Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Szárazon és nedvesen is használható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Shauna

2017. október 22.

A 24-es Primped and Proper árnyalat van meg, jó pár évvel ezelőtt még Angliából rendeltem.
Szemhéj alapozóra szoktam felvinni egy vékony rétegben, picit porzik, de nagyon jól pigmentált és kibírja akár az egész napot is.
Szeretem a kis praktikus, rózsaszín dobozát, de sajnos a nyuszi festése már elég hamar lekopott az elejéről. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

anitaanett

2015. január 8.

Neten vettem még régebben, a 31-es All Dolled Up árnyalata van meg, ami egy halvány sárga és almazöld duó. Nedves szemhéjon még nem próbáltam, szárazon semmi gond nem volt vele, szép, tartós, jól pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.