Pupa

Ár:   4070 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klau07, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Erősítő kezeléssel dúsított szempillaspirál, mely idővel elősegíti a szempillák természetes növekedését és megerősíti azokat, hogy a szempillák sűrűbbek és vastagabbak legyenek az ellenálhatatlan tekintet érdekében.

d.anett89

2020. január 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá,pláne h ajándékba kaptam egy boxba de nekem nem vált be. Össze csomositotta a pilláimat, abszolút nem tartós. Ennyi pénzt amennyibe kerül nem.adnék érte,sőt nem.is vennem.meg ezek után. Nekem csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Szaszlu

2019. december 27.

Szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósodik, nem ragad össze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósodik, nem ragad össze.

Nixi91

(!)
2019. december 15.

Tesztelésre kaptam. Eddig nagyon jól teljesített, nem pereg, szépen íveli a pillákat, mélyfekete színe van. Számomra kicsit túl sok festéket vesz fel, főleg a hegyénél, így a belső szemzugnál vigyázni kell. De amúgy love! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

sateenkaarigirl

2019. december 15.

Sosem volt még ilyen jó szempillaspirálom.
Könnyen kezelhető, a keféje épp annyi festéket vesz fel, amennyit kell. Hosszú és látványos pillákat sikerült vele készíteni, amelyek nem ragadtak össze. De ami a legjobb: nagyon tartós. Nemhogy nem pergett le a szem alatti ráncokba, de pontosan ugyanolyanok maradtak a pilláim, mintha friss lett volna rajtuk a festék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Sosem volt még ilyen jó szempillaspirálom.

pnkvln

2019. december 14.

Kedvenc szempillaspirálom lett, mivel a keféje nem csomósítja a szempilláimat, egyész nap rajta marad a termék, lemosáskor nem leszek panda maci és az illata sem utolsó! Ha jól tudom van benne ricinus olaj, ami erősíti a pillákat! Pár használat után ez még nem vehető észre, de majd jelentkezem az eredményekkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

szucsnikky

(!)
2019. december 13.

Tesztelésre kaptam a terméket, és pár használat után nagyon meg vagyok vele elégedve. A keféje pont tökéletes mennyiségű festéket vesz fel, könnyed, szép, hosszú pillákat varázsol, nem tapad össze. A szempilla ápoló/növesztő hatásáról még nem tudok írni, de ha tapasztalok valami változást, jelentkezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

DittiH

2019. december 10.

Az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. Nekem mindig gondot okoz a "lepotyogás", de ennél a spirálnál ez nem fordul elő. Gyönyörűszép a végeredménye. Igaz, hogy eleve hosszúak a pilláim, de ez plusz hosszúságot és dússágot ad nekik, szinte már műszempilla-hatást. Nem a legolcsóbb drogériás termék, de megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Leander

2019. november 1.

Új kedvenc! Imádom, nagyon jól működik a pilláimmal. Eleve dús pilláim vannak, amiket sok spirál hajlamos összeragasztani. De nem ez. Szépen elválasztott, koromfekete pillasor, gyönyörűen hangsúlyozva, dúsítva. Lemosni is könnyű, de magától nem maszatolódik, nem pattog le. A Max Factor 2000 Calorie és a L'oréal Paradise Extatic mellett ezt is felveszem a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Doodle

2019. október 28.

Sajnos valahogy beleoldódik a szemembe, estére tele van felete “csipával”. A sima Vamp nekem jobb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Klau07

2019. május 21.

Eddig a sima Vamp! típust használtam, de sajnos az eladó rábeszélt erre az újra... Elvileg a mindennapos alkalmazása jótékony hatású, de ritkán sminkelek, szóval erről nem tudok nyilatkozni. A festéket más technikával kell felvinni, mint amit megszoktam és a spirál sem esik annyira kézre. Nem rossz a finish, de az előző típus szebb végeredményt adott. Alig várom, hogy elfogyjon és visszatérek ahhoz, ami bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.