Perricone MD

Ár:   $60   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: brigi.matyas, Módosítva: 2019. február 15.

Ár:   $60
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden bőrtónusra és -típusra alkalmas, öregedésgátló kezelést nyújtó alapozó, mely félmatt finish-sel és ásványi alapú SPF30-cal tökéletesíti a bőrt.

pankalany

2019. szeptember 6.

CSODÁS! Pontosan azt hozza amit ígér. Félmatt finish, pont az a plussz, amitől sokkal jobban nézel ki, de avatatlan szem nem is veszi észre mitől. A tükörből az az arc néz vissza rám ami pont én vagyok csak valahogy sokkal természetesebben szebben. A tökéletes no makeup makeup alap. Semmi maszk hatás, csak üdébb, egységesebb bőr. Leírása szerint építhető, de ha többet raknék akkor pont a lényegét veszítené el, szóval szerintem 3-4 csepp bőven elég a szép hatás eléréséhez. A halvány szem alatti ráncocskákat feltölti, a pórusokba pedig abszolút nem ül bele, reggeli felvitel után még este is látom a hatását. (Direkt nem tartósságot írok mert azért azt fontos hangsúlyozni hogy nem véletlenül szérum alapozó a neve, nyilván nem hasonlítható a fedés tartóssága egy klasszik alapozó fedésének tartósságához). Eleve fényvédő fölé használom úgyhogy a 30-as SPF csak bónusz. Nagyon tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Illa

2019. január 22.

Ez 1 csoda! Azt hiszem, megvan AZ alapozó! Én is az Outlet-ből rendeltem (nagyon köszönöm a tippet violavoncydonia!). Nagyon izgultam, hogy nem lesz-e túl sötét a téli világos bőrömön, de valami csodásan alkalmazkodik a természetes bőrszínhez. Na ez valóban olyan, mintha semmi nem lenne az arcomon. Egységesít; szép, szaténos fényt ad a bőrnek, de nem csillog; valószínűleg komolyabb fedést is el lehet érni rétegezéssel, de nekem szerencsére arra nincs szükségem. És még fényvédő is van benne! Biztosan megveszem ismét, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Egy instagram kérdezz-felelek alkalmával voltam olyan szerencsés, hogy maga Perricone doktorúr válaszolt nyavalygásaimra. Már az szimpatikus volt, hogy regény terjedelemben válaszolt, napokig gondolkodott a kérdéseimen és csak utna jaánlotta saját termékét. Már csak ezért is úgy gondolom, illendő volt vásárolnom. Azt tanácsolta (orrlyuk körüli kiütésekkel szenvedek évek óta, valószínűleg belső vérflóra felborulás miatt) hogy szedjek Omega 3 halolaj kapszulát, ne használjak se fizikai se kémiai hámlasztót az érzékeny bőrfelületeken és alapozóként a No Foundatin FOundation Serum-ot ajánlotta. Ez egy nagyon folyós 1 zaza 1 árnyalatban elérhető szérum alapozó, mely alkalmazkodik a bőrtónusodhoz. Nagyon sárgás porcelán fehér bőröm van, ez pedig egy sötét színű folyadék. De működik. Ujjbegyre téve, arcba masszírozva csodás. Sütemény-karamell illatú. Teljesen természetes fedést ad, építhető, ragyogóan egészséges bőr hatását kelti. Azt hittem csak nyárra lesz jó, hogy ne fulladjak vastag alapozó alatt, mert tini korom óta a teljes fedést szeretem, de nem, ősszel és télen is ezt fogom használni, megszerettem a bőrömet, arcomat. Az angol .co.uk-ra végződő oldalon van egy rejtett OUTLET rész, ahol fél áron lehet megvenni az alapozót. hajrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.