Psorioderm

Ár:   2992 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. augusztus 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Paraben- és szalicilsavmentes szenzitív krém ekcémás, atópiás, pikkelysömörös és szeborreás bőr napi ápolására. Hozzáadott jojoba és akácméz kivonattal, shea vaj- és E-vitamin tartalommal rendelkező krém.

Természetes összetevői révén intenzíven táplálja, ápolja és nyugtatja a száraz, érzékeny és irritált bőrt. Magas nedvességtartalma miatt hidratálja a száraz, felrepedezett pszoriázisos bőrt is.

A holt-tengeri só szabályozza a bőr ásványianyag-tartalmát, növeli ellenálló képeségét. A Psorioderm Szenzitív Krém hatékonyan segít pótolni a bőr hiányzó zsiradékait, gátolja a folyadékveszteséget, megnyugtatja és táplálja a bőrt egész napon át.

Parabén- és szalicilsavmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt. Mesterséges színezéket nem tartalmaz, illatanyaga nem targalmaz allergén komponenst. Babák és gyermekek száraz, érzékeny bőrén is alkalmazható.

borzos

2018. március 30.

Már 3x vettem újra, a kisfiam ekcémás, és nagyon csúnya foltjai voltak mindkét karján, lábán, amikor rátaláltunk. Előtte a Bioderma Atodermet próbáltuk, ami nekünk semmit nem ért, de ez teljesen rendbe tette a bőrét, igaz, hónapok alatt, de nagyon bevált, és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

manyokata

2017. március 20.

Ez valami csodakrém, tökéletesen hidratál, imádom a gyógynövényes illatát, az én száraz bőrömmel csodát tett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Fenyoffy

2016. május 24.

Sziasztok,

Néhány hónapja használjuk a Psorioderm Szenzitív termékeket, nekünk a bőrgyógyász doktornénink javasolta, a gyerekeknek nagyon száraz, érzékeny, ekcémára hajlamos a kis bőrük. Először csak a krémet vettük meg, az nagyon szépen rendbe tette a babáink bőrét. Kellemes tapintatúvá, selymessé vált a bőr. Nagyon jól hidratálta és zsírozta a babák bőrét. Utána vásároltuk meg a tusfürdőt a testápolót és a sampont is. Azt tudom mondani, hogy egy áldás ez a termékcsalád, mindazon embereknek, akik bőrszárazsággal, ekcémával küzdenek. Szalicilsav és parabén mentes, és a mi gyerekeink imádják a kellemes illatát. Javaslom a használatát. Mi 5 pontot adunk az összes termékre :-)
Alíz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

Sziasztok,

Alíz

Orsolya13

2015. október 29.

Rengeteg mindent kipróbáltam már az ekcémámra, de semmi sem használt rá. Nem szeretem, meg nem is lehet mindig szteroidos krémmel kenni, de nem volt semmi ami használt volna. Ezt a krémet 2 hete kaptam, minden este bekenem vele a kezem és nekem egyfajta csodaszer. Teljesen kordában tartja és leviszi az ekcémám. Azt nem mondom, hogy olyan a kezem, mint régen, de csak egy pici szárazság maradt meg, mintha csak a hideg szárította volna ki a kézfejem. Gondolom bőr és ekcéma típus függő, de nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Nikk89

2015. május 5.

Ez bárkinek is használ bármit? Nekem se a krém, se a samponja egyáltalán semmit sem ér. Ráadásul olyan büdös ez a krém, hogy csak na.
Én nem ajánlom.
Legalábbis nekem az én bőrömre nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Én nem ajánlom.
Legalábbis nekem az én bőrömre nem vált be.

simonevaeva

2014. október 16.

Jó és hatásos krém! Kisfiam 7 hónapos, atópiás, piros foltos arcbőrére használjuk. 2 hónap szenvedés, és krémek próbálgatása után kezdtük el a gyermekorvos javaslatára. Pár nap alatt teljesen rendbe hozta. A szteroidos kenőcsöt szerencsére elfelejthetjük, ennek a krémnek köszönhetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Babuin

2013. december 14.

Még csak pár napja használom, de úgy tűnik,h csökkenti az ekcémám szárazságát..érzem,h hidratáltabb..kíváncsi vagyok, h hosszútávon milyen lesz..viszont az árát sokallom egy kicsit, ezért csak a 4 csillag..mert lehet olcsóbban jön ki ha E-vitamint, Shea vajat és jojoba olajat saját magam keverek ki..amúgy az enyémnek már más az összetevő listája..például az összetevők, nem ilyen sorrendben következnek..hosszabb táv után lehet csak megérdemli majd az 5*-ot..meglátjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

szaboka79

2013. december 13.

Szülés után az egyik kezemen és az egyik könyökömön jelentkezett egy-egy nagyon száraz folt, afféle ekcéma. A védőnő ajánlotta ezt a krémet, elég drága volt ahhoz képest, hogy nem igazán használt. Elég zsíros krém, este használom lefekvés előtt, vékony cérnakesztyűt is húztam a kezemre, hogy jobban hasson, de nem szüntette meg a panaszaimat. Tény, hogy mérsékelte egy időre, persze lehet, hogy én vártam túl sokat tőle, de hát ennyi pénzért...?! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

Wolfrick

2013. november 26.

Sziasztok! Mi használjuk ezt a krémet, arra amire valóban ajánlották. Ekcémás, atópiás, bőr napi ápolására. Nagyon hamar eltüntette az ekcémás tüneteket, megszüntette a vakarózást. (Igen, nincsen ráírva hogy arckrém, mi nem is arckrémként használjuk). Valóban zsíros krém, és nekünk is az a tapasztalatunk, hogy kevés is elég belőle. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Utána olvastam a weboldalukon is: http://www.psorioderm.com/hu nagyon igényes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 26.

Utána olvastam a weboldalukon is: http://www.psorioderm.com/hu nagyon igényes!

Spengi

2013. február 4.

A kislányom (7 hónapos baba!) ekcémára hajlamos, nagyon érzékeny bőrére ajánlotta a védőnő. Már az első alkalommal sokkal szebb lett a bőre. Egy nagyon zsíros krémről van szó, egész kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Urea, PEG-8, Caprylyl Glycol, Honey, Lanolin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate