Plantur 39

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A Plantur 39 Fito-koffein sampon mélyebb barna árnyalatot és minden hajmosásnál erőteljesebben ragyogó hajszínt biztosít. Elfedheti a zavaró ősz hajszálakat és a lenövést. A színpigmentek minden egyes hajmosás során megtapadnak a hajszálakon, folyamatosan növelve a szín intenzitását. Ugyanakkor az aktiváló fito-koffein serkenti a hajhagymákat és csökkenti a változókori hajhullást. Az eredmény: lenyűgözően gyönyörű haj.

seen

2019. november 6.

Nem eri meg az árát, az ősz hajszálalat narancssargara fogja, edesanyamnak vettem, hogy a hajfestesek kozt esetleg athidalo megoldasnak jo lesz, de a haja fényét is elvette, illetve a szin amit adott az a tipikus répa szin volt.
Egyebkent en 2-3eve hasznalom (megszokasbol) a normal verziojat (sampon-tonik), de semmilyen pozitiv haj erosito/noveszto hatas sajnos..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

cyrrusz

2019. október 19.

Semmi, -más samponoknál pozitívabb- hatását nem észleltem, viszont iszonyú drága! Még anno egy kuponakció keretében "tankoltam fel" belőle, de újra biztos nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

stylo

Korcsoport: < 18
2019. június 23.

Ferjem vette maganak, gondolta az osz szalakat majd ez megoldja. Hat nem. Parszor kiprobaltam, es amit most irok majd biztosan hihetetlenul hangzik, de igaz. A szokitett hajam nem sargul be, miota ezzel mosok hajat. A sima valtozat az en hajamat brutalisan osszaragasztotta, fel tubus balzsam kellett, mire kifesultem. Ez egyaltalan nem szarit, balzsam nelkul is ki tudnam fesulni, csak azert megsem teszem. Az eredeti funkciojat nem tolti be eppen, es nem vagyok biztos, hogy ujra megvennem, de azert nem vagyok elegedetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 23.

bygleen

2019. május 26.

Összességében elégedett vagyok ezzel a samponnal. Világosbarna hajam van, az első hajmosás után még nem jött el a kívánt eredmény, de már a 6. hajmosás után látható a különbség. Egy árnyalattal sötétebb lett a hajam és sokkal egységesebb színe lett. Fényesebbnek és dúsabbnak is érzem tőle a hajamat. A törölközőt, párnákat...stb..egyáltalán nem keni össze, nem hagy foltot sehol. Egyedül az ára miatt adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Krikike

2019. május 11.

Az ősz hajszálaimat akartam vele beszínezni, ne kelljen havonta hajat festenem. Az első alkalommal meg is örültem mert szépen befogta (igaz csak világos barnára, a hajam sötét barna), úgy nézett ki mintha melírozva lenne. Viszont tényleg nagyon szárítja (zsíros a hajam), ezért megvettem a balzsamot is. Így már jó volt, de sajnos hiába mostam ezzel, csak ezzel a hajam, sötét barna sose lett. És ahogy nőtt le a hajam egyre viccesebben néztem ki, így azt kell hogy mondjam nem éri meg az árát egy cseppet sem. Nekem nem fogja meg semmimet-se bőr, se kád semmit. Szerintem akinek világos barna haja van, arra jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Marejke

2019. április 25.

Az előttem szólók mindent leírtak amit én is tapasztaltam ezzel a termékkel és a balzsamjával együtt. Mindkettőt megvettem, egyszerre használtam őket a leîrás szerint. Teljes pénzkidobás. Világos barna hajam és néhány ősz hajszálam van. Mélyebb barna szín elérése reményében vettem meg, de egyedül a kezeimet, körmeimet fogta be barnássárga színűre, ami legalább két napig lemoshatatlan volt. Az én hajam állapota is romlott, még csak fényes sem lett, helyette fakó és száraz valahányszor használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Vikkancs293

2019. április 24.

Huszas éveimben járok, tipikus semmilyen világosabb barna hajam van, fakó ronda, vékonyszálú. Nem merem festetni mert így is hullik és ritkul, gyenge törött, ezért nagyon örültem ennek a samponnak mert nagyon szerettem volna mélyebb sötétebb barnána festeni, csak hát nem lehet, és gondoltam kettő az egyben, még a hajhullást is csökkenti... Nem hogy sötétebb nem lett, de még csak valami fényt vagy más árnyalatot sem adott neki. Konkrétan semmit nem ér, pedig hetek óta használom, és a kondícionálóját is megvettem hátha úgy hatásosabb, de a kettő együtt sem ér semmit, és egy vagyont kidobtam rájuk.....és még azt is a számlájukra írom hogy a hajam lapos lett tőlük, és sokkal roszabb az állaga mint előtte volt, szóval borzalom, nem ajánlom senkinek, azon kívül hogy rontott az amúgyis sz@r hajam állapotán mást nem csinált....ha az én hajam nem fogta be, akkor hogy fogna be egy világos ősz hajat..? Pénzkidobás, átverés...a maradékot szerintem ki is dobom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Ilonaballs

2019. március 21.

Én nagyot csalódtam benne, mert csak rontott a hajam állapotán. Az egy dolog, hogy nem színezi barnára, de nemhogy az ősz hajszálakat, de a simákat sem. Viszont nem is erősíti, hanem gyengíti, nekem 3 hét használat után korpás lett a hajam tőle. Megbántam, hogy ennyit kiadtam egy samponra, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Lilly83

2019. február 27.

Úgy látszik én még hiszek a csodákban. Megvásároltam a sampont (3799.- Ft) és a hozzá illő balzsamot is (2499.- Ft), ami így összesen 6.300 Ft volt. Az ára nem olcsó, de gondoltam, hogy teszek egy próbát és adok egy esélyt a terméknek. Egyébként festem a hajam kb. 2 havonta és a lenövést szerettem volna eltüntetni vele. Most fogyott el mindkét tubus, így tudok véleményt írni. A sampon (ahogy a csomagoláson is fel van tüntetve hajszínezőt tartalmaz) mindent befogott, a fejbőrömet, a kezemet, csak az ősz hajszálakat nem. Hiába hagytam rajta 5 percig a sampont és a balzsamot is, lenövésre nem jó. A sampon illata egyébként nagyon kellemes. Az állaga is jó, szépen tisztít. Nekem a balzsamon kívül használni kellett extra balzsamot is a kifésüléshez. Összességében jó a sampon, csak pont azt a feladatát nem látja el, amire az ember megvette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Scara

2018. október 31.

Múlt héten végre sikerült elcsípnem a DM-ben az utolsó sampont és balzsamot. Még csak 3x használtam, de amit szerettem volna, azt maradéktalanul sikerült vele elérnem. Pár árnyalattal sötétebbre szerettem volna festeni a hajam (mint amilyen az eredeti terv is volt, mielőtt elrontották és szőkébb lett a kelleténél), de mivel elég roncsolt is lett, így nem mertem rá festéket kenni. Külföldi fórumokon láttam leírást és értékelést erről az új Plantur termékről, miszerint még az ősz hajat is fokozatosan beszínezi 3-4 használat után.
És valóban működik! :) 3 hajmosás után most gyönyörű hamvas világosbarna lett a hajam, az pedig, hogy koffeines hajnövekedést serkentő termék, csak hab a tortán!
A sampon és a balzsam is közepesen sűrű és sötétbarna színű, friss illatú. Könnyű kiöblíteni, irritációt nálam nem okozott és mivel kevés benne a lágyító összetevő, ezért a hajamnak extra tartást és volument ad. Én használok utána egy másik táplálóbb kondícionálót a hajvégeimre, de akinek nem roncsolt a haja, az szerintem ezt el is hagyhatja.
Hajnövesztő hatásáról ennyi idő után még nem tudok beszámolni, de idővel majd az is kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.