Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anni, az összetevőket feltöltötte: BBJudy, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• A nagy pontosságú sörtéjű exkluzív Art-flex ® applikátor egyenként „megragadja” a szempillák teljes hosszát, és csomómentesen, a megfelelő mennyiségű termékkel keni be azokat.
  • A hidratáló és regeneráló hatású új generációs ceramidok ápolják, védik és erősítik a szempillákat.
  • Carbon-black hatóanyagban gazdag összetétele példátlan „intenzív fekete” hatást biztosít.

Szemészetileg tesztelt. Érzékeny szemre és kontaktlencsét viselőknek is ajánlott.

csingiling21

2018. október 24.

Krémes àllag . Hamar szârad ami jó mert így nem tud el kenödni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Krémes àllag . Hamar szârad ami jó mert így nem tud el kenödni

lerka

2018. július 6.

Eddig a Loreal Lash Architect spirálja volt az abszolút csúcs, semmi más nem tudta elérni annak a szintjét. Na de most ez a PUPA-nak sikerült :) Nyári akcióban vettem neszeszerrel és lemosóval együtt szuper áron.
Szép hosszú szempillákat csinál :) Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Szép hosszú szempillákat csinál :) Ajánlom :)

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nagyon szépen fed, a spirál kialakitasa a rövid egyenes pillaimhoz tökéletes. 2x húzom át atlagba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

kovacskatyi

2018. március 27.

Ár érték arányban kiváló. Könnyű vele dolgozni, tartós, rétegezhető, de könnyű lemosni is. Talán sosem volt még olyan spirál , amit újra vettem volna (vagy a minősége, vagy az ára miatt kerestem újat), de ez sanszosan ilyen lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

mazsoletta

2018. március 21.

Valóban intenzív fekete, ez főleg a lemosáskor látszik :D amúgy nagyon könnyű lemosni, egy sima habzó vagy géles arclemosó lehozza és nem maradnak sötét karikák a szem alatt. A kefével könnyű dolgozni szépen szétválaszt és hosszabbít. Lehet rétegezni. A nap folyamán nem kenődik és nem potyog.

update: újravettem. akármilyen kefét próbáltam, ez a típus a kedvencem. hosszabít és természetes pillákat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

anitaa17

2018. február 13.

Alig vártam, hogy elfogyjon, nekem teljesen becsomósodott, viszketett tőle a pillám, leszedni is csak ilyen kis festékcsomókban tudtam és annyira tartós sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Uveggalamb

2017. október 3.

Egész jó kis szempillaspirál, mivel tartós, szép fekete pillákat varázsol, megfelelően ível és ha ügyes vagy, dúsít is.
Viszont igen... az ügyességen van a hangsúly, mivel jelen esetben én azt érzem , hogy nem egyszerű használni, könnyen össze lehet kenni magad olyan helyeken is, ahova nem szántál eredetileg festéket..
Alsó pilláknál ez nagyon igaz.. Tehát nálam a felvitel pár másodperccel többet vesz igénybe mint normál esetben,viszont ha kész , akkor nagyon szép hatást lehet vele elérni.. Azonban: ezért az árért már találhatunk hasonlóan jó, vagy jobb spirálokat, szóval szinte biztos hogy ha elfogy, nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Klerensz

2017. július 27.

Nagy kedvencem volt,sokáig hozta a MAC hatást,hosszú,szétválasztott,dús pillák.Aztán valami történt,a legutóbbi amit vettem egy hónap próbálkozás után is póklábakat csinál,bár azt legalább tartósan. Új spirál után kell nézzek... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

zalla

2017. április 16.

Teljesen korrekt, egyszerű szempillaspirál. Nem csinál hatalmas pillákat (bár pluszpont, hogy nem is ígér csodát), de szépen szétválaszt és kiemel. A számomra legfontosabb tulajdonsága azonban, hogy nem pereg és nem irritál. Akciósan jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Lilium

2017. február 4.

Óóó.. néha napján káprázatos pillákat tudok vele varázsolni..:) Az én kevés, rövid, egyenes pilláimból is szép hosszút és dúsat tud csinálni. Persze, előfordul, hogy sok festéket visz fel a pilláimra, amit még egy sima kefével igazgatok, de még így sem pepecselek vele olyan sokat. Szép fekete színű, igazi kis alap-darab! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.