Pupa

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anni, az összetevőket feltöltötte: lou, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• Extra dúsítás, extra hosszabbítás, extra fekete
  • Már 30 nap után látványos eredmény: 1mm-rel hosszabb pillák

zsazsa

2017. december 6.

Sok jót olvastam a Vamp szempillaspiráljukról, de mikor náluk jártam, teljesen ki voltak fosztva, csak ez a fajta volt, ami nem vízálló. Szép fekete színe van, én egész szép pillákat tudok vele csinálni. Viszont nehezen szárad, egy darabig nem szabad pislogni, mert egyből kenődik, és napközben is hajlamos lesz feketére színezi a szemem alatt. Van, hogy túl sok a festék a kefén és csomós lesz az eredmény. Nekem ha elkenődik és a szemembe megy, iszonyatosan csíp, de tényleg borzasztóan. Ez nagyon negatív. Emiatt biztos nem is venném újra. Mellesleg tényleg 3 ezer Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Doryca007

2017. november 25.

Egy hete hasznalom, igy a hosszabbito hatasarol sajnos nem tudok nyilatkozni. Az en pillaimat csak feketere szinezi, minimalis hosszabbitast erek el vele a masodik retegnel. Dusitast nem tapasztaltam. Sajnos a nap folyaman pereg, es maszatol a szem alatt. Nem vennem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Manitabarbara

2017. június 12.

Eléggé vegyes élményeim vannak ezzel a szempillaspirállal. Az elején nekem rettenetesen folyt és alig tudtam használni,mert mindenhova felkenődött.Aztán nekem is elkezdett beszáradni és túl sok termék került a szempilláimra. Majd úgy döntöttem,hogy félre rakom, jó lesz vészhelyzetben. 1-2 hónap múlva újra elkezdtem használni,mert mintha megjavult volna.Most minden nap használom,mert már teljesen jól elvagyok vele és szép pillákat tudok vele festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

AAdriiiii

2017. június 9.

Nem igazán vált be. Csak azért nem kap 1 csillagot, mert nem irritál, viszont használni nagyon nehézkes. Először is nagyon koszol, túl sok festék marad a kefén, amit nehéz lehúzni. A festék állaga krémes, amilyennel még sosem találkoztam és ebben az a rossz hogy szinte nem is szárad meg a pillákon. A meleg idő hatására nekem elmászik, lefolyik. Nap végére gyakorlatilag olyan, mint ha ki sem spiráloztam volna a pilláimat. Darabos is kissé, lepereg a felesleges festék mennyiség. Akciósan vettem, így legalább annyi előnyöm van hogy nem a teljes árat fizettem érte, de ha egyszer elfogy vagy végképp használhatatlanná válik, biztosan nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

0bikbik0

2017. április 8.

Ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem véleményezők.
Mikor megvettem, teljesen használható állagú, szerintem átlagos szempillaspirált kaptam, semmi gond nem volt vele.
Aztán eltelt néhány hét, és besűrűsödött, mindenhol a darabos festékdarabok ültek ki rajta. Hiába tisztogattam, óvatosan használtam, nem tudtam megszűntetni ezt a kellemetlenséget.
Amióta sűrűbb állagú, nem is tejesít szépen, darabok ülnek ki a pilláimon.
Hosszabbító hatását nem tapasztaltam...
Az ára sem a feltüntetett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

Ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem véleményezők.
Amióta sűrűbb állagú, nem is tejesít szépen, darabok ülnek ki a pilláimon.
Hosszabbító hatását nem tapasztaltam...
Az ára sem a feltüntetett...

Zsuszie84

2017. január 25.

Az ára tényleg hibásan van fent, valójában 2990.
Nagyon szeretem a Pupa dolgait, sminkem és körömlakkom is van tőlük, ezért eléggé bíztam ebben a termékben is, de nekem óriási csalódás volt. Az elején még nem volt vele gond, de nagyon hamar - értsd kb 2 hét - besűrűsödött, csomóssá tette a pilláimat, nem vettem észre rajta semmi extra dúsítást vagy hosszabbítást. Alig egy hónapnyi használat után pedig konkrétan olyan szaga volt, mintha avas lenne, pedig mindig nagon figyelek rá, hogy a tubusokat rendesen visszazárjam használat után. Így a szempillahosszabbító határól nem tudok nyilatkozni, mivel nem tudtam használni addig.
Nem tudom, hogy csak én fogtam ki egy hibás darabot, vagy az egész terméksorra jellemző, mindenesetre elvette a kedvem a további kísérletezéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Az ára tényleg hibásan van fent, valójában 2990.

nemeth.anita

2016. július 23.

Először is, ez a termék kétszer van regisztrálva Krémmánián, a másik pedig, hogy az árat nagyon benézte valaki, mert nem 1500, hanem kétszer annyi, vagyis 3000 Ft. Elég vegyes a véleményem a termékről.
Pozitívumok:
(+) kellemes, méhviaszos illata van
(+) tömör fekete színű, nem az a gagyi híg festék van benne
(+) lehet vele formázni is a második rétegnél a szempillákat, így az én szögegyenes szempilláim is csábos ívűek lesznek
(+) tartós
(+) tényleg dúsít és egy kicsit hosszabbít
Negatívumok:
(-) mindenek előtt, iszonyatosan darabos. Nem tudom úgy használni, hogy ne képződjenek csomók a szempillámon, amiket nem lehet eltávolítani, vagyis soha nem lett még ízléses a végeredmény.
(-) mindig beleragad valami, érdekes, sosem jártam még így egy szempillaspirállal sem! Állandóan lóg ki belőle egy levált szempilla vagy valamilyen
ismeretlen eredetű moszlat, ami a reggeli sietségben jól belemegy a szemembe, és egész nap félvak vagyok. Vagy napközben válnak le darabok belőle, és akkor ugyanez.
(-) nagyon mocskol a keféje, hiába húzom le és zárnám vissza rendesen, kitruttyan a festék belőle, és így nagy, fekete, rászáradt karimája van a spirálnak.

Összegzés: soha töbet nem veszek ilyet. A vakoskodás túlmutat mindegyik pozitív vagy negatív tulajdonságon, így ha elfogy, inkább kiszorítom a korábban használt Benefit Roller Lash spirálom árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Pozitívumok:
(+) kellemes, méhviaszos illata van
(+) tömör fekete színű, nem az a gagyi híg festék van benne
(+) tartós
(+) tényleg dúsít és egy kicsit hosszabbít
Negatívumok:

missus

2016. június 8.

Nekem nem igazán vált be. Az elején szerettem, de hamar romlott a minősége, és egyáltalán nem dúsít, hosszabbít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

zsofiacskm

2015. május 21.

Nagyon szerettem, mert könnyű használni, nem irritál és viszonylag tartós, de nem eltávolíthatatlan a szemről. Nem szerettem, hogy a tubus csúnyán kopott és a kézbevétele után mindkét kezem ezüstösen csillogott. Valamit valamiért, ugye...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Lena800805

2015. április 21.

Nagyon szép fekete színe van, könnyű felvinni, nem ragasztja össze a szempillákat, természetes hatást eredményez. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Apigenin, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.