RdeL Young

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Rossmann

Természetesen hatású, matt, ragyogó arcbőrt eredményez.

Larkasztikus

2018. április 3.

Egyáltalán nem fed. Az állagával viszont én meg voltam elégedve, nem folyós. De sajnos így is pénzkidobásnak tartom, mert a bőröm még csak rosszabb lesz tőle, pedig nem rendelkezem súlyos bőrhibákkal, pattanásom is csak pár apró van, szóval igazán nem lenne nehéz dolga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

misshkitty701

2017. november 2.

Ez volt az első alapozóm, fedése nincs, alig tudtam kiimádkozni az "üvegből".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Ez volt az első alapozóm, fedése nincs, alig tudtam kiimádkozni az "üvegből".

Barbizero

2017. október 4.

A legrosszabb alapozó amit valaha használtam. Rettenetesen rossz, édes szaga van és az állaga is pocsék. Semennyire se fed és amikor az ember elkenné a bőrén a termék csak ide oda kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

blondie0310

2017. augusztus 10.

03 sand árnyalatban van meg. Nekem az sötét, már a boltban is láttam, hogy sötét lesz, de ez volt a legvilágosabb belőle, amit árultak, így a Catrice Prime and fine Lightening Make up transformer drops-al használom majdnem fele arányban elkeverve.
Gyorsan köt. Nem könnyű dolgozni vele.
Végeredmény extrém púderes hatás. Szárítja a bőröm. Legközelebb megpróbálom Primer-el.
Összességében egyenletes hatást eredményez közepes/erős fedéssel tiszta bőrre felvíve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Gyorsan köt. Nem könnyű dolgozni vele.

MiraBlogjai

2017. május 1.

Először is akkor csalódtam, amikor kinyomtam a terméket a bőrömre. Kettő dolgot vettem észre rajta:

2. Semmi színe, semmi fedése.

Második csalódásom pedig az volt, hogy az alapozónak valami rettenet állaga van, nem lehet elkenni, a bőr felszínén csak maszatolódik, nem lehet eldolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Mirasevan

2017. január 28.

2. Semmi színe, semmi fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Noah27

2016. december 29.

A színe(02-rose beige),fedése,textúrája kedvelhető,de mocskosul bezsírosítja a T zónámat.
Hála a jó istennek sokáig elég lesz :D de a nyakamat és az arcomat szoktam vele összhangba hozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Janaca

2016. december 16.

Első alapozóm volt. Megmondom őszintén, csak azért vettem meg, mert ez volt a legolcsóbb és úgy voltam vele, hogy egynek jó lesz. A célnak kezdetben tényleg megfelelt, de most, hogy van viszonyítási alapom, azért már messze nem tartom jónak. Az illata zavaró számomra, a színei közül egyik sem passzol hozzám, ráadásul van valami fura, narancssárgás beütése is. A fedése egészen minimális, semmit nem mattít és maszk hatása van, plusz még ki is pattogzott tőle a bőröm :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

piperepozitív

2016. szeptember 21.

Gyorsan kellett alapozó, megörültem a legvilágosabb árnyalatnak, tetszett a kinyomós tubus, és reménykedtem a könnyed állagban és az ígért mattításban,
Hát ezekből nem teljesült minden...
A színe mintha besötétülne rajtam, illetve rózsaszínes lesz inkább (kinyomva szerintem sárgásabb).
Az illata jó (bár nem annyira szempont).
Az állaga elég folyós, de ez tetszik, mert könnyen eloszlatható, nem szeretem a nagyon sűrű, nehezen eloszlatható alapozókat annyira.
Viszont fedése tényleg nem sok van (bezzeg a szín az látszik, hogy elüt...).
A legrosszabb: egy idő után mintha "kidobná a bőröm", persze jó kis csillogós olaj formájában, fóleg homlokon ugye (szabákyosan le lehet törölni zsepivel...).
Összefoglalva, nem sok mindenre jó, de legalább nem okozott pattanást.
Nem sokat használtam, vettem végül mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Hát ezekből nem teljesült minden...
Az illata jó (bár nem annyira szempont).
Viszont fedése tényleg nem sok van (bezzeg a szín az látszik, hogy elüt...).
Összefoglalva, nem sok mindenre jó, de legalább nem okozott pattanást.
Nem sokat használtam, vettem végül mást.

v92

2016. június 18.

Egyáltalán nem fed és pattanásos lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Egyáltalán nem fed és pattanásos lett tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate