Pupa

Ár:   4530 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beus12, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Selyemfény hatású.

Ár: 2500 ft , Eladó: yokkoa
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki átutalással, beérkezés után postázom azonnal.

ziadrienn

2020. június 21.

hm úgy látom csak nekem nem jött be ez a púder ,ha rajtam van ,olyan mintha 10 évet öregednék :DDD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

MLotti

2019. október 28.

Imádom. Önmagában is, alapozó fixálásaként is. Nem szárít, szép, természetes bőrképet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

03aniko12

2019. március 17.

Elégedett vagyok vele. Eddig max factor púdert használtam évekig amit szerettem is,de szerettem volna valami mást is kipróbálni. Ezt ajánlották a bőrtipusomra. Meglepően jól fed,talán kicsit jobban el is kell dolgozni az ecsettel. A szín nem teljesen passzol de most 2 szín között vagyok. Szerintem jó kis termék biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Sheila

2018. június 6.

Ebből korábban a legsötétebbet használtam, ami nagyon szép fedést adott, csak icipicit sötét volt a színe és a nap végére zsírosította a bőrömet. OK, nem kimondottan zsíros bőrre van, úgyhogy ezzel együtt tudtam élni, így gondoltam újra veszem, ezúttal eggyel világosabbat, hogy a szín is jobban passzoljon Ez viszont rossz ötlet volt, mert a sötétebb szín ugyebár nem volt 100% matt, de azért elég "normális" finissel bírt (inkább amolyan egészséges bőrfényt adottt csak) míg a mostani, világosabb szín konkrétan csillog, de durván. Mintha highlighterrel púdereztem volna be az egész fejemet, világít mint egy diszkógömb. És ezt szó szerint. Fotón, buliba, lehet jól mutat, de nappalra elég természetellenes, pláne egész arcra. Úgyhogy most lett egy hatalmas adag highlighterem, mert max annak tudom elhasználni. A legsötétebb szín megérdemelné a 4*-ot, de az új max 2-t, így 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

nagyorsolya78

2018. május 12.

Évek óta használom, mindig visszatérek hozzá. Száraz bőrre kiváló púder. Elég erős a fedése, önmagában szoktam használni. Télen se szárítja a bőrömet, van egy kis fénye. Zsíros bőrre nem valószínű, hogy jó lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

fridaylover

2017. szeptember 12.

Ez a csoda púderem, még a legkisebb táskámba is begyömöszölöm, mert csodásan fel lehet vele frissíteni a bőrt. Nem mattít, hanem csodás selyem fényt ad. Fotón egészen elképesztő és látványos a hatása - szinte úgy működik, mint a photoshop. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Hester

2017. március 6.

Ez egy megfelelő Pupa termék, nem okozott csalódást. A márka made to last alapozójával használom mostanában. Jók együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Anitaa44

2017. január 11.

Legjobb púder, amit eddig használtam. Alapozót szoktam vele fixálni, imádom az eredményt. Nálam újravevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

torppicur3

2015. október 16.

Az alapozó fixálására használom, nagyon szép finise van, nem ül bele a ráncokba és a pórusokba sem. Nap közben azért át szoktam fényesedni tőle, de összességében jó kis púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

melindaH

2015. október 14.

Sajnos eggyel sötétebb árnyálatot vettem, mint kellett volna (nagyon nyár volt :) ), de ez nem a púder hibája. Nekem azért kicsit sok mikor alapozóra még ezt is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.