sem tapasztaltam. Kb. 1 hétig használtam a travel size verziót, és annak ellenére, hogy tetszett a fent említett hatás, összeségében nem tökéletes a többnyire száraz bőrömre (plusz én nehezen barátkoztam meg az illatával is).

Hasznos vélemény?

Vélemény hozzáadása