Pond's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hecate

2018. október 25.

Szegény édesanyám leukémiás volt, és a kemoterápiák után az a kakaóvajas Pond's krém volt a legjobb a bőrére. (Orvos ajánlotta és tőle függetlenül az áruismeret-kémia tanárnőm is, hogy valami kakaóvajas terméket próbáljunk.) Hálásak voltunk a hatékonyságáért.

:( Sajnálatos, hogy már nem kapható, pedig én is rendszeresen használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

:( Sajnálatos, hogy már nem kapható, pedig én is rendszeresen használnám.

Orsoj

2018. február 24.

Testápolónak használom, ha éppen valahol rábukkanok. Az ára nevetséges(en kevés), kár, hogy nem nagyon kapni. Én nagyon szeretem az állagát is, sűrű, de nagyon könnyen felszívódik, ugyanakkor ápol, puhít, hidratál - én az illatát is nagyon bírom. Bár tudnám, hol lehet még találni belőle, feltankolnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

fcsenge

2015. május 2.

Nagyon jó, kellemes krém, csak a szaga... biztos sokak szerethetik, de nekem túl tömény ez a púderillat, emiatt nem szerettem annyira használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

grizus

2013. május 24.

Ezt egy fokkal kevésbé szeretem, mint az aloésat, mert túl tömény, vajszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Ezt egy fokkal kevésbé szeretem, mint az aloésat, mert túl tömény, vajszerű.

Tettix

2013. március 1.

Nekem ugyan arckrém volt ráírva, de azért arra nem kenném. Kézre viszont tökéletes, sokáig megmarad, nem ragad és jól hidratál. Én is háromszázvalamennyiért vettem százforintos boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

beautygeek

2012. december 10.

Anyukám ezzel kente a hasát mindkét terhessége közben és egyetlen egy terhességi csíkja sincs. Akkoriban Németországból hozta. Én is használom a derekamon, mert félek, hogy fogyás/hízás miatt megjelennek a csíkok. Szeretem, könnyen beszívódik és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

carcarodon

2012. november 15.

A kerületben, ahol lakom, van egy REÁL bolt. Ott ez a krém 500.-Ft. De az Örsön az Árkádban lévő ROSSMANN-ban is láttam, csak ott 799.-
Eddig csak nézegettem, és rémlett a márka még gyerekkoromból, de akkor a'szem eljött az idő, hogy kipróbáljam! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Dóri tesztel

2012. november 8.

Ennek a krémnek az egyetlen hibája, hogy nem lehet kapni. Jó az illata, sűrű, kiadós krém, de nem zsírosítja a bőrt, az arcra kenve sem. Száraz sarokra, könyökre is nagyon jó, de egész testre, vagy kézkrémnek is jó, remekül hidratál. Sőt kipróbáltam télen kiszáradt ajkakra, és ott is bevált, csak nem szabad lenyalogatni, mert nem arra készült, meg kell várni amíg beszívódik, és akkor még időben megelőzhető a kiszáradás. Szeretnék venni, de mostanában nem lehet kapni... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

amarcord

2012. július 4.

az arcbőröm a legtöbb krémtől kipirosodik, ezt a krémet bírja:) szeretem az illatát, állagát, 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 4.

mokojka

2012. április 14.

Szuper termék,nem fénylik utána a homlokom sem,mattító hatása van.Nem nehéz textúrájú,mégis hidratál,az illata nagyon fincsi nekem!Nem beszélve arról,hogy megfizethető,pár száz forintért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.