Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liele, az összetevőket feltöltötte: skincare, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Gazdag, krémes textúrájú alapozó, mely a tökéletes smink alapja.

Sophie02

2018. augusztus 15.

Már új a csomagolása, én először úgy vettem meg, hogy az eladó lány ezt kente fel, mint ami elég világos a bőrömhöz. Otthon úgy éreztem, hogy egyszerűen túl tömény, nem tudom eloszlatni, így kb fél évig állt a polcon érintetlenül. Aztán egyszer véletlenül ismét a kezembe akadt, és szivaccsal vittem fel. Tökéletes, szivaccsal könnyen eloszlik, tökéletesen fed, nem jön le nap végéig se, az erős fedés mellett mégse maszkos a hatás, egyszerűen imádom! Azóta már újravettem, 5500 forint teljes áron, tehát kb mint egy L'oreal, de nekem valamiért ez vált be igazán. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kismag

2015. november 7.

Egy barátnőmtől kaptam mert neki neki nem vált be...Ezúton is köszönöm neki. Ez az egyik legjobb alapozó amit valaha használtam.Gazdag de nem nehéz, hidratáló, ragyog tőle a bőr de nem olajosan fénylik és végül de nem utolsó sorban nagyon tartós. A fedése közepes de nekem pont elég, olyan mint egy második bőr, nem ül meg a bőrön...imáááádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Vendy254

2015. május 19.

Sziasztok!
Nekem azt mondtak a boltba hogy ez az egész termék család parabén mentes ahhoz képest két alapozó összetevőibe is láttam ezen a honlapon :(
Elég elszomorito mert nagyon tetszik de meg a szilikonnal is epp bekulok parabent mar nem kenek az arcomra. Pedig ez nagyon jo kis alapozo...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Sziasztok!

Nina29

2015. április 27.

közepes ár,közepes fedés.. de jól lehet vele dolgozni,és nagyon kellemes az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

sargaeper

2013. november 14.

Februárban vettem meg, akkor nagyon szerettem, pont passzolt az arcszínemhez és közepes fedést adott. Nyáron mivel barnultam nem használtam, az utóbbi időben vettem újra elő és valahogy most nem tetszik. Kiszáradt az arcom és nagyon kiemeli azt, úgyhogy visszatértem a kedvencemhez. Helyettesítőnek viszont tökéletes, ha valakinek nincs szüksége erős fedésre.Egyébként nagyon jól eldolgozható és elég jó viselni, nem fullasztja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

skincare

2012. június 23.

Jó pár hónapig használtam ezt az alapozót, egészen addig amíg nem köszöntött be ez az igen csak jó idő...sokszor kevertem a BB krémeim valamelyikével (vagy egy kis hidratálóval), mert 2-es árnyalata is sötét nekem.
Igazán szeretem, és bár fedés és tartósság szempontját nézve drága, (én is akcióban vettem), de nagyon kellemes viselet és a bőröm is szereti nagyon.

Előnye:
-nagyon jó minőségű alapozó,
-az érzékeny bőröm nem irritálta, nem lett pattanásom tőle
-szépen terül,-
- jól dolgozható
-hidratál, szép eredményt ad

Télen, hidegebb időben nagyon szeretem hétköznap használni, száraz kombinált bőröm nagyon szereti, viszont nagyon jó időben vagy nyáron, még a nagyon száraz bőrnek is sok lehet.
Száraz-normál bőrre szerintem nagyon jó, kombinált esetében hideg időben, olajosabb bőrre viszont semmi esetre sem.

Hátrány:
- Kevés színválaszték (talán ha 3-4), nekem a 2-es van meg és a light-medium bőrömnek sötét, így önmagában kicsit sötét. Nyáron kellemes lehet, de akkor meg túl sok.
- a kevés színválaszték miatt a fedése is gyengébb(pedig amúgy van benne pigment alaposan), mindent nem fed vagy takar el
- Bár van benne fényvédő ( SPF 8) ami jó, de elég kevéske.
- Hmm a tartóssága sem tartózik az extrák közé...hétköznap elmegy, de fontosabb alkalomra max. csak keverve más erősebb alapozóval, de nem ezt választanám.
- Igazi hűvös idős-alapozó (vagy extra-extra száraz bőrre nyáron is)

Minőség szempontjából jár neki az 5 csillag...de a színt érdemes alaposan megnézni az üzletben ...illetve nekem nem egy "alkalmi" alapozó ez, de hétköznapra simán elmegy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Előnye:
-nagyon jó minőségű alapozó,
-az érzékeny bőröm nem irritálta, nem lett pattanásom tőle
-szépen terül,-
- jól dolgozható
-hidratál, szép eredményt ad

Hátrány:
- Bár van benne fényvédő ( SPF 8) ami jó, de elég kevéske.
- Igazi hűvös idős-alapozó (vagy extra-extra száraz bőrre nyáron is)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.