RdeL Young

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   Rossmann

​Limitált kiadás

Arcpirosító 4 színárnyalattal, selymes tapintású textúrával.

honeycrush98

2016. október 8.

449 forintért vettem akciósan, nem is bántam meg.
Nagyon tetszenek a színei, külön plusz, hogy mixelhetem a színeket, de ha csak az egyiket akarom használni, adott az esély.
Eléggé pigmentált, úgyhogy okosan kell használni, de nagyon aranyos, rózsás-barackos, üde hatást lehet vele elérni.
Az egyetlen mínuszt a csomagolás miatt kapja, nekem két hét után letört a teteje, pedig csak otthon, indulás előtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

449 forintért vettem akciósan, nem is bántam meg.

nicolebunny

2016. szeptember 28.

Kiárusításon vettem párszáz forintért, megtetszettek a színek :) Nagyon pigmentált, minimálisan porzik csak. Óvatosan kell vele bánni, mert ha nem figyelek oda, könnyen bohócosra sikerül vele a sminkem :D Egyébként nagyon szép halvány pinkes-barackos az arcomon, igazi kislányos külsőt kölcsönöz :) Szépen tartja magát az alapozómon nap végéig, csak minimálisan kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Candy21

2016. augusztus 25.

Nekem nagyon tetszik jól pigmentált szépek benne a színek kicsit ugyan porzik de ennyiért elnézem neki. A tartóságával sincs baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.