Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. március 29.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Gazdagon ápolja a normál bőrt. A Q10 formula hozzájárulhat a sejtmegújuláshoz. Feszessé és rugalmassá teszi a bőrt.

rLau88

2016. november 24.

Jó illatú, gyorsan felszívódik. Akinek nagyon száraz a bőre annak kevés lesz. Feszesítő hatását nem látom, de testápolónak jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

sal

2014. március 8.

Nekem túl zsíros és sajnos semmit sem feszesített.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Nekem túl zsíros és sajnos semmit sem feszesített.:/

Tory666

2013. november 6.

Szeretem az illatát, viszonylag hamar felszívódik, hidratál. Nem vagyok egy nagy testápolós, leginkább arra használjuk, hogy a férjem megmasszírozza a hátam, lábaim, vállaim. Borotválkozás után szoktam még bekenni magam vele, erre kitűnően alkalmas. Így aztán a feszesítésről nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem, hogy túlzottan intenzív lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

AlmásiKriszta

2013. március 2.

Én szeretem. Kellemes az illata, hamar felszívódik, jól hidratál. A feszesítést nem tudom, talán :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

orsolyanovak

2013. január 10.

Szerettem ezt a testápolót. Most már egy másik nivea-s testápolót használok, de ez is megtette amit kellett. Szerintem valamennyit feszesitett is, bár ezt lehet, hogy csak én láttam :D Jól hidratál, az illata is kellemes, jó áron van. Szóval jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

csipkeorsika

2013. január 9.

Eddig a garnier feszesítős testápolóját használtam sokáig, most barátkozok még csak ezzel, de kellemes illata van, eddig bevált. ha bármi atrocitás érne vele kapcsolatban, frissítek :) egyelőre 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

hempike1

2013. január 9.

Ez egy nagyon bevált testápoló, fincsi illattal és szuper hidratálással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Ez egy nagyon bevált testápoló, fincsi illattal és szuper hidratálással.

liliom07

2012. október 18.

Szerettem az illatát, hamar beszívódott, de a hidratáló hatása ugyanolyan volt mint egy olcsóbb testápolónak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Tvylvis

2012. július 25.

Amíg nem váltottam át natúrabb termékekre, ez volt a kedvencem. Finom az illata, jól hidratál, hamar beszívódik. Mondjuk szerintem csak annyiban feszesít, hogy a hidratált ből eleve hidratáltabbnak tűnik kiszáradt társánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

flp.csenge

2012. július 12.

Nagyon jól hidratál sőt túlságosan este kentem be magamat és másnapig se szívodott be :S az illatát viszont nagyon szeretem visszafogott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Antioxidánsok: Ubiquinone

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.